Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ozbiljno, ovaj Pantic je psiho na kub. Gledam onu najavu i nista mi nije jasno. Pa opet na replay i tako u nedogled. Je l' on bre toliki ludak da nema nekoga ko ce da mu kaze da je ono sto radi nedostojno kluba!? Kapa dole za m*** i to sto jedini sme na crtu ciganima, ali ovakve najave novog dresa (kakav god on bio), pa to je retro i za jedan SOS Kanal. Cenim da bi oni makar dodali neke vintage efekte munje ili neku disko kublu.

Ej, lik koji nema nikakve veze sa klubom, osim sto prasinari po uglovima i vodi neke svoje ratove da nam premijerno pokazuje rezervni dres!? Nemam reci. Ako ima nekog ko radi u sektoru "marketinga" (koliko ovo debilno zvuci) - sine idi ubij se odmah. Skoci sa novog mosta, pa sta ti bog da!

Djurati je za vas bio doktor. Lepo nakaci na lutku, pa kad se neka Sneza ili Sandra malo protrlja uz nju, ona se prepolovi... Ali i to bi preziveo, nego da novi dres vidim na liku sa cvikerima iz 1997. Salio mi stravu u pm.

Naprotiv, dres mora biti onakakav kakav mi zelimo i jeftin da ga kupi pola navijaca svake sezone. 20 eur dres kakav mi hocemo, pa neka je i yumko dres!

Najbolje da dres bude 20 jura, sezonska gratis, ili neka klub placa onima koji hoce da je poseduju i to je to. Mi ciljamo LS, kad nas izbaci neki levatorski bugarski ili beloruski tim, onda se klub rusi iz temelja, potresi na sve strane. Ili je bolje da svako sije sebi, to bar nije tesko. Ovi matoriji su imali Domacinstvo ili tako neki predmet, pa taman da isheklaju grb.

Sreca pa najki u katalogu ima crno-belu kombinaciju jer da nema verovatno bi morali da se zadovoljimo nekom zuto-zelenom kombinacijom, a i ko nas jebe i treba tako kad ne kupujemo dresove

Komedija stvarno... Znaci po ovima iz Kluba i Panticu, Nike sa svim onim svojim fabrikama po zemljama treceg sveta, napravi jedno dve 'iljade od svakog dresa, pa kome zapadne kako. Ako nestane, onda lepo u pola sezone, promenis boje kluba, i udri.

Nivo profesionalizma u klubu je ispod nivoa cisto amaterizma.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
"Panticu budalo"-sto bi rek'o Sojic.Prvo kaze da za godinu dana prodajemo samo 3.000,a sad kaze za deceniju 4.500 dresova.Nema neke logike,a!?
Ovaj novi beli je kao obicna majica,sramota.Za Pantica je najbolji dres koji je video.Proslogodisnji je bio vrh za ovu novu majicu.
Sreca pa nam ugovor sa debilima iz Nike-a zavrsava sledece godine.Ovi nasi retardi iz Uprave i Marketinga su mogli da potpisu dogovor i na 5 godina.Sa druge strane,ko sto su debilni,moguce je i da produze dogovor sa ovom bezbol firmom.
 

ICBM

Banned
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
100
Reaction score
2
I onda, pesnicenje stajl, izbijaj im plombu. Najke im ga nabijem.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
brejking njuz:
izbacili su me pre nego sto sam prosao kapiju:D.

bez zajebavanja, ovo sa dresovima je grozno. jedino sto moz' biti groznije je da nakon ove sezone produze ugovor sa ovim americkim idiotima.
samo to ne! nekako cemo preziveti ovu godinu.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Kao što nam direktive zapadnih sila prenose neke diplomate trećerazrednog nivoa, a psiho predsednik nas ubedjuje da nam je gore ali za naše dobro, tako i ovaj nesrećni Pantić izigrava bednog pajaca nekog regionalnog zastupnika Najkija koji ga loži kako su ovo najbolji dresovi Partizana u istoriji.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pa nesposobna marvo iz marketinga, nije trebalo da dirate onaj beli jer je bio dobar. Čak mi je u velikoj meri ličio na onaj iz 1983 kada je Mance dao u rupi gol protiv dinama za 2-2 a mi uzeli titutu. Isto je i on imao Rubin crvenim slovima. Pa idioti i taj dobar beli dres od prošle sezone ste upropastili.
Idioti prvi dres ste trebali da zamenite ispraviti ili uradite nešto da onaj kurac izgleda na nešto, na neki dres velikoga kluba?
Pantiću jeli bre čoveče jeli moraš da budeš baš toliko ljigav? Pa jeli ti misliš da smo mi debili kao onih tvojih 85% klinaca i idiota koji ti ostavljaju poruke na kanalu tipa to kraljino, Pantića za doživotnog presednika itd?
Saberise se idiote, ne možeš da opravdaš baš svaki javašluk ove uprave.
Zamislite koliki su idioti kada su usrali i ono što valja? A novi beli dres kao da je dizajnirala Stoja ili Stanija, to nije ni kič već neki bedni pokušaj kiča.
 
