Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Naravno da nije.

On je samo bivsi trener koji je ucinio jako puno za ovaj klub!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.152
Локација
vaginamandibularia
Brate to je toliko nezahvalna i plitkoumna izjava da bi trebalo da te bude sramota. Klub treba da bude iznad svega? Onda ne treba blatiti klub. A odsustvo ikakve reakcije iz kluba, pa cak i moralne podrske bivsem treneru istog je srozavanje na ciganjski nivo. Da sutra od side oboli smrdljivo ciganjsko govno M.DJ. koji nas je vodio pre koju godinu u fudbalu, FKP bi morao da se oglasi, makar kurtoazno. To je minimum minimuma. Ovo sada nije nivo dostojan Partizana, bez obzira na razmirice koje postoje na relaciji aktuelna uprava - bivsi trener KKP. Ako toliko ne mozes da skapiras, onda mi te je iskreno zao. Vazi i za ostale koji brane odsustvo svake reakcije iz kluba. Ako mozemo da se kao klub slikamo u cuburskom parku sa bandom iz sns, mozemo i da progutamo ponos i makar napisemo javno pismo podrske, ako su nam vec smezurana muda da odemo kao klub i posetimo bivseg trenera u bolnici.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ne branim ja ovu upravu. Nigde nisam ni spomenuo.

Vujosevic nije klub, ne treba da pljuje ko klubu.
Ova uprava nije klub, trebali su da se oglase.

Jel ok?

Pa niko se ovde nije oglasavao negativno kad je Vujosevic pljuvao po klubu. Nego je to sve bilo u fazonu "To Dule".
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Dule nije samo "bivsi trener" poput mnogih....mozda je tesko da se skapira:banghead
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.168
Selektivna amnezija je vaša najveća mana!

Pričate ovde o ciganskom grbu, večerom i drugim stvarima. Pričate kako ovi što podržavaju upravu to umanjuju... Ej bre, ja sam jedan od prvih koji je to osudio, istog dana kad se desilo, a osudili su i SVI koji podržavaju upravu KKP, jer to ne može nikako da se opravda. Dovoljno je samo malo vratiti film unazad, pročitati komentare na forumu i tekstove na sajtu, ali mnogo je lakše izabrati "amenziju" i kenjati protiv druge strane.

Drugo, to je prošlost, ne baš slavna, pa ne bi bilo loše pogledati šta je sve urađeno od onda. Nažalost, većina ne želi to da uradi, jer bi videla da se stvari ipak kreću u pozitivnom smeru.

Za kraj ponoviću ono što sam rekao.... Klub je trebao da se oglasi u vezi bolesti Vujoševića, iako on njegovim komentarima to nije zaslužio.

Više se neću javljati na ovoj temi, jer nema smisla! Vi ste rovove odavno iskopali i nemate nameru uskoro da ih zakopate... čak i da osvojimo Evroligu!

Savetujem ostalima, pogotovo urednicima, koji bar trenutno i donekle podržavaju upravu KKP da ovde više ne pišu i nerviraju ove druge. Nema smisla~

Aj ti meni nadji jednog clana ovog foruma koji ima nesto protiv ovog tvog posta i ja ti posaljem gajbu piva u Toronto. Ne mislim na zadnj pasus, naravno, on i nije dio cjeline

Naravno da su Pekovic i ekipa uradili dosta pozitivnih stvari, to niko na ovon forumu ne spori, ali zajebite da nas ubjedjujete da je sve sto urade ispravno! Prosto nije. Daleko od toga.

Evo, ti napisa da je slikanje na ciganskpj grbcini nenormalno, da to niko ne opravdava i pozva nas da se vratimo na nekakve strane na kojima SVI, kao, negoduju povodom toga, a par postova prije tvog lik napisa da je to potpino nebitna stvar. Lik kojeg ti u poslednjem pasusu svog posta pozivas da se ne spusta na nas retardirani nivo i lik koji nas danima ubjedjuje da klub nije trebao da se oglasi jer je ta legenda u losim odnosima sa klupskim funkcionerima...


Slikanje na ciganskom grbu nije nornalno i nije dopustivo.
Pozeljti zdravlje bolesnoj legendi je normalno i obavezno.

To je sve sto mi retardirani i zlonamjerni pokusavamo ispinovati.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
http://www.vreme.com/cms/view.php?id=1408300


Na razgovor nije pristao "na keca", nego mi je prvo zamerio da sam opet nešto govorio "protiv Partizana" kada sam gostovao na jednoj kablovskoj TV stanici.

