Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Ja da treniram Budućnost? Smešno!

Vujošević je oštro demantovao priče na na kraju sezone napušta Humsku i odlazi u Budućnost.
- Ja sam Partizanu posvetio više vremena nego svojoj porodici. Ostao sam iako sam imao dosta ponuda klubova iz inostranstva. Priča da idem u Budućnost apsolutno je netačna, isto kao da preuzimam FMP ili, ne daj bože, Crvenu zvezdu. To je priča koja je puštena iz određenih interesnih pozicija i to se uvek ponavlja pred plej-of - rekao je Vujošević.

Izvor: press
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Stvarno je bilo sta govoriti ...Te novinarske kuhinje JSL SPORT smo svi odavno videli ...A pogotovu D.Kontica novinara bez srama i obraza koji prati KK"sledeca sezona" .... Provaljena prica kao i pre par godina ne zasluzuje paznju .Ipak ovako se malo skrece tema sa zavrsnice prvenstva .Naivni bi poverovali , ali GROBARI su to odavno provalili ...Gospodo iz parking servisa , laste delte melte i drustva sa ogranicenom pamecu dzaba vam je sve ovo ....

PARTIZAN 06 !!!!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Koji bolesnici, sta sve oni pokusavaju zbog svoje severine, i nesto kinte usput. A, kako mi je samo drago da imamo ovakvog lika dok smo u ovakvoj poziciji, pa ne mora ni da se brani, vec da ih smekerski osamara.
Uzmi Dule SD Partizan!
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Ja da treniram Budućnost? Smešno!

Vujošević je oštro demantovao priče na na kraju sezone napušta Humsku i odlazi u Budućnost.
- Ja sam Partizanu posvetio više vremena nego svojoj porodici. Ostao sam iako sam imao dosta ponuda klubova iz inostranstva. Priča da idem u Budućnost apsolutno je netačna, isto kao da preuzimam FMP ili, ne daj bože, Crvenu zvezdu. To je priča koja je puštena iz određenih interesnih pozicija i to se uvek ponavlja pred plej-of - rekao je Vujošević.

Izvor: press

svaka mu cast za ovo!! jos jednom je pokazao kakva je ljudina a presvega GROBAR!:pfc:

DULE LEGENDO!
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Vujošević i Danilović napali sudije?

Po završetku utakmice kada su sudije napuštale teren, sudija Ilija Belošević je zaostao, a zatim se iz sudijske svlačionice vratio pozivajući obezbedjenje.

Prisutni su tvrdili da su trener Partizana Duško Vujošević i predsednik kluba Predrag Danilović ušli u sudijsku svlačionicu i da su napali sudije. Do sudijske svlačionice došli su redari, a onda i policija.

Novinari su na konferenciji pitali Vujoševića zašto je išao u svlačionicu, a trener Partizana je rekao da je ta tvrdnja laž.

Trener Hemofarma Miroslav Nikolić rekao je posle utakmice da je zadovoljan pobedom u ovoj mnogo važnoj utakmici za njegov tim koji sada ima šansu da, pobedom nad Vojvodinom u poslednjem kolu, sebi obezbedi prvo mesto.

"Izgarali smo, imali smo jaču želju i zato smo uspeli da se revanširamo Partizanu za poraz u Beogradu. Malo smo pali u igri kada sam morao da zamenim nekoliko igrača koji su igrali maksimalno. Nismo se predavali ni jednog trenutka i zasluženo smo pobedili", rekao je Nikolić.

Trener Partizana Duško Vujošević rekao je posle utakmice da je njegova ekipa u završnici utakmice napravila ozbiljne greške, a zatim je izneo puno kritika na sudjenje.

"Najbolje sada vidite kako je Partizan privilegovan i kako sa sudijama dobija prvenstvo. Mi smo večeras morali da pobedimo i protivnika, koji je dobra ekipa, i sudije. Činjenica je da su sudije počele da se dokazuju na meni. Očigledno mnoge kuhinje rade da Partizan ne bude prvak, ali neće moći", rekao je Vujošević.

Centar Partizana Predrag Drobnjak rekao je na konferenciji da je utakmica sve do završnice njegovom timu izgledala kao dobijena. "Napravili smo početničke greške i izgubili. Nadam se da će ovo biti poslednja utakmica koju gubimo na taj način", rekao je Drobnjak.


