Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Nije u redu da izvlacis deo iz konteksta. Smatram da nam nema spasa i da je Pekovic kupio jos godinu dana zivota klubu, ne vidim kako cemo se izvuci , a mozda i gresim. U tom kontekstu je trebalo ostaviti Sasu i Duleta u klubu. Kako su prisvojili sve uspehe tako i da odgovaraju za stanje u klubu, a ne ova dvojica koja su se nasla u nebranom grozdju.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Slazem se sa Stojancetom da Partizanovac ne moze da napise onako nesto.

Kao i to da ne moze da pise u bilo kom kontekstu da jebe glupe Grobare,sa naglaskom na glupe.

Nazalost to bez problema stoji na forumu navijaca Partizana.

Molim bez replike.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.949
Локација
NBG
Nismo glupi (vecina) ali smo picketine. JSD Partizan ide ka polakom i sigurnom gasenje pod palicom psihopate i njegove napredne stranke.

100 puta smo razglabali pricu o Duletu, Mikoju i Djuri. Postoji video materijal skupstine i sa ove tacke gledista Vujosevic je bio u pravu.

Stavljati Vujosevica u usta a otvarati sampanjac na dolazak popovica, vazure i vucule u klub. Smesno.

A protuve poput vucelica i ruzica (daleko im Partizan i lepa kuca) su provereni navijaci Partizan za razliku od vecinu upravljackog kadra u vecinu nasih klubova naseg sportskog drustvo.

Evo live: preduzece grobari jug vredja nesrecne fudbalere a ne uzrok problema.

Sve smo zasluzili.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nije u redu da izvlacis deo iz konteksta. Smatram da nam nema spasa i da je Pekovic kupio jos godinu dana zivota klubu, ne vidim kako cemo se izvuci , a mozda i gresim. U tom kontekstu je trebalo ostaviti Sasu i Duleta u klubu. Kako su prisvojili sve uspehe tako i da odgovaraju za stanje u klubu, a ne ova dvojica koja su se nasla u nebranom grozdju.

Ta recenica je pogresna u bilo kom kontekstu.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Nakotise se govna... doslo je njihovo doba posle duuuge vladavine. Neka im jos godinu dana neizmerne i neartikulisane srece i kanalizovanje frustracija koje im je debeli naneo kroz 2-3 kluba, a onda samar i od Uleb i fiba i aj u picku materinu...

A, mi jesmo picke, kad samo gledamo sta se desava, stojimo sa strane, i ostavljamo da zauzmu jug, upravu FK, pod pritiskom "ne produze ugovor" Duletu, da budemo 5 na tabeli u fudbalu, "ikebana" u kosarci...

BORBA BRE!!! Jako organizovana akcija, protest ispred stadiona, skupstine... makar to krenulo i od 5 ljudi odavde. Moramo poceti braco!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Šta se počelo, sa rušenjem Uprave u KK? Ne razumem bez zezanja...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
A jeste sada i ti.. Toliko su ih reklamirali ovde na forumu i sada posle 2m da se okrene druga ploca :) ne ide to tako..

Cenim da gazda prica o sns upravi iz fk dela naseg sportskog drustva
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa vidim tema je vezana za KK pa sam se brecnuo.
Ma nema od rušenja FK-a ništa, naročito kad je Vučela na čelu SD.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Svaki koji ima obraza da kaze ijednu jedinu rec protiv Dulenceta, neka pogleda ovo jos jednom, a narocito nek obrati paznju na period od 1:30:00, pa do kraja snimka.

Mekejleb, Rasic, Kecman, Veseli, Roberts i Vranes.

Bozic, Mitrovic, Milosevic Strahinja, Milosevic Stevan, Djekic i Sinovec.

Ova ekipa predvodjena bilo kojim drugim trenerom izgubila bi vise od 40 razlike od dotad neporazene Barselone.

Samo zahvaljujuci Dusku Vujosevicu, ova ekipa sastavljena od u tom trenutku prosecnih i ispodprosecnih igraca na evropskom nivou, pobedjuje ovog giganta.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ne razumem. Kakve veze imaju sportski rezultati? Pa svi znamo da on nije smenjen zbog sportskih rezultata, misljenja nam se mimoilaze samo oko drugog aspekta smene. Jedni kazu da je u pitanju SNS, drugi da se nije moglo vise raditi sa njim. Valjda nam je svima jasno da nije sportski razlog?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ali, meni nikako ne ide u glavu ko to nije mogao da radi sa njim? Todoric? Silobad? Kafe kuvarica? Portir? Pa, neka ih otpuste! Koja je svrha njihovog postojanja? Valjda su u nekom klubu najbitniji igraci i trener, a ne pomocno osoblje.

