Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Slauter

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
407
Reaction score
0
Локација
Obrenovac
Srecan mu rodj i da nam pokloni pobedu kad mi njemu ne mozemo,Dule care...
 

z_boskoPFC

Grobar
Учлањен(а)
07.10.2006
Порука
202
Reaction score
0
Локација
tako blizu,a tako daleko..
mislim da je vreme da on napusti partizan.ne vodi vise utakmice kako treba i najbolje bi bilo da se povuce,za sve ono sto je uradio u partizanu hvala mu.
 

hrza

Zeldi Moderator
Учлањен(а)
09.11.2006
Порука
1.169
Reaction score
1
Локација
u havana baru
A to kako vecina razmislja, to je stvarno imbecilski. Covek je zakon, kolko domacih titula, ulaz u Top 16, sto je realno veliki uspeh jer nam tim nije jos psihicki spreman za taj nivo igre. Pobeda nad Huventudom gajbi, jos ima sanse za dalje... a vi posle jednog poraza odma pljujete po coveku. Slicno i sa derbijem, cim dobijemo, stadion 10000 ljudi, jebem ti taj mentalitet....
 

Method Man

Guest
Ej bre mi imamo najsiromasniji klub u evroligi, pa sta vise ocekujete? Ja sam i ovim zadovoljan iako svaki poraz boli, posebno ovako tesni, ali da nije Dule u Partizanu ko zna gde bi mi sad bili, mozda bi prosli kao cigani u guma ligi. Treba misliti i o tome.
 

hrza

Zeldi Moderator
Учлањен(а)
09.11.2006
Порука
1.169
Reaction score
1
Локација
u havana baru
Jos da dodam. Ovaj nas tim je pravi seljacki, kao rusi. Kuci jaki kao stena u gostima se stisnu. Napravili smo nekoliko izuzetaka, za koje je zasluzan (najvise) i Dule. Tako da...
 

BOGDAN_WSC

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
97
Reaction score
0
Локација
Novi Sad
Dule je dobar trener to nije pitanje,ali je tvroglav kao mazga, i u nekim situacijama ponasa se veoma glupo...sto je primer u svim utakmicama koje smo izgubili u zadnjoj cetvrtini....Po meni bi trebalo da napusti klub dosta je uradio za partizan...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
kritikovao sam ga kad je izgubio utakmicu protiv huventuda i ja i dalje mislim da je on izgubio utakmicu al isto tako on je dobio utakmice protiv paoa huventuda i postavio odlicne taktike za makabi i cigane a kako smo izgubili te 2 utakmice sami znate ...

mozda nije trener za svaciji ukus al za grobarski jeste definitivno ...
al sta god da uradi ne smije niko da ga pljuje moze neka kritika al sve ostalo je previse ...

ja mislim da je danas dobio prvu licnu ove god u el ... danas se nije vise mogao iskontrolisati na lopovluke ... ja da sam na njegovom mjestu bio ubio bih onog sudiju ne znam sta bi mu sve radio ....

kad se zavrsila utakmica cutao sam ko ukopan nisam znao sta uradim da l` da lomim il sta.... al aajd ostaje nam jos 2 utakmice mozemo ih dobit i jos jedna pakao u pioniru pa onda nasa liga dje ce dule da nam donese jos jednu titulu ...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Sta bre kenjate i pljujete po Duletu .Tisina ! Kako vas nije sramota tako govorite o coveku koji je zivot posvetio Partizanu . Ono sto je on ucinio za Partizan nijedan trener nije . Toliko titula , proizvodnja mladih igraca , od koga klub zivih .Znaci da nije bilo Duleta Divca i Saleta kurac bi mi danas postojali .Pa postavili bi nam neke krizne stabove kao sto su i hteli .DObro se zna ko i odakle je sve to pretilo .Pa i danas krivicne prijave za klevetu protiv raznih blesica budimpestanskih placenika . To je covek koji i kad pogresi mora da mu se oprosti . A kamoli u najboljoj sezoni u Evropi posle 98 . I veceras kad te kradu i kad ti bukvalno uzimaju koseve on je velik u porazu. Ne svaljuje krivicu na sudije :"Trener košarkaša Partizana Duško Vujošević rekao je agenciji Beta da je zadovoljan igrom protiv Olimpijakosa u Atini, ali da mu je žao što njegov tim nije pobedio. "Dobro smo analizirali prvu utakmicu, u kojoj nekoliko stvari nismo uradili kako treba. Mislim da smo te stvari popravili i odigrali dobro, ali nismo uspeli da trijumfujemo. Zadovoljan sam kvalitetom igre, ali mi je žao što smo izgubili", rekao je Vujošević.

Partizan je tokom celog meča bio ravnopravan, a poraz je doživeo u poslednjih 20 sekundi utakmice.