I tada su meni na Skupštini kluba, koja je bila izrežirana, rekli da su saznali od NN lica, a to je Novak Nedić – ali da budemo malo lukavi – da dok sam ja trener, Partizan neće dobiti ništa od sponzora.

Oni su došli kod nas, Danilovića, Šilobada i mene, bili su Džoni i Kimi. Rekli su da su bili sa Vučićem i da su mu rekli da njih jedino interesuje da on pomogne košarci, da njih jedino interesuje košarka i da oni hoće da obezbede sastanak nas iz kluba sa Vučićem. Istovremeno, pošto je on fantastičan manipulator, bio je zakazan sastanak i preko Branka Ružića.
Otišli smo na taj sastanak, na koji je on kasnio više od pola sata. Kada je sastanak počeo, on jer rekao da ovde njega napadaju svakoga dana iz nepoznatih razloga. Ja sam se javio i rekao da me zanima samo ko je zakazao sastanak, navijači ili Branko Ružić, na šta je on vrlo bučno reagovao. On je uspeo da dođe i do sadašnjih vođa navijača i da ih stavi u funkciju, ne direktno, nego preko NN lica. Mislim da on precenjuje moć vođa navijača Crvene zvezde i Partizana i da se u stvari od njih plaši.

Naravno da je bilo moguće i dobar deo odgovornosti za to snose ljudi iz kluba. Oni nisu bili spremni da dele vlast, zatvarali su se, a uspeh ih je zavaravao da nema potrebe da se bilo šta menja. Postoji izreka: "Da bi sve ostalo isto, neki put moraš sve da promeniš."
Bio sam preokupiran terenom i radom sa ekipom, pa nisam mogao u većoj meri da utičem da se taj sistem napravi. Međutim, uprkos tome, Partizan je ipak važan i nije smelo da se dozvoli da se ruši.

