Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Vujošević: Bilo bi šarlatanski smeniti Nikolića

Predsednik JSD Partizan i trener košarkaškog kluba govorio o novom rukovodstvu fudbalske sekcije.




Nedavni predsednički izbori u FK Partizan podigli su veliku prašinu na crno-beloj strani Topčiderskog brda.


Od toga ko će se kandidovati za naslednika Dragana Đurića, pa do konačne Izborne skupštine, bilo je mnogo preokreta, nejasnoća, nezadovoljstva, optužbi.


Među onima koji nisu zadovoljni kako je sve proteklo našao se i predsednik JSD Partizan, odnosno trener košarkaške sekcije, Duško Vujošević.


On je, međutim, najavio da će aktuelno rukovodstvo fudbalskog dela crno-bele porodice imati njegovu podršku ako bude radilo u interesu kluba.



"Oni koji su pobedili, sada moraju da pokažu da su sposobni. Ja im želim uspeh, a ako budu radili kao pravi partizanovci, imaće i moju podršku", poručio je Vujošević, koji je prethodno izneo i jednu zamerku.


Ona se odnosila na priče o smeni Marka Nikolića.


"Malo je šarlatanski menjati trenera koji ima šest bodova prednosti (u odnosu na drugoplasiranog na tabeli), ali su se ukočili i nisu napravili grešku. Verovatno je to bio deo nekih predizbornih obećanja".


Vujošević je potom i pohvalio određene poteze.


"Vidim da su odlučili da sačuvaju tim u prelaznom roku, posle dva dana uključeno je grejanje... Nadam se da i ostala predizborna obećanja neće biti 'Beograd na vodi'".


Na pitanje da li bi položaj KK Partizan mogao da se popravi posle promena u FK Partizan, košarkaški stručnjak je odgovorio u ulozi prvog čoveka Sportskog društva.


"Zdrav FK bi mogao da bude grana i osnova na koju bi u jednoj meri mogli da se oslanjaju i drugi".



(Izvor: Mondo.rs)
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Што то не рече за смењивање Станоја...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Iako je ponovo politička igra i iako on samo tera inat, ne interesuje me. Dobro je, bolje nego da je on tražio njegovu smenu.
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Део интервјуа Марка Николића за нови ГТР:
Како оцењујете ситуацију у КК Партизан? Дуле је дао Борису Далоу да чита „Старац и море“ на српском.
Сви знамо шта је Дуле у Партизану. Он је аксиом, то се не доказује и не коментарише, Дуле има свој начин рада који прати већ дуги низ година... Он је пре свега интелектуалац у сваком смислу те речи, а онда и врхунски тренер, тако да га у свему што ради – подржавам.
Како реагујете на то што навијачи поистовећују Вас и Вујошевића?
То може само да ми импонује, мада сам ја далеко од тога. Дуле је у првом свом мандату у Партизану био млађи од мене, његово животно искуство и тренерски стаж, као и успеси су много више него што сам ја до сада урадио... Ако неко препознаје исти начин вођења тима или неке сличности у односу према играчима или медијима, то је мени само знак да треба да наставим као и до сад.
10931421_735455803219147_1084683525633064100_n.jpg


https://www.facebook.com/Grobarskit...69174.320617751369623/735455803219147/?type=1
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hajde sad malo pređite na pravi topik za taj spot, a to je "Partizan - audio, video"...mislim, volim i ja Duleta, ali nije ovo spot o Duletu.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ja bih zeleo da cujem misljene forumasa,ali ozbiljnu neku vrstu ankete na ovom podtopicu koja glasi.Kog kosrkasa je "napravio" DV
Da se napravi lep spisak,a ima ga hvala Bogu
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ko god pravio spisak nek izostavi Bogdanovica, njega je Jakovljevic stvorio :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Vrlo zanimljiva DVova izjava na Telegrafu, iz intervjua koji je dao Informeru (valjda je to nesto novo), da se ne slaze sa PSDom o tome da treba cutati dok se unistava Partizan.

ako neko moze da skenira informer, bilo bi dobro da postavi....
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Danilo popizdeo kad je procitao hahahah
To mu je DV vratio na opasku od prosle nedelje
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...u-domenu-zanimanja-koja-su-vezana-za-medicinu

Coravo pseto opet pocinje da laje. Cim oseti da je blizu primanje grobarske kurcine, krece sa starim udbaskim metodama. Koliko treba biti retardiran i besraman, pa podrzavati bilo sta sto nesoji tipa mafijaske pudlice rade? I jos braniti takva nedela, svrstavati se kao na neku stranu. Goveda retardirana, ciganska, tesko je poverovati kakvi su bolidi. Odgovarace ovaj zlocinac za sve, siguran sam, kad tad.

Samo da Dule ne udje opet u bilo kakvu vrstu rasprave sa psetom. Neka radi ono sto najbolje zna i neka im opet siluje bolesne mozgove na terenu, jer to ce najvise da ih boli.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Pokusava da isprovocira DVa, ali mislim da se nasa lisica ovog puta nece dati :)

Osetio Coki tvrdo, uhvatila ga nervoza pa resio da oplete iz svih oruzja... sjebace se opet, ispucace svu municiju a mi se tek usancili i ne otkrivamo polozaje :wink:
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
jadan pokusaj da opet uvuce DV u prepucavanje preko novina. Jer sledi kup, treba opet aktivirati PP aparat ako zatreba. Naravno medjusobnim preucavanjima po medjima dovode do toga da premier licno izadje (ili neko iz saveza) i apeluje na smirivanje strasti...i onda nam na pravdi boga otmu kup! Oni hteli da igraju ali eto zlobnici iz KKP dizu tenzije. Epa nema!
Nadam se da Dule nece nasesti!
 
Top