MONDO
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
12.06.2007, BEOGRAD
Izvor: PRESS


INTERVJU - Duško Vujošević

NA LAŽI ODGOVARAM LAŽIMA!

tackice.gif
Slagao sam da nisam bio u sudijskoj svlačionici posle meča u Vršcu samo zato što je ceo napad na mene bio montiran. Kad me lažu, lažem i ja
image.jpg

Trener Partizana Duško Vujošević kaže da je slagao da nije bio u sudijskoj svlačionici posle "čuvenog" meča u Vršcu samo zato što je hteo da "na laži odgovori lažima". Iskusni stručnjak u intervjuu za Press uverava da je ceo napad na njega posle utakmice u "Milenijumu" vrlo dobro montiran, jer je novinar TV Banat posle meča postavio pitanje "šta ste vi tražili u svlačionici i zbog čega ste sprečavali obezbeđenje da uđe", a pri tom nije bio tamo.
Moram da prestanem da psujem

Nedavno ste rekli da bi zbog sina Luke trebalo da prestanete da psujete na utakmicama. Da li je to moguće?
- Imam kuma Dragoslava Kneževića, i njegov sin Sima je na TV-u pročitao sa usana kako psujem. Bilo me je sramota. Imam toliko godina i vreme je da malo razmišljam o tome. Svako ima svoj temperament - kazao je Vujošević.

Gospodine Vujoševiću, šta se zapravo dešavalo posle meča u Vršcu? Zašto ste rekli da niste bili u sudijskoj svlačionici, kada sigurnosne kamere pokazuju suprotno?
- Jednostavno, na laž sam odgovorio lažju. Novinar me je pitao "šta ste radili u sudijskoj svlačionici", a znam da nije bio tamo da to vidi. To znači da mu je neko to javio, da se radi o montaži, što govori da je bio u nečijoj funkciji. Razumeo bih da me je pitao "Da li ste bili tamo?". Ovako, rekoh, na laž odgovaram lažju.
Da li je tačno da su Vas posle tog incidenta priveli u policijsku stanicu?
- Izvesni inspektor Uzelac, sportskog direktora Todorića i mene uputio je da se javimo u stanicu milicije. Pri tom je hteo da nas policijskim kolima vodi do tamo, kako bi nas neko slikao, pa da to bude deo scenarija. To znači da nismo bili privedeni, sami smo otišli u policiju. U međuvremenu, pojavljuju se informacije, "krvi do kolena, pištolji, obezbeđenja...". Jedna samo takva montaža. Očigledno je bio pokušaj da se ja uvučem i da se opstruira Partizan.
Smatrate li posle svega što se desilo da je predsednik Partizana Predrag Danilović trebalo javno da se izvini zbog napada na sudiju Jurasa?
- Postavlja se pitanje da li Danilović, koji je toliko napravio u svom životu, ima pravo na jednu grešku. Setimo se samo koliko je dao za našu košarku, što dovoljno govori o njemu kao čoveku.
Reprezentacija? Sve osim neuspeha je iznenađenje

Da li smatrate da bi novi selektor Zoran Slavnić trebalo da podmladi reprezentaciju?
- U svakom slučaju svi zajedno moramo da damo podršku Moki Slavniću. Činjenica je da mi nemamo reprezentaciju i da ona treba da se stvara. Sve osim neuspeha u Španiji bilo bi iznenađenje. Prema mom mišljenju, selekcija mora biti sastavljena od mladih i perspektivnih igrača, sa nekoliko iskusnih košarkaša, koji bi bili lideri. Treba praviti neuspehe sa onima koji bi jednog dana Srbiju vratili na staze uspeha.

