Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jbg Dule je nesto dobro rekao ali i dalje bez nekog ociglednog razloga branio Djuru i Mornare a ono za vodje i pogotovo Covica :puke:puke:puke:puke
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Нисам толико сигуран да је Дуле бранио толико Ђурића, прије бих рекао да се боји да СНС не исталира неког свог човјека. Искрено тога се и ја бојим, на челу клуба нам треба велики Партизановац који може да издржи ударе. Ђура је готов, само на изборе треба изађе неки прави кандидат, јер у супротном ништа се промијенити неће.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.028
Reaction score
26.108
Локација
ante portas
Sustinski emisija nista nije donela.Pantic je hteo da poentira i elaborira sustinu finansiranja kroz FK,ali Dule kao da to ne zeli,nece ili ne moze da shvati ili se pravi jednostavno lud u vezi FK. Na Panticeva pitanja u vezi FK,transfera igraca on brani Djurica i FK i razvodnjava dajuci jedan opsti odgovor. Pantic je zeleo da ukaze prvo na FK pa tek onda na odnos drzavnih sponzorstava.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
e pa posto se meni prividja djuric pred spavanje odoh da spavam jer radim sutra prvu.
izvinjavam se sto sam krotikovao bezgresnog vujosevica.
necu vise nikad.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nemam potrebu za manijakalnim gonjenjem.

Boze sacuvaj, to nikako! Ja bih to objasnio kao sopstveni psihicki defekt, posto mi u vezi Djurica jedino padne na pamet manhunt sa sve katranom i perjem i krugovima okolo JNA, dok sevaju grancice od mlade vrbice koja se ne lomi tako lako.

Veliko hvala Gospodinu Vujoševiću, volim kada neko govori ono što misli pred svima...

Zaista mu hvala. Pogotovo sto govori ono sto misli. Yeah! Covek i partija maznu 100 miliona eura, a nama je najveci problem Djak koji nam ne da 60 miliona dinara (citaj: DINARA). To je to...
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Ја не знам шта је с вама. Ја сам три дана болестан кад чујем за Ђурића, али да чујем и видим да председник спортског друштва пљује јавно, пред васколиким циганским аудиторијумом председника фудбалског клуба, мислим да преживео не бих. То што ми имамо с Ђурићем, то је наша борба, а не тема за наслађивање неписменог дела Србије. У животу сам често био у прилици да расправљам с гурбетима о свим темама, али ни једном пред њима ботоксираног нисам узео у уста. ТО НИЈЕ ЊИХОВА СТВАР, то се не износи јавно, то остаје у кући. Не треба ми ни њихова подршка ни њихово одмагање. Што се тиче Ћоравог, а нарочито Весића они ми ни мало не сметају. Желим им још сто Весића и хиљаде успеха као што су имали под његовом командом, почев од ватерпола, преко кошарке па до фудбала. Будала је доказано неспособна да уради и једну корисну ствар у животу и колико се год трудио да нама живот учини тежим(а често је и успевао), њима се на крају увек посрао у фацу. Кад год је одлазио из неког клуба њиховог спортског друштва, тај клуб је имао мултимилионске дугове изражене у европској валути. Човић је такав какав је. релативно способан, али му комплекс и пакост не дозвољавају да види даље од наочара. Ко се сећа почетака с ФМП-ом исто је била ложана прве две три године, после све лошије и лошије и на крају су били канта за напуцавање, мислим да се нису пласирали једне године ни у јадранску лигу. Вучић ће још неко време моћи да се бави спортом, најдуже годину дана, а онда му гладна раја долази за врат. ситуација у држави ће му убити вољу за било чим осим за голим преживљавањем. Тако да је Дуле вечерас био баш какав треба, одмерен и смирен, без непотребно тешких речи. Тешке речи остају нама навијачима, а не функционерима у клубу. Толико за сада.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.827
Локација
Храм фудбала
По мени много боља и садржајнија емисија је била када је гост био Предраг Даниловић.
У овој вечерашњој и Пантић и Дуле су тјерали неку своју причу, да на крају није се ни могла извући нека значајнија поента, а ваљда је то требао бити циљ, да се јасно и гласно укаже шта се ради и на какав се начин ради.
Али не, скачу са фудбала на кошарку, па онда у исто вријеме и кошарка и фудбал, а и сувише мало времена је да би се било шта озбиљније могло рећи барем о једном дијелу.
Оно што већ сада могу рећи је, да би волео да Дуле више никада и нигдје јавно не спомиње ФК, јер је у тешкој заблуди а да тога вјероватно није ни свјестан.

