Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689

Јебеш ми све,ја ћу да пазарим овај голмански.Предобар! :)

П.С. А овај бордо плави дрес,што је Ђиђимиловић приказао би био идеалан.
 

wllayco

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
98
Reaction score
0
Glasam za drugu varijantu... naravno plavi šorc i bele čarape... Sa tom kombinacijom u LŠ :D

Čekamo... Djidji ajde odradi jednom i šorceve i štucne... da vidimo kako to treba da izgleda... Zamoljavam :D
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Bela sa ZLATNIM autlajnom.
Ali nije toliko bitno bela se vidi i na plavo i na crveno jedino bih izbegao crveno belu kombinaciju.

Као велики поборник тегет-бордо комбинације морам да питам, зар не би било боље да линије буду бордо, а остатак дреса тегет?
 

Djidji

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
85
Reaction score
0
Nemogu bele štucne ili plave ili tamno crvene kao dres.

Ali da ne sanjamo previše, odradiću izmene koje sam tekstualno naveo (danas ili sutra) pa da bude neki predlog ka klubu za treću ili četvrtu varijantu.

Šorc i štucne nisu problem.
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Ау Ђиђи сад си ме још више сморио кад сам видео како би излгедали бордо-плави.....ау која туга,а чекај да ли смо ми дефинитивно наручили беле за трећу гарнитуру само нису стигли или има бар неке минималне шансе да нам пошаљу нешто овако?????
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Dres je vec izaberen a ako se vec igramo onda prva kombinacija sa plavim sorcom! izgledalo bi top.
Pa ako se pokrene neka inicijativa, mozda i zamenimo trecu garnituru ovom. Ma da cisto sumnjam.
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Kao anti pobornik crvene boje ( bilo da je u bordo varijanti ili slicno ), jebe mi se za 46' i pretece crno-bele boje, neizmerno sam srecan sto necemo nositi te anti grobarske boje.
Ukusi su razliciti, iznosim samo svoj stav.
 

Zagor

Guest
Једно је став, лупетање је нешто сасвим друго (види под: анитгробарске боје)...
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Mnogo dobro izgleda bordo plavi moraju da urade !!! Ako ne urade BOJKOT
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Jovancicu, idi na trening, nemoj spamovati ovde.
 

wllayco

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
98
Reaction score
0
Kao anti pobornik crvene boje ( bilo da je u bordo varijanti ili slicno ), jebe mi se za 46' i pretece crno-bele boje, neizmerno sam srecan sto necemo nositi te anti grobarske boje.
Ukusi su razliciti, iznosim samo svoj stav.

Evo ja prvi na svetskim prvenstvima navijam za Novi Zeland ili Nemce jer oni imaju Grobarske boje... Zamisli da navijaš za Srbiju sa onim anti-grobarskim bojama mislim strašno... :puke
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Meni se posebno svidjaju ove crne pruge napred kao da su matirane bruka , odavno lepsi nisu bili .
 

wllayco

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
98
Reaction score
0
Djidji - Beli svakako!

EDIT: A da stavimo na crveni stari grb, onaj na kojem piše jugoslovenska armija? Kao Roma što je uradila sa onim belim dresom...

bobek.png
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
@ Djidi

А да пробаш можда да та боја маторог злата буде на звездицама, адидас знаку, адидас пругама, бројевима и именима играча.

Избегавамо немилу комбинацију боја. :)

Или стварно можеш да искомбинујеш бордо-плаво-бело у српско-словенско-армијску комбинацију.

Не знам зашто не носимо само два дреса: црно-бели (наравно са црном и белом гарнитуром шорцева и чарапа) и бордо-плави.
 

mornar Popaj

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2009
Порука
3
Reaction score
0
Локација
negde daleko u zemlji snova...
Још једна ствар која би битно побољшала дојам који овај дрес оставља, била би да одраде ћириличну варијанту имена на дресу за домаћа такмичења, по мени то би био пун погодак-мада лично не верујем да то у клубу кога занима, а и да би се адидас бактао са тим...
п.с. И хвала вама који се цимате око приказа те бордо-плаве варијанте ( за пример некима који мисле да Партизан постоји од тренутка од када они навијају за њега-па мисле да је бордоплаво циганска боја ) . По мени ако би се одрекли бордо-плаве комбинације одрекли би се и Бобека, Милоша, Валока и свих оних који су тај дрес носили у том ( можда и најславнијем) периоду историји нашег клуба - у бродоплавим дресовима смо тукли цигане 7-1, тукли реал 3-0, играли први куп шампиона...
Ја немам ни 30 година, и наравно не сећам се ничега од тога, али ако заборавимо то, заборавили би своје корене... узгред неке лепе резултате из новије историје остварили смо у тим бојама...
бордо-плава боја мила у срцу ми увек била... :šal
 

wllayco

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
98
Reaction score
0
Prvi put smo u LŠ ušli u bordo-plavim...
 
Top