Vaše prijateljstvo sa Danilovićem je neraskidivo. U čemu je tajna vašeg odnosa?
- Mi smo prijatelji, nema nikakvih tajni. Da li vi imate prijatelja. To je sasvim normalna stvar.
Vratimo se odnosima između dva naša najveća kluba. Kada spominjete razne kuhinje, da li mislite na Crvenu zvezdu?
- Nažalost, u tom velikom klubu imate određen broj ljudi koji su preterano angažovani na pravljenju spletki i plasiranju dezinformacija, koji imaju konekcije po novinama. To nije dobar put za rezultat nekog kluba, ali nisu svi takvi.
Da li ste zbog svega šta se dešava u našoj košarci razmišljali da trenerski posao nastavite u inostranstvu?
- Svake godine postavljam sebi to pitanje. Do koje mere možete biti mazohista. Imao sam dosta ponuda, sa dobrim budžetom. Ja znam da se na onaj svet ide prazan, a Partizan je jedna idealistička organizacija.
Vi imate mogućnost da stignete do šeste titule zaredom. Kako uspevate da držite formu sa Partizanom kad je najvažnije?
- Tajna leži u tome što dosta vremena provodimo na terenu, više od ostalih, i to je recept uspeha. Zbog velikog broja utakmica nije moguće zadržati formu tokom čitave sezone. Imali smo razloga da u više navrata držimo visok ritam. Mislim da smo je oborili u pravom momentu da bismo je vratili kad je najvažnije.
U jednom trenutku Vi ste bili jedan od najozbiljnijih kandidat za selektora Srbije. Šta se posle toga desilo?
- Određeni interesni krugovi ne žele mene za selektora. Da se ne bi i ove godine oko toga pravila priča, na vreme, pre izbora selektora Srbije, sklonio sam se u Crnu Goru.
M. NASTIĆ
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Ja znam da se na onaj svet ide prazan, a Partizan je jedna idealistička organizacija.
:clap

Ову изјаву треба урамити (као и многе друге). Прави човек, на правом месту, у право време! Хвала Богу да имамо једног таквог међу нама јер би нас циганска машинерија одавно онемогућила да будемо ту где јесмо - на врху! Дуле је заслужио поштовање сваког навијача Партизана и могу слободно рећи да је свесним примањем удараца (али и задавањем) спасио Партизан... Човек - институција! :clap
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
MA Dule je ljudi ziva legenda i covek koji zna svoj posao pa olako uzima ove titule,naravno to nekome smeta,taj neko je znamo ko!Pa onda na sve moguce da tako kazem pogane nacine pokusava da mu ukalja ime!E pa gospodo nece moci Dule ce uvek za vas biti gospodin covek i legenda!Svojim prljavim smicalicama ne mozete nista ni njemu ni Partizanu,jer iza svih tih ljudi i igraca stoji jedna armija koja ce uvek braniti Dula od takvih kao sto su ovi sto prave sve to i armija koja ce zivot dati za Partizan!Uzmi Dule 6. titulu a posle toga i sve sto se moze uzeti!!!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Bravo Dule,svaka ti je ka' u Njegosa!!!
eh kad bi smo u svakom klubu imali po jednog Duleta,da sve kaze javno,de bi nam bio kraj
 

Trotter

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2006
Порука
879
Reaction score
0
Локација
Beograd
Vujošević: "Bio sam u svlačionici"

Trener Partizana Duško Vujošević priznao je da je izjava da nije bio u sudijskoj svlačionici posle meča u Vršcu bila laž, naglasivši da je tako postupio samo zato što je hteo da "na laži odgovori lažima".

Trener crno-belih u intervjuu za list "Press" izjavio je da je ceo napad na njega posle utakmice protiv Hemofarma vrlo dobro montiran, jer je novinar TV Banat posle meča postavio pitanje "šta ste vi tražili u svlačionici i zbog čega ste sprečavali obezbedjenje da udje", a da pri tom nije bio tamo i video to svojim očima.

Gospodine Vujoševiću, šta se dešavalo posle meča u Vršcu? Zašto ste rekli da niste bili u sudijskoj svlačionici, kada sigurnosne kamere pokazuju suprotno?

"Jednostavno, na laž sam odgovorio lažju. Novinar me je pitao 'šta ste radili u sudijskoj svlačionici', a znam da nije bio tamo da to vidi. To znači da mu je neko to javio, da se radi o montaži, što govori da je bio u nečijoj funkciji. Razumeo bih da me je pitao 'Da li ste bili tamo?'. Ovako, rekoh, na laž odgovaram lažju."

