Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Nemojte da budete uskogrudi. Najvazniji je Partizanov interes, a ne inat i gordost u stilu "Dule nas je izdao odlaskom, sada ga ne zelimo", to je razmisljanje za malu decu. Partizanov interes je da ima sto boljeg trenera, trenera koji moze da ostvari bolje rezultate. Dusko Vujosevic je mnogo bolji trener od Vlade Jovanovica. Vlada radi dobar skauting, ali se tokom utakmice jako slabo snalazi. Pa Zalgiris je primer, 15 minuta ne mozemo nista da smislimo na zonu. Dobili smo iskljucivo na borbenost igraca. Da je Dule bio na utakmici dobili bi 15 razlike. Dule je majstor za pritisak na sudije, Vlada i u tom segmentu stoji jako lose. Ma sta uopste pricam, Dule je toliko bolji da to ne moze da se poredi. Vlada treba da ostane kao pomocnik, i da sa Duletom idemo opet na F4. Eh, da je Dule ovde, Laf ne bi ni pomisljao da sutira...Autoritet je jako vazan.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
I Duletu je trebalo vremena, dajmo ga i Vladi. Svi smo znali da će jednom doći dan kad će Dule otići. A Dule je otišao na vrhuncu i ostavio Vladi dobro osnovu. Tako da sad idemo dalje. Verovali ili ne jedna neverovatna era za Partizan, sa Duletom na čelu je završena.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sto bi davali vremena Vladi da postane dobar trener, kada je Dule vec najbolji trener u Evropi ? Ne razumem. Imas Golf 6, i ne zelis ga vec ulazes u Juga da ga dovedes u dobro stanje? Cudna logika.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Po kojoj logici je jugo mogao sestici da bude pomocno vozilo? Valjda je 5 sad na putu da postane sedmica.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Dule je sam odlučio da ode. Nije ti baš savršeno poređenje, razumem ga ali nije isto. Golf 6 ne može sam da ode od tebe.
I što je mnogo puta rečeno ne bi bilo fer prema Vladi, sad razmišljati o nekom drugom treneru.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Uvek je bolje imati najboljeg trenera u Evropi kao svog trenera nego pocetnika, sa savrsenim pedigreom i solidnim sansama da bude dobar trener. Jednostavno, ulagali smo godinama da Dule postane to sto jeste, i postao je najbolji pre 3-4 sezone. Zasto da sada ponovo ulazemo u nekoga bez sigurnosti da ce postati bar priblizno uspesan? Za mene je to potpuno jasna situacija, i nemam sta da dodam osim "Dule vracaj se kuci".
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Није се још егзистенцијално обезбедио.Остали су Реал и Макаби још.А и Влада неће да иде, лепо му је овде.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
kecman,zato sto navijas za Partizan koji gradi nesto za razliku od drugih.
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Zaista mi ljudi nisu jasni.. Zbog cega toliko protivljenje Duletovom eventualnom vracaju :confused
U sustini nigde jos nije pomenuto bilo sta od te price, Vlada je dobar trener sve to stoji, ali isto svi dobro znamo ko je Dule i sta je uradio za nas Partizan, da se vrati sutra opet bi mu pevali u pioniru i toga ste svi svesni.
Zato mislim da je totalno apsurdno omalovazavati Duletovu licnost zbog njegovog odlaska..
Sta bude - bice, svakako mi necemo ni u kom slucaju uticati na odluku uprave, Duleta ili nekog sasvim treceg.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tačno, šta bude - biće. A to što će biti je da nema teorije od povratka Duleta u Partizan ove sezone. Shvatite to i vi koji priželjkujete da se on vrati. Znači nema teorije. Što pre to shvatite, biće vam lakše.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
Doveo Bobija i Gordona i sad kao Dule care izdrzi , kralju itd teorije zavere protiv uprave CSKA. Realno zasro ih je samo tako . Glupo je pricati da je njemu uprava nesto uvalila jer ce ovo biti najgori rezultat CSKA u istoriji a to nije njima u interesu.

Gordon je jedan prosecan igrac , svakako ne nivo CSKA (a smejurija je da im je on imao i najbolje igre mozda) a Bobi je retard trenutno, mozda je veliki potencijal ali trenutno nema veze , drvo obicno.