Ја га волим што неко горе написа као оца, али брате какав лик требаш бити да сада изјављујеш како си ти за некога бившег играча (легенду клуба), а да већ две-три године подржаваш говно које никакве додирне везе нема са фудбалом.
И не само то говно, већ је и то говно окружено исто тако са говнима и говнарима који везе са фудбалом немају, а сви ти говнари заједно су отјерали све фудбалске "легенде" које су биле у клубу и које су Партизану жељели само добро:puke
Како то да је одједном потребна фудбалска легенда, а до сада је могла проћи и легенда Београдских улица и такси удружења Драган Ђурић???
Да ли та "легенда" треба подудлати ка.у смрадини ружићу како би могао стати на чело клуба и био прихваћен од стране слепаца који имају право гласа:prekrsti
Жао ми је што је Пантић почео са и потенцирао фудбал, јер је Дуле много више могао рећи о кошарци и оно што се ради са КК клубом, па да можда некога и продрма и убиједи у нешто, овако мрка капа.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
@mrzim_sve

Ne razumem, očekuješ od predsednika sportskog društva, što je totalno neozbiljna funkcija bila i ostala, koji je istovremeno i trener košarkaškog kluba, da će napasti predsednika fudbalskog kluba koji još uvek nije ni osudjen? Pa gde to postoji, gde si to video? Šta je trebao da kaže osim što je rekao da je sve to 'za analizu'? Da zna da je Đurić krao, da Đurića treba uhapsiti pod hitno? Ponavljam da čovek nije osudjen iako svi mi znamo da je kriv, ali će ga hapsiti za privatizacije a ne kradju u FK Partizan, ali valjda razumeš da Dule Vujošević nije u našoj poziciji pa mu nije baš tako lako da kao ti ili ja izjavi da 'je bagra ukrala sto miliona i da treba biti pohapšena'?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.879
Reaction score
9.954
A, neko je mislio da ce Vujosevic da prizna gresku direktno u emisiji?:D

Taj onda nije imao prilike da vidi Vujosevica u proslosti.

Dovoljno je i sto je izmedju redova provukao neku delimicnu saglasnost.

Sto se Cokija Legende tice spomenuli su dobro ulaganje para (sto je cinjenica), ne kako je dosao do para, kao i neobuzdanu ambiciju, istrajnost da je ostvari svim sredstvima,pokusaj urusavanja Partizana i pritiske tim povodom.

Kontam da bi mozda nekome prijalo da je rekao da Coki moze da popusi i uhvati za kolena i da bi to jedino bilo shvaceno kao pravi napad na Cokija. Medjutim, nismo cigani, ipak je malo visi nivo komunikacije podrazumevan.

Na kraju je i Vucic spomenut taman koliko treba i u pravom kontekstu.

Jedino sto je smanjilo vrednost emisiji je sto je Pantic utrosio vreme i insistirao na poenti u vezi FK i da izvuce priznanje Vujosevicu, od cega se zna da nema nista, umesto da su produzili na direktno saopstavanje cifara u vezi KK i zvezda telekoma.

Ukoliko nisu dogovorili da sipaju direktne cifre za Partizan i zvezdu telekom , onda nije frka, sve je receno.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Очекивао сам много више од емисије, а сад бих више волио да је није и било с обзиром да нисмо нимало ближе рјешавању проблема. Мислим, нисам ни очекивао да их вечерас ријешимо али сам очекивао неки план, идеју, било шта...

Ово Вујошевићево игнорисање очигледних ствари може да значи само двије ствари:

-Или подобро зна какво је стање у читавом СД и зна да нам тренутно најмање треба међусобно нападање и прича о навијачима, Ђурићу, неспособности наших људи у маркетингу и многим другим стварима па покушава да се фокусира само на однос државе према нама а остале ствари гура под тепих. Оправдано или не то је друга прича.

-Или је тотално пролупао па не види очигледне ствари и нема појма шта се дешава ван кошаркашког терена са читавим нашим СД

Ја вјерујем да је у питању ово прво, е сад је ли то паметно или не Бога питај...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Imas ti debeli srece sto ti iza ledja stoji jedan Danilovic pa ti dozvoljava da imas integritet dostojan coveka i sportskog trenera, smes da kazes sta mislis i da biras ko ce da ti igra.
Podrzava te u svakoj tvojoj odluci, postoji prava hijerarhija.

Da ti je mutavi iza ledja, budio bi se u hladnom znoju i prebrojavao igrace ujutro svaki trening. Proucavao bi sta je laz a sta istina.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Velika je razlika između pljunuti na predsednika FK dragana đurića i opisati ga kao veoma uspešnog čoveka, velikog partizanovca, energičnog borca za klub i crno-bele boje.

Ne znam šta više ovaj čovek da uradi da bi vi shvatili čime se on bavi i u kakvim je dilovima. On kao ne zna. A kako jedan običan forumaš zna, a Dule Vujošević ne zna? Da se barem kao čuvar KK-a založi od njegovog pajtosa ružića i pajtosa đurića, pa zatraži bar pola miliona € od silnih miliona koje iznose u džakovima, nego i za to ćuti, dok kuka za 6 miliona DINARA...