"Odigrali smo dobru utakmicu, pokazali smo Grčkoj i svima koji vole košarku kakav Partizan ima tim. U odlučujućoj utakmici za plasman smo vodili tokom većeg dela i igrali pametno i u odbrani i u napadu, ali nismo mogli protiv nekih stvari", rekao je trener Partizana.

"Način suđenja u kome se toleriše da protivnički igrač, na primer, pesnicom izbaci loptu iz koša me prosto naterao da dobijem tehničku grešku. Olimpijakos je veliki tim, sa jačom logistikom od nas. No, ljudi koji se bave velikim poslom moraju da imaju dozu diplomatije", rekao je Vujošević.

Trener "crno-belih" kazao je da je njegov tim imao nekoliko ishitrenih šuteva u prelomnim trenucima, ali je istakao da je zadovoljan kvalitetom igre svog tima.

A da ne pominjemo koliko para klub ima .Kako lose poslujemo i nemamo jos malo ni za toplu vodu . Razne destrukcije , saplitanja , sve trpimo .Imamo najmanji budzet uz Keln u Evroligi. Igramo na jednu !!! loptu sa Olimpijakosom , Makabijem , Panatinaikosom u BGd , Romom u Rimu , Huventudom u bgd ...a ovi timovi imaju budzete od po 10-tak M eura ... Jer to neuspeh , da te sudija otvoreno pokrade ??? Jel to neuspeh da ti u bgd sude kao da igras na strani ??? Jel to neuspeh da ti protivnicki treneri priznaju da si ozbiljan protivnik .
A pri tom igras sa 1 strancem koji daje sve od sebe i sa 1 NBA igracem. Ostali igraci koji se bore za nas tim su nasa deca . Ko ima u Evropi priliku osim Huventuda jos da pusti klince da igraju . Da ti u ekipi budu igraci rodjeni 85 ,86 ,87 godine ... Da svake godine izbacis bar po jednog vrhunskog igraca !!! Krstic , Vujanic , Milojevic -koji se usavrsio u Partizanu , Perovic , Tripkovic , Pekovic ... Da oni su verovatno slucajno uspeli . A pre njih Djordjevic Danilovic , Divac ... Ima li su srecu . Da imali su SRECU sto ih je trenirao Dule ... Pa svi mladi igraci trce kod njega .Znaju da drugacije ne mogu postati vrhunski igraci. Tepic je bio na razgovoru kod cigana , imao bolju ponudu ugovora , a onda ga je Divac pozvao i covek je naravno dosao kod nas . Milojevicu je Sagadin nudio blanco ugovor !!!! Ali ne , on je dosao kod nas . A od stranaca koji su igrali ??? Ko nije prosao ... Haus , Stepp , Kamings , Brown ... Svi oni su odigrali odlicno kod nas .Borili se , nisu bezali , naravno nisu imali razloga . Nisu odjednom prestajali da igraju ... kao kod zelzde ....

Prema tome ne znam sta VI hocete vise !!! Ako tako dobro znate , dajte svoje pare i preuzmite klub . Pa postavljajte koga hocete za trenera .Srecom pravi GROBARI znaju ko je Dule Vujosevic i koliko je dao klubu .Nas broj se meri HILJADAMA , a vas DESETINAMA .... VI STE NAJOBICNIJI MISEVI , koji ne postuju nista sto valja vec samo kritikuju ...IZVOLITE gospodo , izdvojte par miliona eura pa preuzmite klub . DO TADA NEMATE PRAVO GLASA !!!!