CSKA ima love i trebalo je da dovede kvalitetnije igrace tipa Ksistof Lavrinovic ili Mekintajr pa cak i Jasikevicijus je bio slobodan dugo. Takva imena CSKA moze da priusti.

Dule je za mene bog ali da ih je zajebao jeste.
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Ali cska je nenormalno mnogo smanjio budžet, nisu imali para za te igrače za koje misliš da jesu. Imaju 4-5 matoraca sa jakim ugovorima kojih nisu mogli da se oslobode.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Budzet Cska je mali? Ma da... Mozete vi da pricate sta god hocete o kvalitetu tima koji ima Cska, tacno je da je njihov zenit bio prije 3 godine, ali je isto tako tacno da su ti isti igraci prije par mjeseci bili 3. ekipa evrope. Nije valjda da su toliko ostarali u poslednjih 4,5 mjeseci. I vidim neki pricaju kao da je Cska trazio neke instant rezultate od Duleta. Znaci ispade da Cska nema kvalitet za top16?

I Vujosevic nikada vise nece moci da vodi Partizan kao sto ga je do sada vodio. Koliko su samo neki zaboravni...
 

GadGet

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2008
Порука
131
Reaction score
0
Njima je gerijatrijsko popunjeno, samo im je jos falio Jasikevicijus.

Zbog nas nije hteo da odvede pola partizana iako smo svi znali da ce otici iako ih Dule ne odvede u CSKA.

I sad da bude izvizdan?? Zbog cega? Jel zbog jedne greske da ne vidimo zadnjih 10 godina - e moji grobari prstom vam je neko sunce zaklonio


Nisam za povratak Duleta u klub za sada, ali ne vidim zasto ne bi dosao u Pionir kao sto je Duda dolazio? Taj isti Duda reprizira gavrose, a sigurno nikad nece biti izvizdan
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Nisam rekao mali nego manji. A i sami su rekli da dovode Vujoševića za smenu generaciju. Ne branim ja Duleta, jednostavno nije trebalo da ode u ekipu i da praktično nema načina da komunicira sa igračima direktno. Praktično je Dule bio pomoćnik onome ko je prevodio, a ne može to tako da funkcioniše.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Uvek je bolje imati najboljeg trenera u Evropi kao svog trenera nego pocetnika, sa savrsenim pedigreom i solidnim sansama da bude dobar trener. Jednostavno, ulagali smo godinama da Dule postane to sto jeste, i postao je najbolji pre 3-4 sezone. Zasto da sada ponovo ulazemo u nekoga bez sigurnosti da ce postati bar priblizno uspesan? Za mene je to potpuno jasna situacija, i nemam sta da dodam osim "Dule vracaj se kuci".

Dule nikako ne treba da se vrati,pa nije Vlada neki balavac pa da pljunemo po njemu na takav nacin.on je prvi trener i treba tu ostati sto duze,jer je veliki potencijal.po meni je veliko nepostovanje prema nasem treneru da se razmislja na nacin na koji ti mislis.
kazes zasto da ulazemo ponovo u nekog?a sta bi bilo da Dule nije doziveo fijasko sa cska?mi smo veliki klub i ne treba da zavisimo od pojedinaca,Dule je najveci,ali on nije Partizan!
i za kraj jel ti Dule sa 2-12 2 puta zaredom izgledao kao neko ko ce postati najbolji u evropi?Vlada odlicno gura u prvoj sezoni,na korak smo od top 16.ostavimo ga na miru da donosi nove uspehe :wink:
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nemojte da budete uskogrudi. Najvazniji je Partizanov interes, a ne inat i gordost u stilu "Dule nas je izdao odlaskom, sada ga ne zelimo", to je razmisljanje za malu decu. .

Ja još nisam video da je ovo neko rekao ili napisao.
Možem mi da se raspravljamo da li bi bilo dobro ili ne bi bilo dobro da Dule dođe,jer je jasno da od toga nema ništa.I zar neko misli da kad bi se Dule vratio da bi to bilo na neki duži period?Opet bi došla neka ponuda koja se ne odbija,ali ni tad ga ne bih osuđivao.Trenutno su putevi Partizana i putevi Duleta potpuno različiti.
 
Top