Ne treba nama Čović, Vučić i Vesić, sami sebi kopamo grob, zatvaramo kovčeg, oni će na kraju samo da se pojave da malo pospu zemlje...

Sa parama koje pravi FK mogli su da opstaju i Fk i Kk i ostali klubići iz našeg društva, bez dinara državnih para.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ne razumem, očekuješ od predsednika sportskog društva, što je totalno neozbiljna funkcija bila i ostala, koji je istovremeno i trener košarkaškog kluba, da će napasti predsednika fudbalskog kluba koji još uvek nije ni osudjen?

Uz duzno postovanje, ja mislim da ti i ja pisemo na istom jeziku, ali kao da nije tako. Ja apsolutno ne razumem nijednu rec koju si ti napisao!? Vujosevic se sam upetljao u ovu pricu preko politicke linije gospodina koji je moj komsija i koji zivotari sa 30-tak hiljada dinara i stanom od 450k EUR - i tako stavio sebe u prvi plan. On je izuzetno svestan tezine svojih reci upravo zbog autoriteta koji uziva medju navijacima i svima nama. Veceras je nazalost propustio priliku da cuti. Apsolutno nijedna stvar koju je rekao nije bila iskrena i sve je sveo na puku demagogiju i branjenje necega sto je neodbranjivo. Covek lepo pokusava da mu objasni, da nema lopova u FK olicenih u mediokritetima tipa Rasa Babic, da bi mozda od 20 miliona godisnje, taj jedan milion mogao da ode i za KK u nekom povezanom delovanju - al' uzalud - "Djuric je dobro radio". A to sto klub ima sve od imovine pod hipotekom, sto nijedna banka nece da nam odobri kredit, itd. to je skroz OK. Opet, pokusava da mu objasni da jedan predsednik legendarnog kluba kakav je Barselona moze da zbog 1000x benignije stvari demisionira sa funkcije da se klub ne bi provlacio kroz negativan kontekst - a ovde kod nas - imamo coveka koji je proveo u pritvoru 10-tak dana i koga razvlace i tabloidi i poverioci na sve strane - i kome na pamet ne pada jedini moralni cin koji bi trebalo da uradi - vec eto kako smo razumeli, "veliki deo ovlascenja je preneo na Rasu Babica, a mozda ga i aboliraju pa ce da ispadne i zrtva i mesija - jer eto, vozio je Nikolica". WTF!? Covece spremaj taktiku za Stozice, a pusti nas da vicemo 'Rispekt za Banovo Brdo, ne damo titulu, duvaj ga Ćoki!'
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Zeljku Panticu svaka cast sto voli Partizan i bori se za njega iskreno, govori ono sto bi trebali da govore njegovi mutavi funkcioneri. Voleo bih da te vidim u buducoj upravi, kao PR ili bilo sta, jer Partizanu pravi grobari trebaju uvek.

Gosta ti nebih komentarisao, bilo me sramota. Svako dobro Zeljko.

Nadam se da se salis? Vise puta se pisalo ovde zbog cega taj Pantic "brani" i "stiti" nas Partizan toliko..
I zbog cega brani ostale mafijase i karikature u srpskom fudbalu..
Kad se setim samo kako je pricao o Toletu, "Dzajki".. Daleko mu lepa kuca!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Ne znam sto penite,Dule kao veoma inteligentan covek je svestan da je Mutavi proslost... Medjutim od njega necemo cuti menjanje ploce,makar ne javno. I ne treba. Namera Zeljka Pantica nije bila da se o Djuri trubi celu emisiju,sta vise njegovo misljenje se poklapa sa Duletovim,da nam kao naslednik fizure ne treba neki Gak,toboznji Partizanovac koji ce sudelovati u daljem sunovratu naseg kluba,koji ce se po potrebi guziti Kokezinoj kamarili,kada to Tuzlak debiloidne face zatrazi... Sve u svemu korektan razgovor,a Pantic,ma kom lobiju da pripada(gradjevinskom ili nekom drugom,ili je slobodan strelac) zasluzuje mesto u zdravom Partizanu...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.827
Локација
Храм фудбала
Sto napisa jedna Grobarka na twiteru "Duletov ucinak veceras na nivou centarske linije Partizana" i stvarno je ubola samo tako.
I posto on fino nahvali djuricu, ja cu da kazem samo jednu stvar.Jedino sto je ddj uspeo za vreme svog mandata u FK Partizan je da poveca uticaj menadzera na sva moguca desavanja u klubu i oko njega.
Da da ono sto je "nasledio" od prethodnika on je uspeo da podigne na jedan mnogo visi nivo, nivo o kome su Zecevic i Bjekovic mogli samo da sanjaju a vala i mi sa njima.
Za mene najjaci trenutak emisije je kada za Vesica rece da je on jarbol za sve zastave.

