Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ma bice i ovaj dres lep kad ga ukrasi logo Lige sampiona opet kao nekada :D

cec58827a338c614aa5ab75de184a72a16a6f1d987c62dc029134ffd8975c373.jpg
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Saradnja sa proizvođačima opreme koji nisu iz tzv. prve lige može da bude višestruko dobra ako je njihova procena da im to može doneti korist (u smislu veće prepoznatljivosti, promocije brenda itd). Tu postoji dobra šansa da plate, daju tonu opreme i to top kvaliteta.

Nažalost mi smo malo i siromašno tržište da bi se preko njega neko probijao dalje, bez obzira na veličinu i potencijal Partizana (u smislu igranja lige šampiona, čime bi se njihova oprema prikazala na glavnoj sceni). Pre će investirati u osrednji španski, engleski ili neki drugi klub iz najjačih liga.

Nama je Adidas definitivno ležao, nekako idemo jedni uz druge.
Za Najk su kolege sve već rekle, nisu fudbalski brend i njihovo shvatanje fudbala je dobro jedino za njihov soker, tu svakakav cirkus prolazi.

Meni su sva očekivanja što se garnitura za ovu sezonu tiče nestala kada sam video trenerke sa žutom štraftom. Stvarno da ne prepoznajem lica ne bi imao pojma da gledam igrače Partizana.
Plus što me odmah asocira na one Kapa trenerke sa raznobojnim štraftama, popularne krajem prošlog veka.

Marketing podbacio skroz, ako je išta i radio po ovom pitanju. A Pantić samo odrađuje platu.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Dres za sezonu pred nama bi trebao da izgleda ovako, fotošopriano je, ali to je to.

19429693_10154775454466647_8535212568802936938_n.jpg


19510450_10154775454481647_1901905018860643101_n.jpg
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ima da ekonomat trosi na tonu deterzenta jel se ovo belo prlja samo ako ga pogledas.
Meni se u principu svidzaju svi dresovi Partizana jer je to klub koji volim,da mogu da uticem mozda bih uradio drugacije ovako kupuj i prljaj.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Tuljo da je crno-beli dres ovakav kako si ga ti kreirao sledece sezone niko se ne bi ni bunio,medjutim crni deo koji se uliva u beli na dole do polovine je crn tako da ni na sta ne lici,da je ovakav kako si ga napravio bilo bi to cak i jako lepo,medjutim on je crn do pola,a tek od pola na dole crno-beli sto je premalo.Pogledaj na ovom sajtu na Leu i Urosu kako izgleda prava verzija http://volimpartizan.net/ :-(
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Jao majko, koji horor... Kakve su ovo crtice po ramenima, moda devedesetih je keva za ovo na ovom imbecilu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Crno bijele ove mogu oprostiti jer nas jos vezuju za mozda njljepsu sezonu, ali ovo je horor potpuno se slazem. Generalno uzimanje NIKE-a za teh. sponzora je horor sto se tice dizajna dresova.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Imaš najjednostavniji logo, tri jebena slova "mts" i ne možeš ih staviti na dres bez jebene pozadine u obliku jeftinog crnog pravougaonika?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Kao neko ko je počeo da prati Partizan 80-tih prirodno je da mi adidas najbliži srcu a i nekako one tri crte idu uz naš prugasti crno beli dres.

Priča koju sam ja čuo da adidas u naredne 2 godine planira da ne radi klupske dresove, osim ovoj prvoj ligi klubova iz lige petice i da akcenat im je na reprezentacijama. Meni nelogično ali info je od ljudi koji saradjuju sa adidasom.

Nike klubovima sa manjom prodajom radi dizajn na 2 godine.
Nemam potvrdu iz prve ruke ali taj info kruzi..

Ovaj dres što je Tuljo postavio je puno lepši od prošlogodišnjeg,od one bele krpe sa crvenom reklamom "mts" ,kao i zato što pruge nisu do pola već do grba..