Da li je tačno da su Vas posle tog incidenta priveli u policijsku stanicu?

"Izvesni inspektor Uzelac, sportskog direktora Todorića i mene uputio je da se javimo u stanicu milicije. Pri tom je hteo da nas policijskim kolima vodi do tamo, kako bi nas neko slikao, pa da to bude deo scenarija. To znači da nismo bili privedeni, sami smo otišli u policiju. U medjuvremenu, pojavljuju se informacije, 'krvi do kolena, pištolji, obezbeđenja...'. Jedna samo takva montaža. Očigledno je bio pokušaj da se ja uvučem i da se opstruira Partizan".

Da li ste zbog svega šta se dešava u našoj košarci razmišljali da trenerski posao nastavite u inostranstvu?

"Svake godine postavljam sebi to pitanje. Do koje mere možete biti mazohista. Imao sam dosta ponuda, sa dobrim budžetom. Ja znam da se na onaj svet ide prazan, a Partizan je jedna idealistička organizacija".

Imate mogućnost da stignete do šeste titule zaredom. Kako uspevate da držite formu sa Partizanom kad je najvažnije?

"Tajna leži u tome što dosta vremena provodimo na terenu, više od ostalih, i to je recept uspeha. Zbog velikog broja utakmica nije moguće zadržati formu tokom čitave sezone. Imali smo razloga da u više navrata držimo visok ritam. Mislim da smo je oborili u pravom momentu, da bismo je vratili kada je najvažnije".

U jednom trenutku ste bili ozbiljan kandidat za selektora Srbije. Šta se posle toga desilo?

"Odredjeni interesni krugovi ne žele mene za selektora. Da se ne bi i ove godine oko toga pravila priča, na vreme, pre izbora selektora Srbije, sklonio sam se u Crnu Goru".

Da li smatrate da bi novi selektor Zoran Slavnić trebalo da podmladi reprezentaciju?

"U svakom slučaju svi zajedno moramo da damo podršku Moki Slavniću. Činjenica je da mi nemamo reprezentaciju i da ona treba da se stvara. Sve osim neuspeha u Španiji bilo bi iznenadjenje. Mislim da selekcija mora biti sastavljena od mladih i perspektivnih igrača, sa nekoliko iskusnih košarkaša, koji bi bili lideri. Treba praviti neuspehe sa onima koji bi jednog dana Srbiju vratili na staze uspeha".


ovo je verzija "vrsnih" novinara sa sajta b92
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
DULE, NEMOJ NIKADA DA ODES IZ PARTIZANA!!!
Cak i da ne uzmemo titulu ove godine (prosto nemoguce, ali namazani su oni, pitam se sta spremaju za ovo finale...) i da odu svi glavni igraci, DULE OSTANI!!! Zajebi pritiske, a ima ih i od bivsih "legendi kluba", ti i Danilo ste VRH!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
DULE, NEMOJ NIKADA DA ODES IZ PARTIZANA!!!
Cak i da ne uzmemo titulu ove godine (prosto nemoguce, ali namazani su oni, pitam se sta spremaju za ovo finale...) i da odu svi glavni igraci, DULE OSTANI!!! Zajebi pritiske, a ima ih i od bivsih "legendi kluba", ti i Danilo ste VRH!


Šta spremaju... kad grobari počnu da časte Gorovića, on će napustiti teren i tražiti od sudija da se isprazni taj deo hale... ukoliko to ne urade, cigani će se povući u svlačionicu...
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
:buhaha:buhahaodlicna analiza
to im je u krvi i ako vide da nemogu do pobede sigurno ce to da ucine
ali ipak kulturni su grobari koju su u hali pa ce ga pocastiti na kulturan nacin a i sve ostale garagane
:partizan_fan:
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Moze li neko da sve Duletove izjave ovde ukuca,da sve stane na jednom mesti,sve te Legendarne izjave.COVEK JE LEGENDA!:napred Partizan
 

Laky

Guest
Е то ти није лош предлог Грујо.Заиста има доста легендарних изјава,и то би било супер када би их имали све на једном мјесту..
 

Rasha

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
340
Reaction score
0
Evo za pocetak:

"Ja sam po nacionalnosti Partizanovac!"
 
Top