Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Dusko Vujosevic kao trener KK Partizan - super, treba da ostane do kraja karijere tu, sto se mene tice.

Dusko Vujosevic privatno - nije uopste bitno u ovoj prici.

Dusko Vujosevic kao predsednik SD - nista gori od govneta Ruzica ili nekog slicnog.

Da se razumemo, do pre odredjenog vremena taj covek je za mene bio BOG, ali stvari koje je on uradio kao predsednik SD su kod mene zauvek promenile misljenje o njemu i ne mogu ga oprati ni 2 Evrotitule, a to su:

- Otvorena podrska SPS govnima u FK
- Otvorena podrska i stajanje na stranu agenture (sto bi on stajao uopste na neku stranu ?), cime produbljuje podele, a kao poziva na pomirenje
- Pravi se naivan oko lopovluka u FK i podele navijaca i vrsi VELIKU mistifikaciju
- Pravdanje i trivijalizacija UBISTVA jednog mladog navijaca od strane istih onih koje stiti - ''oficijalnih predstavnika juga''... Meni je to nesto najsokantnije sto sam ikada cuo od nekoga u Partizanu, to mozda i govori o njemu kao coveku... Ej mozes misliti, desilo se ubistvo, jebi ga, poslovi se nastavljaju, zivot ide dalje... Sramota.

Ja mu NIKADA vise necu aplaudirati ili pevati samo zbog ovih stvari. Podrzacu ga za sve u vezi KK i tu je granica.

Dusko Vujosevic trener KK i Vujosevic predsednik SD, dve totalno razlicite stvari, ali zbog ovog drugog ovaj prvi za mene vise nije ono sto je nekad bio.

On je jako pametan covek, pa mi onda nije jasno jedno... ti podrzis crvena govna na skupstini u nadi da ce da ti udele neku kintu za KK, oni ti udele kurac i ti ih i dalje podrzavas i hvalis na sva usta ?!
 
Последња измена:

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Au, Sasha Bely, ala si dao primer sa odsecanjem sake, bas si potrefio, nema sta. Pa ti doktori su pogresnim tretmanom i doveli do kriticnog stanja pacijenta i onda su odstranili zdravu saku, dok uzrok bolesti nije diran. Kad je trebalo najuriti politcke parazite iz KK Partizan, Dule je bio deo te price. A kada je trebalo ista takva govna isterati iz FK, nije se udostojio ni da predstavnike sportskog sektora medju kojima je bio i jedan njegov KOLEGA, Aleksandar Stanojevic tadasnji trener FK Partizan sa rezultatima iza sebe, upita gde lezi porblem. Ne, on dolazi na sastanak u drustvu velikog Partizanovca koji sme da digne obe ruke u vis kad damo gol i koji bas i ne bi da budemo svake godine prvaci u fudbalu. Poruka je jasna na ciju stranu je stao, i njegov gest je imao i tek kakvu tezinu i davao je i tek kakav legitimitet, kako kod obicnog coveka, tako i kod navijaca. Sta onda treba da cudi da za posledice imamo sve ono sto se kasnije desilo i nazalost, prenelo i na kosarkasku tribinu? Kao kosarkaskom treneru, zelim mu da do kraja karijejre ostane u nasem klubu i da svake godine sa njim uzme sve moguce trofeje, ali od njega kao predsednika sportskog drustva ocekujem da se i za interese svih ostalih grana naseg sportskog drustva bori sa istim zarom kao i za kosarkasku sekciju. Sve drugo bi bilo dvolicnost, liecemerje i prodaja lazne naivnosti. Ja jos uvek zelim da verujem da je on usled svoje povrsne obavestenosti izmanipulisan. Sada mozda zna nesto vise o toj situaciji, pa ima temu za razmisljanje. Uostalom, vreme ce najbolje pokazati ulogu i tezinu dela u posrnucu, a ako situacija ostane bez promene, verovatno i padu fudbalskog kluba Partizan.
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Možda i bude tako kako si napisao, ali bih ja ipak sačekala da vidimo šta će reći pred izbore i protiv koga će nas (navijače Partizana) pozvati da glasamo, odnosno da ne glasamo.

Pa to bi bila vrhunska glupost kada bi se mešao u izbornu kampanju na bilo koji način. Em što bi imalo minimalan odjek, em što bi potencijalne posledice bile velike. Da ne spominjem kakav bi to bezobrazluk bio pozivati na glasanje za bilo koju od stranaka u Srbiji.