Последња измена:

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Do sada za mene 3 najnenadjebivija i najlepsa dresa su onaj sto smo nosili na par ili na samo 1 tekmi, kad je VINJAK sponzor, naravno zbog vinjaka :buhaha:D dres iz sezona 1998/1999, 1999/2000 i 2012/2013
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Uz puno razumevanje i prihvatanje svačijeg mišljenja i estetskih kriterijuma, mislim da je ovde nivo polemike otišao daleko u aut.

Koriste se ozbiljno teške reči kao da je u najmanju ruku neko izabrao garniture opreme u kombinaciji belo crveno sa slikom predsednika na rukavima.

Dresovi su kataloški modeli Najkija, a da li je trebalo tražiti nekog drugog za tehničkog partnera može da se polemiše. Kao i da li bi u tom trenutku dobili bolji paket od nekog drugog brenda.

Kako god blio, ispoljavanje praktično mržnje zbog garniture dresova ne liči baš na normalno. A daleko sam od baždarenog i "objektivnog" kada je Partizan u pitanju.

Da mi odigramo kako treba ovo leto, pa će se i oprema prolepšati. A i ugovor za opremu je još ova sezona pa tamo na proleće treba prenenti u marketing šta se očekuje od novog partnera.

I neka Sneže tamo gde je sada, njena misija je završena ;)

EDIT: I dalje ne mogu da razumem žutu štraftu na trenerkama.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Evo na zvaničnom sajtu u crno belom butiku izbačen u prodaju nov beli dres.Cena simboličnih 6900din,a dečiji skromnih 6500din.Još skuplji dresovi nego prošle godine.Pa kako posle laju slabo ide prodaja.Što sad ne spuste prošlogodišnje u pola cene minimum,ja bi prvi kupio jedan beli prošlogodišnji po sniženoj ceni.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dres, kakav je takav je, nije toliko problem. Problem je UPRAVA koju ni najmanje ne boli kurac to što se stavlja ona MTS krpa umesto da se to ljudski odradi i da na nešto liči!

A to da nema "bordo-plave" boje ne pije vodu! ZNALI su kad su potpisivali da navijači žele tu boju dresova! Znali su da NIKE NEMA tu opciju, a sada se vade i krive druge. Ne gospodo iz UPRAVE, nije NIKE kriv nego ste vi po ko zna koji put zasrali, jer vas boli kurac za navijače a pogotovo za klupsku tradiciju.

Od sledeće godine pa do pamtiveka, bez bilo kakve diskusije, boje dresova treba da budu

1. crno-belo
2. bordo-plavo
3. ovde može da se eksperimentiše

Ko nema ove prve dve kombinacije, NE MOŽE DA BUDE DEO PARTIZANA!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Uz puno razumevanje i prihvatanje svačijeg mišljenja i estetskih kriterijuma, mislim da je ovde nivo polemike otišao daleko u aut.

Kako god blio, ispoljavanje praktično mržnje zbog garniture dresova ne liči baš na normalno. A daleko sam od baždarenog i "objektivnog" kada je Partizan u pitanju.

Mržnja!? Svašta...

Pa polemike među navijačima ne bi ni bilo da Pantić nije počeo da nam svima vređa inteligenciju i da nam daje besmislena opravdanja, jer je utemeljene i opravdane želje za alternativnim dresom spinovanjem sveo na to kao da tražimo da uprava oživi Bobeka ili Galića, i to u najboljim danima karijere.

A na ovoj utakmici Partizan u zutim sorcevima.
Kezman daje sva 3 gola koliko se secam.
https://www.youtube.com/watch?v=ekaR2Yl7za4

Upravo o tome se radi, ovde smo igrali u žutom rezervnom šorcu OFK Beograda. Cela ova diskusija i jeste u svrhu toga da se takve sramotne stvari više ne dešavaju (da pozajmljujemo tuđu opremu jer nemamo svoju adekvatnu rezervnu).

