Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Srećan ti put Dulence !!!

Znam ,vratićeš se jednog dana ,a onda ćemo im jebati mamu maminu ,za sva ova sranja što nam prirediše !!!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kad vidim radeta mijovica :)D) da se gura svuda u svakom snimku i u ove fondacije, momentalno mi se slosi.
Nikad necu skontati ako zelis nesto da uradis iz ljubavi sto moras da se eksponiras i guras, ista prica i kad je bio skup za Stanojevica, 5,6 ljudi se nije skidalo sa kamere.
Kad smo već kod fondacije.....
Zna li neko gde su preusmerene pare koje su skupljane NAMENSKI za KKP?
Dule srećno u Limožu!
Trebalo je jos ljudi doći,ali dobro....bitno je da je ispraćen
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Koji postovi,kao da je ne daj Boze umro,a ne otiso da uzima tamo pare.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Srećno, Dule, vratićeš se taman kada se malo opuste, da završiš posao do kraja.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Otiso je svak ko valja
Neko vani,a neko ka nebu
Ostala je samo fukara i raja
I mi sa njima ne belome lebu


Alezz Dule bon voyage

Vidimo se maestro,u nekim boljim danima po nas KKP
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pretpostavio sam :) toliko malo vremena je proslo a oni su pokvarili odnose samo tako..

Srecno dule jos jednom ! Nadam se da ce u francuskoj biti prenosa nasih utakmica kada budemo karali cigane :)
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Koji postovi,kao da je ne daj Boze umro,a ne otiso da uzima tamo pare.

:pop

Normalno je da će ljudi emotivno ispratiti odlazak čoveka koji im je doneo toliko radosti i ko je simbol rada, posvećenosti i znanja.

Ako je tebi prva ascoijacija na sve prethodne poruke i na skup da je ne da Bože neko bacio kašiku, onda bih se ja zapitao na tvom mestu...
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Untitled.png


Ajde debeli puno srece i para u Francuskoj i naravno sexa jer nacices ti cigane i tamo :D
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Nemam ja sta da se zapitam,nije mu ovo prvi put da je otisao. Nego mi je muka od ove patetike,jesi ga pratio kada je isao u Moskvu?
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Prvo, nisam ja nikog pratio, ali da sam bio u Beogradu našao bih vreme da budem na aerodromu, jer je čovek legenda ovog kluba. I nije otišao, nego mu nije dozvoljeno da ostane trener Partizana.

Osim toga, ako ti se ovo ne sviđa, možeš da preskočiš komentar ili da se priključiš pljuvanju na nekim drugim forumima, portalima i sajtovima. Nema ovde P od patetike.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Ne kapiram potrebu za pljuvacinom... Jel te boli patka za njega? Sta koj kurac radis ovde? Sta hoces da mu pozelis losu sezonu? Ili da cisto provociras ljude kojima eto nije svejedno :confused

Niti sam pustio suzu niti mi se steglo srce pa sta sad treba da ispitujem ljude sta im je tuzno i zasto im je iz oka suza kanula :confused
Pratili smo mnoge i posle Partizana, praticemo i Duska. Legenda bio i ostao ma sta ko mislio o njemu.
Grobari Alba, Grobari Fenerbahce, Grobari Timberwolves sad jos Grobari Limoz :partizan_fan:
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Preskoci, brate, temu na dan, dva, ako ti smeta, resen problem... Da, nema patetike, samo iskreni osećaji većine nas kojima je tesko palo sve ovo...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Veliki covek! Imao sam cast i privilegiju da pratim uzivo njegov rad... Nadam se njegovom povratku, srecno Dule!:respect:respect :respect
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
A sto da preskocim,jer nemam pravo da prokomentarisem? Ne provociram ja nikoga.
Nelson nek si mi reko.
A sta ti je tesko palo Jasmina? Kao da je prvi put otiso,kao da nas nema vise,kao da je on Partizan....Napustam vas odoh da se mucim sad protiv krke
 
Top