Dr.sci.Dule Vujosevic za predsednika !!!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
alo...nerazumem kako neko uopste ima mozak da pljuje Duleta...taj koji ga pljuje uopste nije grobar...covek je najuspesniji trener u nasoj istoriji...covek je majstor za titule...pa on bi i da mu dadnu da vodi kk masinac sa njim osvojio titulu!!!sve sto je uradio za nas je veliki uspeh i zauvek cemo mu ostati duzni!
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Pa stvarno smo mi Srbi cudan narod!!Pa nama ne valja covek koji nam je doneo 5TITULA ZA REDOM!!!!Ulazak u TOP 16 EVROLIGE i bezbroj pobeda nad ciganima sto u ligi,kupu,gay ligi toliko puta smo dobili cigane zadnjih 6 godina da ne moze ni da se izbroji!DULE LEGENDO!!!
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Znaci da nije bilo Duleta Divca i Saleta kurac bi mi danas postojali .Pa postavili bi nam neke krizne stabove kao sto su i hteli!!!
E brate zaboravili su ljudi kako je nekada ne tako davno izgledao Partizan. Secam se kad sam dolazio na utakmice krajem 90-ih, pa onaj nas tim je u poredjenu sa sadasnjim bio jad i beda. Bilo smo u krizi pa je uprava za mnoge utakmice delila besplatan ulaz. Dodje jedan budjavi Hemofarm i pobedi nas lagano u sred Pionira. O Buducnosti i da ne pricam. A sta tek reci za onu lopovcinu od predsednika Ivicu Dačića.
Ali eto nekima ocigledno nikad nije po volji. Dule je mnogo uradio za Partizan i zasluzuje punu podrsku. Ajde sto su ga pljuvali recimo do prosle godine (ni to ne opravdavam) ali sada kada smo usli u TOP 16, pa to je stvarno van svake pameti. Jos ladno ovde neko kaze da treba da napusti Partizan, mislim...
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Svako ima pravo na svoje misljenje. Sad, koliko je to misljenje ispravno druga je prica... Tacno je da je Dule neke utakmice "izgubio" greskama u vodjenju ekipe. Ali sta cemo sa stotinama koje je dobio? :wink:
Za par godina zlobnici ce za njega pricati isto sto i za Tumbu. Dok si ovde i osvajas titule ti si car a cim odes pronalaze ti milion gresaka i zabluda...
Braco, spustite malo loptu na zemlju. Ovaj poraz boli ali nas nije poremetio i grabimo ka zacrtanom cilju - novoj tituli drzavnog prvaka! :napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Upravo tako... Dule je kriv za neke poraze, pogotovo one u poslednjim minutama, ali sve mu praštam jer meni je važnije da dobijemo ciganšture i osvojimo domaću titulu nego i da uđemo u Final 8.

Za final 4, realno gledajući, nemamo ni kvalitet ni iskustvo, pa o tome ne treba ni razmišljati!
 

Trotter

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2006
Порука
879
Reaction score
0
Локација
Beograd
ja potpuno podrzavam duleta....

tacno da je gubio neke utakmice,medjutim doneo nam je pet titula a nadam se i sestoj.....
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Takav smo narod da nam je lakse da pljujemo po nekom nego da mu priznamo kako je uspesan. Prvu gresku odma' docekamo na noz. Sinoc Dule po meni nije NIMALO kriv za poraz. Ja ne znam sta je mogao da uradi pa da dobijemo tekmu. Sve izmene su bile o.k. Jedino je po meni malo glupo bilo da kada smo vodili sa 5 razlike, nije forsirao dug napad i da spusti loptu pod kos jer smo ocigledno sinoc bili jaci pod kosem (pogotovo Perovic). Mozda jedna mala, sitna greska. Ali to nikako ne znaci da je on kriv. Sa onakvim sudjenjem meni je doslo da zadavim sudiju kroz ekran, a kamoli da mi je bio tu na dohvat ruke.

U svakom slucaju jos nije gotovo, i dalje imamo sanse za prolaz dalje. U slucaju pobede u sledecem kolu, ocekujem da odredjeni pojedinci opet promene stranu i umesto pljuvanja pocnu da velicaju Duleta.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dule nije kriv za poraz... ULEB neće i ne može da dozvoli da jedan klub poput Partizana sa budžetom on milion evra prođe do Top 8 ili dalje.

Šta bi to naznačilo ostalim klubovima koji troše milione na igrače i ostalo??? Zar se ne bi upitali " kako i šta to Partizan radi" kad sa malim budžetom dogura među osam najboljih na kontinentu...

Zbog takvih i sličnih stvari je uništena i Jugoslavija. Ne trebaju nam krediti a sa malo novca stvoriš velike stvari.... to svetskim moćnicima jednostavno ne odgovara jer oni žele da trošimo i da se što više zadužimo...
 

Bogi maestro

Guest
casti mi gazda,svaku bih ti rijec potpisao. o tome kakav je dule trener,ne treba trositi tastaturu. e,neki bi izgleda voljeli kad bi on kako mogao jos i da sutira na kos! napisao sam,jos prije... jedna pobjeda u ovako teskoj grupi je veliki uspjeh. juce smo mogli do druge,ali sam siguran i da onaj nije dao tricu,da bi sudije pronasle nacin da nas savladaju. DULE,NAJBOLJI SI TRENER NA SVIJETU! GROBAR I PO.:ziveli
 

mirkonibg

Guest
potpuno je jasno da je ovo najbolja igra partizana ove sezone (mozda, uz utakmicu sa Huventudom prosle nedelje, i sa makabijem u beogradu).
dokazali smo da smo izvanredna ekipa, sa mnogo sjajnih pojedinaca, a partija koste perovica, zaista IMPRESIONIRA. svaka cast kosta. I hvala ti
za SVE. Dule, legendo. Niko nije verovao u Kostu, i da je igrao u drugom klubu, nikad ne bi stigao dovde. Hvala Dule! E bas zabog toga, u Evroligi
postoji STATISTIKA - statistika koja nije samo rezultat, vec mnogo mnogo vise od toga. To je licna karta kluba i igraca. Zato su oni EU a mi smo
malo srbi. E u toj statistici sve pishe - Indeks 32. Ne treba nista vise niko da komentarishe. 32. Hvala Kosta.

