Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nema sta mi se svi drogiramo. Od Zeljka, preko igraca,ekonoma do nas i to je jedino objasnjenje. Ja ne mogu vise da gledam ove zavrsnice, svi sa caletove strane su otisli zbog srca ali niko bas u 30 i kusur.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Trentuno na forumu 256 gostujućih, posle poraza je bilo 500-600. Izgleda je mnogo interesantnije kada se gubi.
Pričali smo da stanete, da mora da krene na našu stranu, pričali smo koliko kvaliteta ali i još većeg prostora za napredak ima u ovoj ekipi. Sve one priče o nezalaganju, nezainteresovanosti, neosećanju kluba i sredine, previše stranaca, nedostatku grobarštine...bilo je očigledno tad a očigledno je i sad da ništa od toga nije tačno. To su sve priče ubačenih elemenata, znamo se dugo.
Trenutak na 70:68 kada Aleksa staje u nekoj kontri, smiruje napad i spušta loptu Ledeju koji pogađa u svom stilu za izjednačenje treba iseći i ponavljati svakodnevno.
Ja vam kažem, sledeći dolazi Bajern i ajde da ne letimo, da ne pravimo pritisak na naše, imamo mnogo lepu i veliku šansu da okrenemo sezonu. Samo podrška ljudi.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Eto koliko fali Aleksa. Da smo njega imali od starta sezone potpisujem da bi imali skor 10:5 i delili trece mesto. Ali dobro, bolje ikad nego nikad. Na ovakvim gostovanjima je najvažnije da si u igri do samog kraja, a onda je sav pritisak na favoritu i domaćinu a to je mnogo zajebano. Uostalom mi smo tako ispali iz evrokupa od objektivno dosta slabije ekipe.
Sve ekipe igraju u serijama, 4-5 dobijes pa 4-5 izgubis. Nadam se da je ovo početak naše serije.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Jasno je da većini nas ovakva utakmica i godi i škodi :D više godi, priznajem... Samo tako da nastavimo a Bajern, prvenstveno Lučeta i Jareta, da dočekamo gospodski al' I ispratimo bez poklona... Idemo dalje...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.750
Reaction score
29.606
Локација
Beograd
Trentuno na forumu 256 gostujućih, posle poraza je bilo 500-600. Izgleda je mnogo interesantnije kada se gubi.
Pa interesantnije je onima koji ne navijaju za Partizan...

Kad se pobeđuje (ali i kad se gubi), na Forum ,,svrati,, 256 ,,neregistrovanih,, navijača Partizana da čitaju šta pišemo mi ,,registrovani,,...ali kad se gubi, onda ovde dođe i 256 navijača C.zvezde da se naslađuju našim porazom...i to mu dođe to što se tiče računice o brojnosti ,,gostiju,,...
 

Duksi

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2011
Порука
30
Reaction score
44
Алексааа добро нам се вратио! И хвала на поклону. Узвратићемо ти у Арени.
Овај тим 'ладно може сваког да победи. Одлична енергија вечерас
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.750
Reaction score
29.606
Локација
Beograd
Најјачи је Алекса док се крсти, као да је на Светој гори. У сред Истанбула!

Pa za Turke je Istanbul, a za nas može i Konstantinopolj, ili arhaičnije i srpskije Carigrad... :D ...i u njemu Aja Sofija, nekada vekovima najveća crkva na svetu...

Inače, kad sam video šta Aleksa radi po terenu, hteo sam na Chatu da napišem, Aleksa će večeras srušiti jedan veliki tim - ili njihov ili naš... :icon-rolleyes: ...međutim, vidim da skoro niko na Chatu ništa ne piše, a i ne čita, pa ne napisah ni ja ovo...

...to je naravno parafraza događaja iz antike kad ono neki vladar pre polaska u pohod pita proročicu šta će da se desi, a ona mu kaže, ako kreneš tamo jedno veliko carstvo će pasti...i on krene...naravno nije mu rekla koje će carstvo pasti, njegovo ili tuđe, tako da će joj proročanstvo u oba slučaja svakako biti tačno... :icon-lol:
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Sad da ne otkrivamo toplu vodu ali će i taj Aleksa da ima drugačiju ulogu nego prošle sezone, mislim čak da će i više da mu leži da bude nešto bliže tom čuvenom klasičnom pleju. Samo dok čovek povrati samopuzdanje, zeznuto je, večeras je imao 4-5 situacija iz kojih bi inače bez problema šutirao za 3. Možda je i plan takav, ko zna... Očekujem i boljeg Madara sad iskreno.
 

Bili

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
50
Reaction score
95
Локација
Beograd
Sta je rekoh skoro za zeljka (nisam izmislio toplu vodu samo sam realan :D) jel zna? Zna. Samo strpljenja
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top