Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ma cekajte ljudi, polako. Mora de se neko sprda sa ovim.

Ne moze nam ono cudo biti dres za sledecu sezonu...

Vece ruglo u zivotu nisam video.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic


Kakve smo mi jebene srece, ovaj Striped Division model je do kraja ove sezone izgledao upravo kako treba... sad je naslednik ova sprdnja sa gradacijom i crnim ledjima.
Nece nas cak ni sa dresovima :?
Ovakvu zajebanciju mogu da prihvate samo klubovi koji uopste ne drze do svoje tradicije.
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.370
Локација
Kej Republika
Još kad na ledja ture srpsku zastavu, 30×30 da izgleda još ogavnije.
Amateri u klubu a pritom ih patka zabole. Posledica, ovaj zagoreli dres.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Najk je za cigane, kazem ja. Samo adidas.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Glavno je to što ovo ne izgleda kao dres već kao neka (doduše čudna) majica. Samo to što će se na njoj naći broj i grb ne čini je nimalo dresovskije.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Meni se sviđa dres. Možda je malo više spejs. Takođe mislim da nije u duhu naše tradicije, ako to gledamo, ali nije ni u duhu tradicije da puštamo Radnički Niš, nije ni u duhu tradicije da jedan Vazura bude direktor, nije u duhu tradicije da su navijači zvezde vođe na jugu...
Ok bi mi bio kao neka rezervna varijanta. Nije mi ovo veća tragedija od onih sivih koje nam je adidas uvalio.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.247
Reaction score
33.848
Локација
vaginamandibularia
Znaci, posto nista u klubu sem imena nije u duhu kluba, pa ni novi dres, a tebi se svidja, prakticno nisi navijac Partizana? lol
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Osnovni Nike prugasti model za narednu godinu je ovaj dres što je malo zagorio, kako rekoste, ide u raznim kombinacijama za sve klubove koji im nisu prioritet. Malo čudno, zar im nebi bilo lakše jednostavno dati prošlogodišnji, normalni, bez ovog specijalnog efekta odozgo? Ili to dizajner nije imao inspiracije a nešto se mora mijenjati, platu valja zaraditi..


Naziv majice od koje je novi dres napravljen je Nike Striped Division II Jersey. Cijena oko 20ak eura, sa druge strane sasvim crn.

otC8hyY.jpg



Naziv majice prethodnih Nike serija dresova je Nike Striped Division Jersey, danas sam uzeo na popustu jedan komad za 10 eura.

MsWlvKX.jpg


A8ttgKt.jpg
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.288
Meni ovaj dres nije toliko katastrofalan. Jedino me plasi kako ce se na ovom fensi dresu uklopiti sponzor (ako ga uopste budemo imali), nas grb, zastava srbije verovatno i jos par detalja koji od dresa mogu napraviti vasarsku krpu.

Za sada pristojno izgleda videcemo kako ce se sve uklopiti na kraju.
 

grave_digger22

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
97
Reaction score
3
Дрес је ружан па ружан, њега не можемо променити, али зато ону одвратну рекламу можемо. Овако нешто?


sketch_1463534654059_2.jpg
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Дрес је ружан па ружан, њега не можемо променити, али зато ону одвратну рекламу можемо. Овако нешто?


sketch_1463534654059_2.jpg

Браво! Оваква реклама је нешто што је у свету одавно стандард, какве крпе са именом спонзора и какви бакрачи...

Чујем да је овај предлог примећен тамо где треба да се примети, надајмо се да ће проћи...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Dobro je da postoji varijanta potpuno belog dresa i crnog šorca. Treba insistirati da se igra u tom belom kad je god moguće, a da ova krpetina bude opcija samo kad mora...
Jbg, tako se zalomilo. Izabran je Nike, a Nike ove sezone radi one "zagorele" prugaste dresove.
Šta je - tu je, treba popraviti ono što se može popraviti. Igrati u rezervnim dresovima...
 
Последња измена:

grave_digger22

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
97
Reaction score
3
Браво! Оваква реклама је нешто што је у свету одавно стандард, какве крпе са именом спонзора и какви бакрачи...

Чујем да је овај предлог примећен тамо где треба да се примети, надајмо се да ће проћи...

Годинама уназад се питам да ли је заиста тако тешко направити овакву налепницу. Сјетите се само оног бијелог дреса са оном огромном срном MSI налепницом :banghead Чак сам им и мејл слао. Али ајде, ако је заиста примјећено тамо гдје треба, надајмо се да ће се дозвати памети.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Dobro je da postoji varijanta potpuno belog dresa i crnog šorca. Treba insistirati da se igra u tom belom kad je god moguće, a da ova krpetina bude opcija samo kad mora...
Jbg, tako se zalomilo. Izabran je Nike, a Nike ove sezone radi one "zagorele" prugaste dresove.
Šta je - tu je, treba popraviti ono što se može popraviti. Igrati u rezervnim dresovima...

Пошто су све прилике да ће уз основни дрес ићи црни шорц - тако је најлогичнје, онда ми је такође логично да уз бели дрес иде и бели шорц. Мора да се направи контраст, то и јесте поента различитих гарнитура, домаће и гостујуће.

Истина, и ја сам емотивно везан за бели дрес и црни шорц, али јбг... :D
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Očigledno smo odabrali pogrešan trenutak da se opredelimo za Nike, sad kad su im se izgleda izvrteli svi normalni dresovi, pa lutaju u traženju novih "rešenja". Zla sreća. (Ako je već nemoguće da sami biramo neku od mogućih varijanti.) Ali, što kaže Kecman, treba forsirati rezervnu kombinaciju. Pogotovo ako stvarno bude kombinacija beli dres, crni šorc, bele štucne. Romantika. A ovaj prvi dres dati rukometnom klubu - lepo je primetio Idio hroma. Ne mogu da verujem. Još jedan dokaz da uvek može gore...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Meni se dres sviđa. Neobičan, kao i nekoliko drugih koje smo imali u našoj istoriji. Prethodni nisam kupio, ali ovaj svakako hoću. OSIM, ako stave onu krpu od reklame. Ova verzija, što ovde furate, iako je crveno-bela, je znatno bolja nego ona krpa. Doduše, šta ja znam. Meni se i Monika Belući sviđa, a mnogi kažu da je ružna.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Monika ruzna? :eek:

Svidja mi se stariji model ovog dresa, ali ovo, sa razlivanjem boje, ne. Jos kad se nalepi krpa sa crvenom reklamom, ma divno...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.611
Reaction score
13.696
Локација
Yaoundé
S dužnim poštovanjem, dame i gospodo, ali sve i da te detalje oko reklama dovedemo do savršenstva, ako se ispostavi da će nam ovo biti dres, ja moram reći da za svojih 43 i nešto prvi put vidim ružan dres Partizana! :(

Genijalcima iz Najkija bih se zahvalio i zatražio čisto belu i čisto crnu garnituru. Kad videh ono što je postalo predmet rasprave na poslednjih par stranica, strah me je i da pomislim kakvu bi nam bordo-plavu kombinaciju pripremili. Sva je prilika da ću i dalje sanjati nešto ovako...

http://www.toffs.com/partizan-belgrade-1960s-retro-football-shirt
 
Top