Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.092
Reaction score
26.479
Локација
ante portas
Ne volim što se previše priča o Avramoviću.
Kad se vrati vratiće se.
Ne bih želeo da mu se stvori neka vrsta pritiska .
S druge strane razumem želju navijača da ga vide što pre,ali u njihovim glavama to je onaj Aleksa koji je šutirao trojke preko ruke,pogađao iz nemogućim pozicija jednom rečju doprinosio dosta timu.
Njemu će sad trebati vreme.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.873
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da je tu veći problem što neko mulja nešto. Mislim da pokrivaju ciganski savez i Pešića. Jer Avramović je polomio ruku krajem juna i onda je Pešić rekao da nije prelom nego samo hematom. Posle par dana (sumanuto da čovek šeta s polomljenom rukom) je ipak polomio i odsustvuje 2 meseca.
Evo ga šesti.
Ja sam lomio dva puta ruku kao klinac jednom je pauza bila mesec dana od sporta, drug put preko pola godine jer je bio u pitanju katastrofalan prelom, otvoren, šipka, operacija, rehabilitacija itd. Ovo Avramovićevo je očigledno neko nešto zasrao i sada se ćuti, moja pretpostavka još u reprezentaciji.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.457
Reaction score
12.156
Локација
Beograd

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.333
Reaction score
16.372
Локација
Beograd
Stojanče, još početkom ovom meseca su bile vesti da Avramović počinje da radi sa loptom, šta god se mislilo pod tim. :confused-smiley-013:
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
219
Reaction score
855
Локација
...
Rekao je Tegeltija da se na prvom snimku u Nisu nije jasno video prelom, ali da ga je verovatno bilo. Nakon toga igrao utakmicu. Uzgred ne prenose citavu komunikaciju klub/reprezentacija tu nakon prvog snimka. Kad se Milosavljevic povredio onda u Grckoj Sale nije ni hteo da zove Aleksu, jer su iz istog kluba, bilo bi neposteno ovi nama osakate igraca i nas klub jos zataskava, a posle se zakljucavaju reprezentativne teme kad ljudi napusavaju.

Najvise me nervira sto se takve amaterske stvari konstantno iznose u fazonu sve je to normalno.

I da zbog istih govana smo isli posle svega sa 6 igraca u Grcku
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.263
Reaction score
3.029
Ne znam,gledam ove skotove,i mrzim ih ,i sve ih vise mrzim…to zlo sporta u srbiji…
Hvala Gospodu bogu sto me je odredio da budem grobar….
Evo isecak sa konferencije posle vecerasnje utakmice fmp-a sto je okacio admin partizanneta na instagram govori mnogo toga…poslusajte Mesinu u tom delu….
Samo ovaj privatni covic-vucic projekat ima tu mogucnost da dovodi igrace bukvalno neograniceno…a rezultata -nema! Jer ima boga!
Partizan je institucija i to ih boli
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.333
Reaction score
16.372
Локација
Beograd
Evo šta je rekao.

Prvi smo u Italiji, uglavnom igramo dobro. Pre dva meseca smo igrali protiv Partizana, to smo pobedili. Potom smo pobedili u Minhenu. Posle toga se Šilds povredio, nakon toga i Beron, a posle toga Datome… Nemamo hemiju. Još uvek pronalazimo hemiju. Ako budemo imali sreće možda se dokopamo Top8. Prošle sezone smo isto imali povrede, ali posle tri meseca. Tada smo izgradili hemiju na početku sezone. Imali smo sedam košarkaša koji su bili na Evrobasketu. I dalje pokušavamo da pronađemo. Srećan sam jer naš vlasnik Armani ne pritiska nas uopšte. Ima jako puno vere u nas"
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.364
Reaction score
6.500
Локација
Novi Sad
Ako bi morali da birate u naredna 2 meča, jednu pobedu...., koji bi to bio meč, Efes ili FMP1 ?
Aj sad da vas vidim : )

(ubeđen sam u trijumf nad FMPom ali za Efes nisam optimista, da ne ureknem čisto)
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
239
Reaction score
1.638
Локација
Canada
Pa naravno protiv fmp-a
I da pozdravim ciganluk sa njihovim pozdravom to Bili srbine.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.955
Reaction score
10.431
Ako bi morali da birate u naredna 2 meča, jednu pobedu...., koji bi to bio meč, Efes ili FMP1 ?
Ako se bira, naravno FMP. U ABA mora da se dobije sve do kraja, samo bez pritiska :D

Sto se ovih sutra tice, mozda konacno odigramo malo bez grca, a nas ako krene ofanzivno mozemo i NBA ekipu da ukanalimo :D Red je da i odbrana bude malo cvrsca.
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Јуче је Жељко поменуо да је одрађен добар тренинг после дуго времена, кад год је у протеклих годину и по дана рекао пред неку утакмицу да је одрађен добар тренинг ми смо ту утакмицу добро одиграли, надам се да ће тако бити и вечерас а да ли ће то бити довољно за победу видећемо.
Видимо се вечерас у арени.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
2.001
Reaction score
7.642
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Od nasih ocekujem samo da grizu na terenu. I trijumf bi dobro dosao, naravno, ali zahtevati to protiv Efesa je suludo. Svakako, ja verujem.

Zamolio bih samo ljude da negativnu energiju ostave kod kuce. Ako planirate da pickarate Zeljka i igraca nemojte ni da dolazite. Ima mnogo problema u nasoj igri, ne sporim. Ali, negativa na tribinama sigurno nece popraviti to.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
182
Reaction score
354
Локација
Beograd
Od nasih ocekujem samo da grizu na terenu. I trijumf bi dobro dosao, naravno, ali zahtevati to protiv Efesa je suludo. Svakako, ja verujem.

Zamolio bih samo ljude da negativnu energiju ostave kod kuce. Ako planirate da pickarate Zeljka i igraca nemojte ni da dolazite. Ima mnogo problema u nasoj igri, ne sporim. Ali, negativa na tribinama sigurno nece popraviti to.
A sto je nemoguce dobiti Efes? Ja bas ocekujem da ih dobijemo i da konacno prekinemo ovu losu seriju. A i drago mi je sto ce Avramovic konacno biti u 12. Bas mi se cini da je on sraf koji nedostaje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top