Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
AJMOOOOOO LJUDINE!!! SAD SE POKAZUJE KARAKTER, SAD SE POKAZUJU MUDA!

:napred Partizan

Sretno vam i nam bilo! Ma proćićemo mi u taj TOP 16 uz atmosferu i po u Pioniru.

:D::BB:D:
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Бацајте квалитетне линкове за текму...

Ајмо црно-бели оооооооооо. Борбра бре!!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Napred, braco! Svi zajedno, do pobede!!!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Ajmo majstori sada se dokazite|
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Loa najuriti, odmah sutra. Nikakvo opravdanje ne postoji za ovo sto je on radio veceras. Pustiti i Miljenovica bolje, za nasu ligu nam bolji ne treba. Jadranska je nerealna odavno...
I samo bih zamolio sve forumase da se vise ne javljaju i da garantuju da prolazimo i pre utakmice...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.458
Reaction score
4.838
Mislim da smo zasluzeno izgubili i da ne bi smeli da pominjemo ni sudjenje ni sportsku nesrecu, vec izricito to da je Armani bolji sto je pokazao u obe utakmice... imali smo sve veceras na svojoj strani, domaci teren, 4 poena prednosti iz prve utakmice, 11 poena prednosti pocetkom trece cetvrtine, ali i 10 promasenih bacanja, 18 promasenih trojki od kojih je velika vecina bila otvoreni sut, gomila promasenih zicera, divljanje Loa kad smo morali da se odlepimo i prelomimo... jednostavno, ove godine nismo kvalitet za top 16 ni na terenu, ni na klupi...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
ALI MI MOZEMO SA POSTOJECIM KADROM DA IGRAMO! KOGA ONI ZAJEBAVAJU? JEL OCETE DA SPASITE SEZONU, E PA ONDA KUPITE NEKOG IGRACA.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
E ja ne mogu da verujem sta smo napravili !!!!
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Ne znam šta da kažem...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
То је то!!!

Са најгорим тренером у историји Партизана, са најгорим плејом у Евролиги, са најгорим 1. центром, није могло више.

Јовановићу престани да нас брукаш, мрш из Партизана!!!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Ах... шта рећи...

Кад у тиму имаш два играча са кошаркашком интелигенцијом, не би требао бити разочаран због оваквог резултата. Било је лепо понадати се да можемо даље, али Пековић је отишао, па за њим и наше наде за пролазак у Топ 16.

Влада 3/4 Јовановић :clap
Ејси је добар човек, нема везе што не зна да организује напад.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Hvala igracima odlicno su odigrali..TAKODJE HVALA NAVIJACIMA ARMANIJA KOJI SU HORSKO PEVALI..jebem vam mamicu vasu ako ne znate da navijate mars iz pionira..Vi ste krivi sto smo izgubili vi i samo vi..Jel se tako navija jebem vas usta glupa..Idite sad pevajte debili jedni navijacki..
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
То је то!!!

Са најгорим тренером у историји Партизана, са најгорим плејом у Евролиги, са најгорим 1. центром, није могло више.

Јовановићу престани да нас брукаш, мрш из Партизана!!!
Sta je sad kriv vlada?ne preteruj..I ako smo izgubili kad navijaci pevaju umesto da dizu ekipu i zvizde armaniju..To njima ide na dusu i samo njima..Mi smo se borili i sve smo dali da pobedimo za igrace mislim i njima ako neko zameri nema pojma..
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Sve je počelo lepo, dobro smo se gradili, sudije sudile korektno, Milosavljević bio odličan, Katić dobar, takođe u početku Raduljica, imali smo 11 plusa... Onda očaj, njihova zona nam je postavila enigmu, Law užas, srljanje kada nije bilo potrebno, katastrofalna slobodna bacanja ... Ima tu mnogo toga, takođe i VJ nije DV niti će ikada biti. Ipak, hvala vam, trudili ste se, jbg....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top