Neverovatno je čime mi moramo da se bavimo i objašnjavamo ljudima iz kluba koji to treba da znaju u po noći, kao kad bi odraslom čoveku objašnjavao da zimi mora da obuče jaknu ili kaput jer je temperatura jako niska.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Kao što je WebGazda napisao samo bi dodao da crnobelo bude crnobelo a ne crnosivo.Treći dres može da bude siv,ili jedne godine crn a druge čisto beo.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Dres, kakav je takav je, nije toliko problem. Problem je UPRAVA koju ni najmanje ne boli kurac to što se stavlja ona MTS krpa umesto da se to ljudski odradi i da na nešto liči!

A to da nema "bordo-plave" boje ne pije vodu! ZNALI su kad su potpisivali da navijači žele tu boju dresova! Znali su da NIKE NEMA tu opciju, a sada se vade i krive druge. Ne gospodo iz UPRAVE, nije NIKE kriv nego ste vi po ko zna koji put zasrali, jer vas boli kurac za navijače a pogotovo za klupsku tradiciju.

Od sledeće godine pa do pamtiveka, bez bilo kakve diskusije, boje dresova treba da budu

1. crno-belo
2. bordo-plavo
3. ovde može da se eksperimentiše

Ko nema ove prve dve kombinacije, NE MOŽE DA BUDE DEO PARTIZANA!!!

Amin!

Uz ovo bih dodao da se gore pomenute boje dresova moraju uneti u klupski statut, da ostane za vijek vijekova.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Slazem se za bordo-plavi dres, s tim sto bi onda prva kombinacija morala da bude BELO-CRNA, tj da dominira bela boja, jer UEFA ima te propise o poklapanju tamnih i svetlih boja. Sto znaci, bela ledja pod obavezno, beli stucne zasigurno, sorts mozda bi i mogao crni.

Doduse, u pogledu rezervne garniture, ja bih bio jos radikalniji, s obzirom da su prvobitni dresovi Partizana bili CRVENI sa plavim sortsevima (sa izuzetkom bas bas prve garniture koja je bila skroz bela i nosila se veoma kratko 1945. godine), trazio kao rezervnu garnituru tamno crveni dres sa plavim rukavima, plavim sortsevima i crvenim stucnama, jer su prvobitne boje definisane po ugledu na sovjetski CSKA.

U inat mandovima smrdljivim koji bi da imaju tapiju na crvenu boju.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Gledam Pantica posle utakmice sa a-u.Ovaj bre stvarno nije normalna.Pokazao 6-7 dresova i objasnjava ljudima sta i kako,kao da smo mi pali s'Marsa
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Pantiću opet nam vredjate inteligenciju.

Ako vam je razlog zbog kojeg nas Najki tretira kao zadnju rupu na svirali slaba prodaja dresova onda bih voleo da znam odgovore na sledeća pitanja:

1. šta ste kao klub uradili da se poveća prosečan broj navijača na domaćim utakmicama?
2. šta je marketing kluba uradio da se poveća prodaja tih dresova u tom našem "storu"?
3. kome idu pare od tog našega "stora"?
4. zašto je taj isti Najki nama pravio bordo plave dresove od 96te do 99te godine?

P.S. većina nas Grobara ne voli taj fensi fazon idenja na utamice u dresovima. Mi smo casual ekipa.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Koliko je vremena potrosio ovaj nesretnik da objasni zasto Partizan ne moze da izabere jednu garnituru dresova koja nije kataloska, umesto da se to vreme ulozilo u tezak brainstorming kako bi se osmislile olaksice za navijace cija je platezna moc 10x manja od npr. navijaca iz Francuske ili SAD-a.

Npr. za svakog clana FK Partizan ili vlasnika sezonske karte mogucnost da na 2, 4 ili 6 mesecnih rata kupi dres.

Ili da se napravi anketa na oficijelnom sajtu, da navijaci sami izglasaju kakav dres bi zeleli i da ukoliko se u okviru ankete ne naruci odredjeni kontigent, ta garnitura nece biti u opticaju. Uz, naravno, gore navedene pogodnosti.
To se sve moze odraditi pred kraj tekuceg prvenstva, kao sto je inace slucaj u zapadnom svetu.

Mislim, ovo je toliko banalno i jednostavno, nije ovo teorija struna. Ali, u Srbiji je uvek bolje naglabati i filosofirati zasto nesto ne moze.
 
Top