Sve u svemu, mislim da od tog filma nema ništa niti bi trebalo da bude, i direktno i indirektno.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Јеси сигуран да не би имало минималан одјек? Ја нисам баш...

Друга ствар, он није рекао да ће да позове јавно да се гласа за неку партију, него ПРОТИВ ње а ти имаш још хиљаду опција поред па заокружи шта ти се највише свиђа...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Da li bi imalo minimalan odjek? Ovo je zemlja u kojoj ljudi ostaju bez posla, kuce, svega sto su ikada imali, gde deca nemaju normalno da se obuku i jedu, a ljudi 20+ godina trpe iste karikature na politickoj sceni...Ja ne kazem da bi imalo minimalan odjek, ja kazem da bi odjek bio ravan nuli.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Истина је то што кажеш у каквом је стању народ, али нико не може да ме убеди да уколико би Дуле сазвао конференцију за штампу само и искључиво са темом ИЗБОРИ да то не би имало одјека у медијима.
Још ако би му којим случајем неки политичар одговорио нешто, тек тад би било свега и свачега...

Друга је ствар то колико би заиста успео да утиче на људе, али верујем да би га бар 50 посто навијача Партизана послушало.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Poslušalo bi dosta Grobara Duleta kad bi rekao za koga ne treba da se glasa, ali bi kontraefekat bio da bi mnogo više Cigana glasalo upravo za te koje je Dule žigosao, pa bi nam se isti kad natakare ciganskih glasova i to naplate na izborima svetili još gore nego sada.

Osim da napravimo dil sa Krkobabićima pa da nas oni odbrane jer penzije brane itekako :D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Brate preterao si malo sa 50% naših navijača. Jer kaži da od 6 miliona ljudi 40% navija za nas i to je 2,4 miliona. Ako bi pola (1,2 miliona) glasalo za onoga koga Dule predlozi taj bi osvojio apsolutnu vlast.:D

Ali da bi nekoj grupaciji mogao da namakne ili skine 2-3% svojom prozivkom ili podrškom to je sigurno... Ima nas dosta budala koji bi ga poslušali :D
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Сви ми овдје не волимо Ђурића, Дуле има своје мишљење и ја њега због тога не могу мрзјети, а и он не може реално не може ништа. Ја мислим да се о предсједнику ФК одлучује на преговорима о влади. Мислим да се Дуле овдје бори да Вучић не убаци своје људе.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
nekada sam sa zadovoljstvom dolazio na KK podforum, a sada...
Dusko Vujosevic ce dati preporuku za glasanje...
Strasno.
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Истина је то што кажеш у каквом је стању народ, али нико не може да ме убеди да уколико би Дуле сазвао конференцију за штампу само и искључиво са темом ИЗБОРИ да то не би имало одјека у медијима.
Још ако би му којим случајем неки политичар одговорио нешто, тек тад би било свега и свачега...

Друга је ствар то колико би заиста успео да утиче на људе, али верујем да би га бар 50 посто навијача Партизана послушало.

Uf, mnogo naivan pogled imaš na našu političku scenu i mislim da žestoko precenjuješ uticaj DV. Mnogo gore i ozbiljnije stvari nisu uzdrmale stranke koje vršljaju u ovoj zemlji, a kamoli jedan Dule Vujošević da će to učiniti. Plus što takve stvari otvaraju širko polje spekulacija i gomilu potencijalnih negativnih tekstova i vesti na račun Partizana i DV.

Da ne pričam da u ovoj kaljuzi nikad ne znaš ko će u vladu i kakve sve mutantske koalicije mogu da se naprave. Dođe stranka koju je Dule opljunuo na vlast i šta onda? Mislim da su minimalne šanse da će se on mešati u tu priču.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Brate preterao si malo sa 50% naših navijača. Jer kaži da od 6 miliona ljudi 40% navija za nas i to je 2,4 miliona. Ako bi pola (1,2 miliona) glasalo za onoga koga Dule predlozi taj bi osvojio apsolutnu vlast.:D

Ali da bi nekoj grupaciji mogao da namakne ili skine 2-3% svojom prozivkom ili podrškom to je sigurno... Ima nas dosta budala koji bi ga poslušali :D

Мислим на праве залуђенике као што смо ми на овом форуму, а не на неке који чисто ради реда кажу да су Гробари.