Hvala Tripko. Hvala za one dve vezane trojke na pocetku drugog dela. Od sinoc si, nepodeljeno, i ponovo, moj veliki ljubimac, kao i ostali igraci.
Hvala tripko. Bilo je divno gledati tvoje poene.

Hvala tepicu. Neverovatna partija naseg tepica - i neverovatan potencijal Partizana (zajedno sa tripkom) za naredne sezone. pazi, on je cuvao Pena
i domerkanta - potpuno ih zaustavio - i da preko 10 poena sa dobrim procentom. Bravo decko! Bravo Dule, jos jednom!

Vontigo - reci su suvisne - Da, NAS NAJBOLJI IGRAC OVE SEZONE. NJEGOVA IGRA SINOC JE POTPUNO IMPONOVALA - NIKO NIJE MOGAO DA GA ZAUSTAVI,
ALI NIKO. HVALA VONTIGO - ZAUVEK HVALA ZA VELIKO UCESCE ZA PLASMAN U TOP 16. VONTIGO GROBARE!

Veliko Hvala KEcmanu - za onaj kos u prvom delu - i onu trojku kad se lomio rezultat. Hvala LEGENDO GROBARSKA!

Mislim da su svi dovoljno nagradjeni proslom utakmicom sa joventutom - sve ostalo je za slavlje.

DROKOSH Legendo! Hvala ti za SVE! Sa tobom - mi smo DRUGA ekipa. Uvek cemo biti zajedno. Grobari. Hvala Drole!

Hvala svima ostalima, Luki (veliko bogatstvo za naredne sezone), Bozicu (grobarskom kapitenu legendi), Velickovicu (velikom gobaru), Pekovicu (sledeca sezona je njegova),
Bakicu, i Borovnjaku. Idemo dalje.

Jos dve utakmice - fantasticne predstave Partizanove Moci - u kojima je rezultat potpuno nebitan - ali statistika jeste - i zato - igrajte basket momci - SVAKA CAST.

Dule - bez reci sam. Ostaje 95-5, to je izuzetno visok procenat, ali svaki promil je zasluzen. Ne postoje reci da opisu ovo sto je on uradio za Grobare.

Hvala Dule.

Sudbina je htela da rezultat juce bude u korist Oly. Cist kos Perovica i zlocinacka tehnicka Duletu su dovoljne da potvrde da bismo mi pobedili sa fer sudjenjem.
Sudbina je htela i da Acker (svaka cast decko, kakav baya) pogodi trojku. Neka bude tako. Statistika je, ipak, neumoljiva. A u ovom delu zaista, treba da se
posvetimo statistici - jer poeni i rezultati nisu bitni. Bravo Grobari! Hvala za fansasticnu sezonu! Idemo dalje! Dve slavne utakmice, a onda, srpsko prvenstvo.

Najveci rival je FMP - uz duzno postovanje i veliki veliki RESPEKT za ono sto rade - mislim da je Partizan na VISEM NIVO. To se vidi.

Idemo dalje. Odrzivi Razvoj - Najvaznije. Videcemo krajem sezone ko ostaje, ko ide, ko dolazi. Ako Dule Ostane - To je najvece pojacanje. DULE! GROBARE!
 

Borca_Grobar

Početnik
Учлањен(а)
01.01.2007
Порука
198
Reaction score
1
Kako se samo usudjuju da vredjaju Duleta?Oni izgleda zaboravljaju sta je on sve uradio za Partizan!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
mislim da nas netreba jos otpisivati i vec govoriti o kraju sezone u euroligi...mi smo uvek bili najjaci najbolji kad je to najpotrebnije...to smo i sinoc pokazali...zasto naprimer nebi dobili hunvetud u sred badalone???nista nije nemoguce...zaustaviti fernandeza i rubija i to je to...mozemo dalje...treba biti optimista...a ja sam uvek bio i bicu optimista,jos uvek se nadam 1/4 finalu...sinoc su nasi odigali fenomenalno,i jos jednom cud a kazem:da ima sanse i finansijske mogucnosti da nam ostane ovaj tim,bar jos jednu sezone uz jedno eventualno pojacanje,mi bi sa njim tiranisali celu evropu...glat bi osvojili ovu euroligu...maislim da smo mi i ove sezone mogli dosta sa ovim timom,samo da smo u nekim utakmicama imali korektnije sudjenje!
 
Top