Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Grobari, svaka cast svakome ko je isao da pozeli srecu Duletu u novom poslu!
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Pojedini clanovi na forumu nikako da shvate da je Dule osjetljiva tema za vecinu clanova i tu ne treba dirati i tako treba da bude, toliko je zasluzio...desilo se da je morao da ode zbog raznih bolesnika, imao je i on svojih gresaka kako god CEKAMO TE GENERALE
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Jasminu cenim i postujem njene stavove :D ali to nije moje ime, prijatelju :D a tesko mi pada sve ovo sto su nam uradili, sto nam rade, sta nam spremaju... I, da, posebno mi tesko pada NACIN I RAZLOG Duletovog odlaska...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Hahaha greska,oprosti mi.

Slazem se ja sa tobom,tesko i meni pada sve to sta su nam uradili ali ne treba nam patetika i kuknjava.
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Hahahaha tako je Dule, neka uce oni srpski :D ajmo do pobedee..I opaaaaaa ko da Partizan meljee hahahaha
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Kako ih je napalio, nista ne mogu da promase! Kakav doktor ove igre!
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Hahaha 72:92, ja se radovao skoro pa kao Partizan da igra... Dule, Leo, Bo...
Ali Limoz ima bre odlican tim, ovaj Traore, Sarafcik, Bubkolo, Diwara, jos tri amerikanca 14/21 za trojke...
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
BC Valensija je bila jedina neporažena ekipa u domaćem i evropskom takmičenju, skor 28:0. Dok nisu naišli na Duleta Vujoševića koji po prvi put vodi osrednju ekipu iz Francuske i tu Valensija gubi 20 razlike kod kuće.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Sad treba sacekati reakciju francuske sobar...ovaj, kuvarice...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
....jer ucenje jezika i pamcenje imena svojih igraca je za smrtnike :D

Dule priča na srpskom, ovaj prevodi, a Dule ga ispravlja. Jer Dule zna i jezik koji ne zna. Idemooooooooooooo.


Sa njihovog navijačkog sajta:

VALENCIA - LIMOGES: NEWS
EARTHQUAKE VALENCIA FALLING 72-92 AGAINST THE CSP!
On Tuesday, January 19, 2016 at 21.05 by Collective Beaublanc.com

Direct: LIMOGES DID IT! Valencia has sold for the first time this season in all competitions and what is more at home to a wounded animal: the Dule Vujosevic Limoges CSP. The new coach, if not revolutionized the game, has transcended its players (which he barely knows the name) who fought like NEVER among others this season with an address 3pts unreal. Complete analysis in a few hours!

(Google translate odavde: http://www.beaublanc.com/)
 
Последња измена:
Top