Ма има нас милијарда и нек иду сви остали у курац! :D :ziveli
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Čudna su mi ta razmišljanja "Dule kao trener KK Partizan, kralj, majstor, jebe čovića, priča uvek ono što je u interesu Partizana i što želimo da čujemo..., a kao predsednik JSD Partizan veze nema , priča budalaštine i daje izjave koje nam štete... totalno drugi čovek".

Dule je sve samo ne glup i površan, uvek i u svakoj situaciji sam bio i biću uz njega, šta god da izjavi a tiče se Partizana, smatraću da je to u našem najboljem interesu u tom momentu.

Siguran sam da je upućeniji i pozvaniji da komentariše od bilo koga od nas.
Šta kog da kaže, neću primati tragično, niti mu uzeti za zlo, već razmišljam zašto je baš to rekao!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... Дуле има своје мишљење и ја њега због тога не могу мрзјети, а и он не може реално не може ништа.

Ne mrzim ja njega a siguran sam da ga ni drugi ne mrze. To da on tu ne može ništa da uradi apsolutno nije tačno. Da je on otvoreno stao protiv bande u januaru 2012. godine danas ne bi gledali derventskog kurtona u fotelji, a verovatno ni Ružića, Jovičića i ostalu bagru.

Vujošević je priznao da nije stao u odbranu Dragana Đurića nego u odbranu predsedništva kluba, jer eto ne mogu trener i navijači da smenu predsednika. Nažalost, on uopšte nije bio upućen u problem u FK, a da jeste verovatno bi predvodio puč.

Đurićeve firme su u blokadi od preko 22 miliona Evra. To je samo blokada, a gde su dugovi radnicima, državi i drugima. Đubre je uništilo do temelja 4 preduzeća, a vodi naš fudbalski klub. Šta mislite da će se nama na kraju desiti... postaćemo evropski gigant, ili bankrot!

Vujošević, kao predsednik SD treba sve to da zna, a verujem da mu je Željko otvorio oči kad mu je rekao da naš problem nije Vučić nego Dačić, Nikolić, i Dinkić. Kobajagi Partizanovci, koji kurca nisu mrdnuli ne samo da nam pomognu, nego i da zaustave Vučića koji navlači na cigansku vodenicu, a u pitanju su milioni Evra!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
nekada sam sa zadovoljstvom dolazio na KK podforum, a sada...
Dusko Vujosevic ce dati preporuku za glasanje...
Strasno.

:buhaha
Hahahaaa, haos. Možda bi mogao i da se uključi u predizbornu kampanju crvenih, pozove navijače Partizana da glasaju za njih, a sve pod sloganom "Ko uvek sme da digne obe ruke za Partizan"?
Ljudi, jel slušate vi sebe šta pričate? Vujošević da sazove konferenciju i pozove ljude da za nekog glasaju, ili ne glasaju?!? Da li ste ozbiljni? Vasiono, čuješ li me...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Vujošević je priznao da nije stao u odbranu Dragana Đurića nego u odbranu predsedništva kluba, jer eto ne mogu trener i navijači da smenu predsednika. Nažalost, on uopšte nije bio upućen u problem u FK, a da jeste verovatno bi predvodio puč.

Jovica Pavlović.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
У праву си Газда вјероватно није знао, сад ћемо видјети како ће бити. Највећи је проблем што нико не зна шта се дешава тачно у клубу. Моје лично мишљење да се неко заиста појави које прави Гробар Дуле би га радо подржао, и он не види никог таквог.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.539
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ви сте колективно форумашки Драгани Милосављевићи. Имате снаге да изнова и изнова стално пишете о истој теми. ДВ и скупштина, стварно први пут читам постове као с прошлих страна...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Ja se večeras poslednji put javljam jer stvarno nemam snage da više ponavljam neke stvari...

Gazda; Ja sam ne 100%, nego 1000% ubeđen da DV nije mogao da prošlog januara smeni Đuru i ostalu bagru. Mogao je da stane na stranu SS i Mladena Krstajića i to bi bio ispravan i moralan čin. Zatalasala bi se javnost još više jer Duletova reč ima težinu ali opet ponavljam trojica NE BI mogli da oteraju ovu upravu.

Smešno je porediti situaciju sa Jovicom Pavlivićem i ovu sa Đurom. Jer njega je bez dozvole vlasti nemoguće oterati a ne verujem da je J.Pavlovic bio toliko moćan.
 
Top