Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da su glasali svi kojima je crno bela boja mila ne bi bilo priče o cenzusu a poenta kandidature bilo kojeg nosioca liste isto upitna jer to dokazuje rezultat ovog šarlatana Nestorovića.
Jer ako je neko birao između Nestorovića i Duleta i pritom navijač Partizana najebali smo žestoko
To je u domenu šbbkbb i opet "možda", u trenutku izlaska na izbore sve što imaš su ankete pre izbora opozicione pozicione kako god i nigde ta lista nije bila blizu cenzusa. Tako da ta medalja ima dve strane, "da smo svi" a druga je da svako ko je dao glas za nju pola glasa je dao snsu.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
To je u domenu šbbkbb i opet "možda", u trenutku izlaska na izbore sve što imaš su ankete pre izbora opozicione pozicione kako god i nigde ta lista nije bila blizu cenzusa. Tako da ta medalja ima dve strane, "da smo svi" a druga je da svako ko je dao glas za nju pola glasa je dao snsu.
Ja nisam dao glas za nju jer ne živim u BG, a nisam nažalost bio u zemlji kad se glasalo..ako vi mislite da je to normalno onda OK. Teško je diskutovati o svemu tome... da li su ankete prognozirale 5% Nestoroviću?
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.558
Локација
vaginamandibularia
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Pa da je Dule bio pola vremena Nestorovićevog na nacionalnim frekvencijama...plus još par drugih faktora. Na stranu što sam potpuno saglasan sa Stojančetom, u vezi sa rizikom nesvesnog davanja pola glasa SNSu. Kad se protiv nemani bori, onda se ipak kladi na najjačeg neprijatelja, sviđao se on nama ili ne. Na stranu što se ovde vazda glasa protiv nekog, a ne za.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.940
Локација
Žrnov
Nestorović bukvalno na svim biračkim mestima ima od 5 do 7 procenata u proseku. Uglavnom se vrti oko 6%. To je po mom mišljenju, to je nemoguće osim u slučaju službenog :wink: organizovanja.

Nadam se da će se Dule u budućnosti posvetiti isključivo svom zdravlju.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Koliko je pljuvanje po Republici Srpskoj, sve mi se nešto čini da Vučić razmišlja 3,4 koraka unapred, i da plasiranjem ovakvih informacija malo preoblikuje javno mnjenje.
Jer možda planira neke ozbiljnije korakre protiv iste.
Dodiku je skoro bio spremao svilen gajtan, ali se ovaj nekako izmigolji.

Vreme će pokazati.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.940
Локација
Žrnov
I to je sve smišljeno. Ljudi ako imaju naše državljanstvo imaju pravo da glasaju kao i svaki drugi naš građanin u dijaspori.. Ali to su mogli i u RS u konzulatu da urade. Doduše ne bi mogli da glasaju na gradskim izborima i to je problem - to što im je psiho dao lične karte sa fiktivnim adresama u BG.
Služba na sve misli.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.397
Локација
Novi Beograd
Na prošlim izborima je debilko Miša Vacić imao više glasova od Duleta. Plus na ponovljenim izborima, Dule nije mogao da namakne nekih 2000 glasova za prelazak cenzusa, a tada nije moralo da se misli da li će ti glasovi biti bačeni.

E sada, ne znam o kome to više govori, o Miši, o Duletu ili o nama.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Na prošlim izborima je debilko Miša Vacić imao više glasova od Duleta. Plus na ponovljenim izborima, Dule nije mogao da namakne nekih 2000 glasova za prelazak cenzusa, a tada nije moralo da se misli da li će ti glasovi biti bačeni.

E sada, ne znam o kome to više govori, o Miši, o Duletu ili o nama.
O nama
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Dule, za mene jedan jedini istinski general!

Ima onih po cinu u vojsci i policiji koji imaju ta zvanja generala, ali kod njih je to samo cin, ti besmisleni cvarci na ramenima, a u uniformi crvi i ljudski sljam koji salutira i pezi dezerteru.

Dule je generalska dimenzija u svakom smislu te reci!
 
Top