Mi smo njegovim teranjem iz kluba izgubili jedino vredno sto bismo jos mogli da ponudimo igracima koje zelimo u nasem dresu, rad sa vrhunskim trenerom. Sad apsolutno nemamo nista sto bi nekom dobrom igracu bilo primamljivo.

Na stranu sto ja mislim da je to uradjeno pod pritiskom @vucicupederu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Njacke, tako nekako... Bila bi neuporedivo manja steta od ove... A i manja sramota po sam klub, ovako, posledice su, iz ove perspektive, nesagledive...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ne razumem. Kakve veze imaju sportski rezultati? Pa svi znamo da on nije smenjen zbog sportskih rezultata, misljenja nam se mimoilaze samo oko drugog aspekta smene. Jedni kazu da je u pitanju SNS, drugi da se nije moglo vise raditi sa njim. Valjda nam je svima jasno da nije sportski razlog?

Koliko se ja sećam Dule nije smenjen nego se čekalo da mu istekne ugovor,znači nije mu produžen ugovor.A to što nije sportski razlog neproduživanja ugovora je za svaku pohvalu ali da se ne ponavljamo:napred Partizan
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ali, meni nikako ne ide u glavu ko to nije mogao da radi sa njim? Todoric? Silobad? Kafe kuvarica? Portir? Pa, neka ih otpuste! Koja je svrha njihovog postojanja? Valjda su u nekom klubu najbitniji igraci i trener, a ne pomocno osoblje.

Mi smo njegovim teranjem iz kluba izgubili jedino vredno sto bismo jos mogli da ponudimo igracima koje zelimo u nasem dresu, rad sa vrhunskim trenerom. Sad apsolutno nemamo nista sto bi nekom dobrom igracu bilo primamljivo.

Na stranu sto ja mislim da je to uradjeno pod pritiskom @vucicupederu.
Колико ја схватих, с Дулетом није хтео да ради нико. Два последња Мохиканца која су га трпела су Саша и Тоша. Онда је и њима прекипело, један је отишао а други остао да спаси што се спасити може. Кад кажем нико, мислим да је Дуле довео себе у позицију да буквално не може да нађе ни једног сарадника међу бившим играчима, тренерима, привредницима, не само у клубу него и међу људима ван клуба. Како схватам, не постоји ни један једини човек који је хтео у клуб, а да Дуле буде тренер.
У старту ти своје размишљање сужаваш на Тошу, Шилобада, људе који су запослени у клубу. Треба то размишљање да прошириш на све људе света,од шест милијарди људи с Дулетом НИКО неће. За ову тврдњу постоји доказ. Дуле је јавно говорио да жели да буде тренер. Ако је тако онда је сигурно размишљао како да то оствари. Било је потребно склопити руководство које га жели за тренера. Дуле није успео да нађе ни једног јединог човека, бившег играча, привредника, политичара који жели да сарађује с њим. Обе опције које су постојале га нису имале у плану. Ни ова Николина и Мићина, ни она алко комбинација са Грбом и Мутом. То довољно говори. Нико није хтео са њим. Тоша и Саша су још највише издржали, они су га последњи напустили, други људи , знани и незнани, кумови, пријатељи, сарадници, дигли су руке много раније.
 
Последња измена:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@Пекарски
Тако некако, пријатељу. Ја сам Дулета обожавао. Његови спортски резултати су били иницијална каписла, али онда су дошле конференције за штампу, приче о моралу, партизанштини, Кадињачи, часовима љубави. Био сам очаран, сматрах Дулета најрођенијим.
А онда болно отрежњење. Што каже Дулетов друг, Мило Ђукановић, био сам у заблуди. Ситуација по ситуација, догађај по догађај, схватих колико сам грешио. И покајах се. Одлучих да се стоички борим за истину. Да бар још неког отрезним, вратим памети. Сад све узимам са дозом резерве и скепсе. Ког опече млеко и у јогурт дува. Тако и младе нове снаге, Николу и Мићу. Добили су клуб на управљање, сад треба да покажу да су заслужили то поверење. Умерена подршка, док видим исход.
 
Последња измена:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ацо Ђукановић. Извини, погрешио сам. Ацо, Милов брат. Сећаш се како га је прошле године хвалио? Аца Ђукановића, Веска Баровића и Бата Вујошевића? После утакмице у Подгорици? Кад дивље распамећене хорде насрташе на Гагија Милосављевића и Сашу Павловића на терену. Дуле похвали после утакмице Аца и Веска. Ко је из Црне Горе, зна шта су њих двојица. Иначе због Мила и Веска Саша Павловић није играо за репрезентацију. Одбио је да иде на пријем код Мила, на поклоњење владару, па је Дулетов ортак Веско тражио да га прецртају са списка.
 
Последња измена:
Top