Macron je Paok-u radio prelepe dresove ali i Nike ranije.
Znači da je kao i uvek do našeg marketinga.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Nike te oficajalne dresove zna po nekoliko godina da drzi, ali opet neaktivnost naseg marketinga je nepojmljiva. Ako vec nisu mogli uzeti samo oficijalni za rezervni imali su dosta opcija i onda uzmu najgori.
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Klasična Najk dri fit majica.
Ono što mi se sviđa je da je mts logo, iako je kocka mogla da se izbegne, urađen u crno beloj varijanti. Bez crvenila.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ma boli ih djoka ,sad ce tek da se razvale od prodaje dresova,prodace 3 za sezonu.Snezo vrati seeeee...oprastamo ti sveeee...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Šta smo dočekali kao klub, da nam se u ulozi manekena za novi dres pojavljuje polu zvanični predstavnik kluba.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Cenim da je opet nalepljen mts ali ovako bar dosta pristojnije izgleda, ne strci kao pre....
Ima po 10 crnih tackica sa obe strane znaci ukupn 20 ...sve sluti na godinu 2010 :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Samo još par stvari o tretmanu Partizana od strane kompanije Nike kao i klupskom nerazumevanju cele situacije s dresovima. Za neke od navedenih stvari (broj 4) ne znam je li kriv klub ili generalni sponzor MTS, ali ko god, bruka je da se to dešava:

1. već pomenuta isporuka različitih dresova prve, tzv. ,,prugaste" garniture početkom prošle sezone

2. izostanak bilo kakve promocije, press konferencije, kada je Nike postao sponzor prošlog leta

3. novi rezervni dres za 2017/18 upravo nam je promovisao čovek koji nije zvanični predstavnik kluba (ovo je kiks kluba), zar nije moglo, kad već nema nikakve promocije rezervnog dresa, da se sačeka da ga igrači obuku na nekoj od utakmica?

4. MTS logo - od početka saradnje s njima, još dok smo imali Adidas opremu, preko kurca su lepili svoju krpu sa logom na dres, setite se onog sunca ili šta je ono već. Nastavilo se do danas, s tim da su se sad smilovali da krpa bude crne boje. A onda dođe derbi i i vidiš cigane, kojima je MTS isto jedan od sponzora, kako na trening majicama imaju lepo oivičen logo iste firme, bez ikakvih krpa i zakrpa! Pa koga vi jebete?

Kapiram ja da je dres i pitanje opreme poslednja briga u klubu, kapiram i da ljudi ne kapiraju neke osnovne stvari. Ali, dres dosta govori o klubu i njegovoj (ne)ozbiljnosti. Uopšte, ti naizgled nebitni detalji govore mnogo. U tom smislu, meni je Zečevićev izbor Vocada 1990. bolje objasnio ozbiljnost i ambicije kluba od bilo čega drugog. što se i pokazalo godinu dana kasnije.

I samo još ovo - vidim da je ciganija danas promovisala novi dres Macron, ni oni nisu presrećni, ali ne zanima me to već nešto drugo. Novi dres cigana će koštati nešto manje od 80 EUR, kolika mu je inače cena (apsolutno tačno, dres Hajduka se na njihovom online šopu nabavlja za tu sumu). Hajde, neka bude dres cigana i 6.000 koliko je ovaj naš. Pretpostavljam da će prodaja biti zanemarljiva. Da li i u tom slučaju važe "pravila" Željka Pantića pa dobavljač neće da im radi naredne sezone drugu ili treću garnituru jer se, eto, slabo prodaje dres među navijačima? Kakve budalaštine.

Shvatam da se sponzori ne grabe za to ko će da oblači Partizan ili neki ovdašnji klub, kao i to da je tu još faktora u igri (koliko opreme se dobija, dobijaju li mlađe kategorije, postoje li bonusi za uspehe kluba). Kao i to da smo ograničeni mnogim faktorima i da nismo u situaciji da tražimo ko zna kakve uslove. Ali nemoj da nam Pantić preko emisije pravi doktorat od stvari koje su i slepcima jasne i koje su već 30 godina standard bilo gde na kugli zemaljskoj.
 
Top