EDIT: Ne treba nam onaj koji ce se guziti Kokezi, a ko leb bi nam dosao neki koji ce klecati pred Banetom.Jos da mi neko objasni razliku pa da mogu mirno na pocinak.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Dao je poredjenja i objasnjenje za tu tvrdnju. Onda bi i vujosevic isao u istu korpu sto je pohvalio covica i td. To je sve bilo u kontekstu emisije i price. Poredio je vesica i njegove zasluge naspram onoga sto je uradio covic, da ti ne nabrajam sada, imas linkove emisija.

Zeljko je veceras razvalio vujosevica, mutavog i onu placenicku bagru na jugu. Sve zajedno jednim udarcem. Meni zao bilo u odredjenim trenutcima.. DELIJE JUG

Poredi predsednika Barse i kako je on podneo ostavku da nebi nanosio stetu ugledu kluba, dule brani mutavog i kaze pa mozda se ispostavi na kraju da je majmun nevin :buhaha

pa mu kaze Zeljko da ni dzajic nije bio u zvezdi dok je bio u mardelju, ovaj opet isto :buhaha:buhaha

show..kacim emisiju cim bude postavljena.

Edit Znaci ubi se Zeljko objasnjavajuci mu da su svi veliki kosarkaski klubovi filijale svojih FK sekcija, znaci crta mu, jok ovaj zapeo za Gaka i nesto crkavice od grada. Onoliko majmuna nebi branila ni rodjena majka koliko je vujosevic spreman da se ponizi zbog njega.
 
Последња измена:

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
@mrzim_sve

Ako nisi razumeo mogu i da nacrtam: Vujošević je trener KK Partizan i predsednik sportskog društva, s tim što je ova druga funkcija totalno neozbiljna i nebitna kojoj smo mi pridali značaj jer je gospodin Vujošević u pitanju. Da je bilo ko drugi ne bi nas zanimalo šta ima da kaže, ne bi ni čuli od njega, većina verovatno ne bi ni znali da je taj čovek na toj funkciji. Ali pošto je gospodin Vujošević u pitanju mi očekujemo da će on preko te nebitne funkcije očistiti bagru iz fudbalskog kluba, obezbediti finansije košarkaškog kluba, spasiti vaterpolo klub i tako dalje...

Ako nisi ukapirao, ono što je rekao za 'vožnju Nikolića' je bila šala, moram da naglasim jer više ne znam ni ko se ovde šali a ko ne. I sjajno je to što se stvara slika da je Dule kriv za probleme u fudbalskom klubu, žao mi je ljudi koji nisu gledali i neće gledati emisiju, ko zna šta će pomisliti kada budu pročitali ''Dule podržao, nahvalio Đurića.'' :confused

I moram i ja da dodam da je ogromna šeta što je Pantić forsirao priču o fudbalskom klubu, bili bi mnogo bolje da su pričali samo o stanju u košarkaškom klubu. A priča o predsedniku Barselone je tek idiotska, šta je očekivao, da će Dule reći ''Epa ako je to uradio predsednik Barselone, onda i Đura treba da se povuče sad i odma.'' - klinačko razmišljanje. Dule radi ono što je najlogičnije: ne stvara tenziju medju klubovima u našem sportskom društvu, što je i potrebno u ovom trenutku.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Uvek treba praviti razliku između:

1.Duška Vujoševića kao predsednika JSD Partizan
2.Duška Vujoševića kao trenera Partizana
3.Duška Vujoševića kao navijača Partizana

Njegova funkcija u SD je počasna, ali i pored toga onaj koji je obavlja mora da bude vešt političar. Mora se znati sa dupetom, čije šutnuti a čije i kad poljubiti, u suprotnom ćete dobiti po svom. U toku je izborna kampanja, uglavnom se zna ko će nas jahati u narednom periodu i shodno tome predsednik JSD-a mora da uskladi svoju retoriku. Problemi unutar SD su takođe kompleksni, ali upravo iz razloga što nam preti velika spoljna opasnost ne smemo ih previše iznositi u javnost. Mi na forumu možemo o tome da diskutujemo do zore, na stadionu takođe, ali kada se nastupa u ime institucije Partizana tu moramo biti maksimalno oprezni.
Da mi se sviđa što dule tako govori- ne sviđa mi se. Ali i dalje želim da verujem da on voli Partizan i da ne radi na njegovu štetu. Možda grešim, ali čoveku su nekada potrebne i neke (pozitivne) iluzije kada je stvarnost ovako tmurna.
 
Top