:clap :clap :clap

Jos jednom za sve koji nisu procitali.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Верујем да је сасвим легитимно да Душко Вујошевић има став о актуелном тренутку Партизана и то по много основа, као што је и легитимно да тај став јавно изнесе, ако јавност има потребу да зна шта он мисли и потпуно је неважно какви га мотиви покрећу код појединих закључака, то што каже је просто његово мишљење и виђење, слагао се ко са тим или не, било ближе или мање близу истини.
Оптуживати га за пљување клуба или одапињање стрелица је бесмислено, из више ралога. Прво, предмет његових реакција ни једног тренутка није био клуб, већ људи у клубу и без обзира да ли је то последица личног незадовољства, он просто има право да изнесе своје мишљење као и било ко од нас, уз разлику што ће његове ставове публиковати, а моје, рецимо, не.
Даље, ако већ постоји јасан и дефинитиван став да ДВ више ни на који начин није у клубу и ни на који начин нема никакв утицај на дешавања и функционисање клуба, каквог смисла онда има потенцирање било какве опасности од његових стрелица, када нема ефективну моћ да утиче на било шта?!
Ако ће неко рећи да својим иступима даје лош публицитет актуелном руководству и на неки начин поткопава њихове напоре да ствари учине бољим, онда нема сумње да добро руковођење клубом, резултати и видан напредак сасвим обесмишљавају сва та „пљувања“ и чине „стрелице“ сасвим бенигним. Просто речено, шта ме уоппште брига шта ће тај Вујошевић казати, моја дела најбоље говоре и репезентују и моје намере и моју бригу за клуб. Врло једноставно.
На другој страни, сасвим је легитимно да Пековић, Тоша, повезивач стажа, чланови УО, кафе куварице или домар не желе да посете болесног Вујошевића, или да дају јавне изјаве тим поводом, чак је сасвим легитимно и да их то уопште не занима. Да ли им то служи на част друго је питање, али то је њихово право, опет без обзира на разлоге и мотиве који их тим руководе и без обзира колико су ти разлози приватне природе.
Учинити да клуб око тога нема став и однос према тој актуелности, није ни на који начин легитимно и није ствар процене руководства, јер се поступци и реакције клуба не могу постављати на основама личне перцепције неког ко је у могућности да одлучује, већ на основу неких општих начела, а реакција на хоспитализацију великог тренера и доскорашњег председника Друштва је свакако везана за некакво начело бриге о породици и пажње према онима који су ту породицу на неки начин учинили великом и важном. Макар у мери колико је рецимо утемељено пожелети срећан рођендан, овом или оном садашњем или бившем играчу.
Ако ће неко рећи – па шта и он је приватизовао клуб и спроводио своју вољу као клупску политику и ето докле смо стигли – то опет отпада дао основана примедба, пре свега због јасног декларсиања да је учињен квалитативан помак у организацији и начину вођења клуба, па се онда и не може по потреби позивати на неке превазиђене и као лоше обележене начине рада и понашања.
Шта би онда могао бити закључак?
Душку Вујошевићу треба пре свега пожелети здравље, а затим га оставити на миру уз минимум поштовања које свако од нас може да приушти , сходно својим схватањима и вредносним судовима, јер нико, али баш нико не може бити толико вешт да хируршки прецизно прекрије блатом оно што мисли да код Вујошевића треба у блато послати, а да при том не искаља и сам клуб. Те две приче, Душкова и Партизанова су толико повезане и испреплетене, да је немогуће ни јасно разликовати, ни сасвим раздвојити.
Људима који воде клуб треба пе свега пожелети памет, храброст и срећу да врате Институцији оно што јој свакако припада и наравно да разумеју да стрпљење заслужују, али да од критике не треба да буду амнестирани. Критика је нужна, па и када је пренаглашена или чак и неутемељена. Она увек чини да будемо бољи и јачи и никада не може нанети штету већу од штете коју могу нанети наши лоши поступци. Ако се ради добро и на прави начин, ако се брине о клубу, његовом напретку и достојанству, онда никако не може бити лоше и нико нема од чега да зазире.
Најбољи одговор на све примедбе су резултати, а не затирање и ниподаштавање критике и дисквалификација критичара. Ако постоје разлике у перцепцији тих резултата и задовољству њима, то такође не може бити лоше само по себи, јер ће или једне натерати на додатне напоре и подвиге или ће у најмању руку показати шта је стварна слика и домет оних који из тих и таквих резултата стоје.
Уосталом нека им буде за утеху то што онима који чине велике ствари никада и не може бити лако, нити увек сви имају разумевања и способности да виде куда су се упутили, а ако свој посао одраде како ваља, тим ће имати разлога да буду још поноснији на себе.
Не треба постављати питања – шта би било ко од нас урадио да је на том месту – јер нити смо на том месту, нити је то уопште важно. Они који су преузели ту тешку, али величанствену дужност, морају да имају права решења и одговоре и да буду свесни величине свога посла и тежине своје одговорности и одсуства права на грешку. То је бескрајно незгодан задатак и бескрајно добра прилика за бесмртност, коју само ретки имају.
Што се тиче непопуларних потеза или онога да коначни циљ оправдава нека средства, ствари стоје као у оној старој причи о срдитом момку и његовом оцу који му је дао ексере да закује сваки пут у ограду када не буде могао да контролише своју нарав. Тако и овде, сваки пут када се из овог или оног разлога буде морао заковати неки ексер у ту фину ограду која се зове ККП, треба имати на уму да када се сви ти ексери једном и поваде, ограда свакако неће више бити иста. Врло је важно у којој мери ће то бити.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
PROFESOROV pečat i ogroman katanac na ovu priču. Od početka do kraja, jasno i precizno do tančina sve objašnjeno.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.002
Локација
Beograd
Hahaha Dule ih i na sudu pokidao :D
Ali ovo kao savetnici su nam rekli da pobedjujemo 100 % ali nemamo vremena da se bavimo tim stvarima jer igramo evroligu kao da igraci i trener idu na sud a ne advokati...
Coravi ne bi iskoristio sansu da dobije bilo koga na sudu a kamoli Duleta da je uveren u pobedu...Jos jedan dokaz da je sve sto su pricali i Dule a i Tegi 100 % istina.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.917
Локација
Beograd
Pre će biti da su dobili uveravanja da će im i na sudu jebati majku kao i na terenu, deceniju i kusur, pa 'ajde da povučemo tužbu... :D ali, oni da mu požele oporavak a dobrim delom zaslužni za to stanje, vrh je licemerstva... Ali to od njih i ne čudi... Čekam Duletovu reakciju, a mislim da će je biti...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Je li ovo zaledjena kurva povukla, ona limena sto je menjala, ili ova sad, koja god bila?

Savetnici, dobijaju, al ih mrzi :buhaha

Pa to je u stvari problem zbog koga se oni povukli sa sudjenja..
Koji bi sudija to mogao da razgranici i da razume?
posto javnost sve prati, postoji ceo spektar jednostavnih pitanja koje bi Dule postavio, a koje bi ovi morali da odgovaraju..
A to im ocigledno ne odgovara ...
Valjda ce doci dan kada ce odgovarati za sav ovaj kriminal, pronevere, 15 miliona nestalih duga, 30 miliona evra od prodatih karata i takvih nebuloza...
 
Top