Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
Naneli brate, gde su muda??? Prvo nas kanalis protiv Valensija, a sad i ovde. Nisi doveden da resavas Zadar, vec ove zavrsnice. Uzas.

Pitanje je da li ćemo mi da rešimo i taj Zadar koliko smo u kurcu? A Naneli je isto ovako mašio bacanje i protiv Baskonije u regularnom delu pred produžetak, da podsetim.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
302
Reaction score
2.692
Локација
Beograd
Po stoti put sve što dobro uradimo tokom utakmice samo prospemo nedostatkom inteligencije.
Ne znam zašto Željko trpi ovoliku glupost, zašto jednostavno ne otjera 2-3 igrača koji ne rade šta se očekuje od njih, a pritom mnogo koštaju. Čovjeka samo što srce ne otkine kad ovi prave sranja, a i dalje ih gura. Naneli kao da je negdje drugo. Opet šuteri promašuju sve bitne šuteve uključujući i slobodna bacanja. Ako ljudi na treningu sve dobro obrade, a na utakmici pucaju pod pritiskom, onda nisu za ovaj nivo košarke realno. Jedan prangijaš može da se istrpi, ali dva i više ne...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.552
Reaction score
2.602
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Daj molim te Stojance..Covek gadja Nanelija u kolena, oduzimaju mu loptu na pola terena i u reketu, carini je ceo napad, na pola napada sutira trojku. Krsten napad ne ume da organizuje i uradi neki dobar protok lopte. Uzgred ako je umoran sta radi Madar na klupi pitam se.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ono što mi je zapalo za oko je da nakon konsolidacije i uvođenja utakmice u naš ritam, niza pametno odigranih napada, ulazi Panter i šiba trojku u začetku napada, maši, ovi kupe loptu odrađuju polukontru i Dekolo naravno ubada trojku i opet ulazimo u minus. Lik je takav ubica momentuma da je to strašno, mislim da kad izdivlja i ošuta onu dugu trojku iz kontre da ekipi instant padne moral upola. Dosta mu fali taj osjećaj kada stati na loptu a kada dati oduška. A za rezultat me više boli kurac, neka izgubimo deset narednih ovako samo da dobijemo jedanaestu i da ekipa konačno nauči kako pametno odigrati završnice.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.423
Reaction score
4.514
niko nas nije nadigrao, sa svima igramo egal... sami sebe pobedjujemo... moze samo bolje... A sada ajmo objektivci, krenite sa e sam reko, zeljko prolupao, nema hemije i slicna proseravanja da cigani malo uzivaju
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.761
Reaction score
14.155
Локација
Madagascar
Poslije svake kise dodje sunce ;) ;-) pogrešna tema dajte mi ban
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.493
Reaction score
38.547
Jezivo ili ne, smešno ili tragično, kako god... ako su oni pali mi moramo da ostanemo pravi. U petak svi u halu, jeb'o i takmičenje i rezultat i struku i tim. Ja drugi klub nemam.

:napred-partizan:
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.020
Reaction score
11.984
Локација
JNA
Samo podrska, samo podrska, nikada nisam bio navijaf rezultata, ali zasto fudbalerima niste davali ovakvu podrsku? Sta su to ovi uradili sto fudbaleri nisu? Pa fudbaleri kakvi god da su se bore za razliku od ovih, prosle sezone dok smo se borili za titulu max 2000 ljudi na stadionu. Nije problem kad ne znas, problem je kad se ne boris i ne trudis. Od mene nemaju podrsku, pa neka zajebavaju nekog drugog sa bolom u kurcu.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
140
Reaction score
612
Локација
Beograd
Nije lako trenirati Partizan. To je zalogaj ravan Real Madridu. Cini mi se da nas pritisak sada lomi. Igraci se ponasaju tako da ne razocaraju trenera, jer ih on stiti od pritiska. Ali oni nisu tu da igraju za trenera, nego za Partizan. To znaci da u poslednjem napadu imas zelju za pobedom, a ne da se plasis da ne ispostujes dogovor.
Da, fali nam neki nas igrac (grobar), da im podvikne. Nema vremena za uigravanje. Igra se na pobede. Sad ces da napadas kao da sutra ne postoji, a posle ces na treningu da shvatis gde si gresio. Papapetru, Naneli su sto se toga tice najgori. Kad je Papa dao dve trojke? Gde mu je srce?
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
195
Reaction score
1.869
Локација
Beograd
246676943_1354084121673262_2508904530200628954_n.png


@unestadomental
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
302
Reaction score
2.692
Локација
Beograd
Samo podrska, samo podrska, nikada nisam bio navijaf rezultata, ali zasto fudbalerima niste davali ovakvu podrsku? Sta su to ovi uradili sto fudbaleri nisu? Pa fudbaleri kakvi god da su se bore za razliku od ovih, prosle sezone dok smo se borili za titulu max 2000 ljudi na stadionu. Nije problem kad ne znas, problem je kad se ne boris i ne trudis. Od mene nemaju podrsku, pa neka zajebavaju nekog drugog sa bolom u kurcu.
Mislim da je problem što se u fudbalu unaprijed zna ko mora da uzme titulu, a u košarci postoji nada da ipak možemo nešto da uradimo i više se mi pitamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top