Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
469
Reaction score
2.538
Svaka je bitna, ali ono duplo kolo u Italiji...To ce da bude jaaaaaako bitno. Tu ako se vratimo sa 2:0....
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.960
Reaction score
21.945
Ako neko može nek okači Željkovu izjavu, ne posećujem smrdske medije preventivno
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.549
Reaction score
2.596
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Svaka je bitna, ali ono duplo kolo u Italiji...To ce da bude jaaaaaako bitno. Tu ako se vratimo sa 2:0....
Dodao bih i Alba sledece nedelje, kao i utakmica protiv Monaka tamo. Onda od tri utakmice mozemo da dobijemo i jednu (Barsa,Real i ciganjskos) jer racunam da cemo Pao sigurno dobiti. Sa skorom 18/16 neka udjemo i 8 bitno je samo da upadnemo a onda krece rapsodija verujem.
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.230
Reaction score
28.352
Локација
Ljubuški
nema više nebitnih utakmica (ako ih je uopšte ikada i bilo), dobro je što je žalgiris včrs izgubio...još smo u igri za f8 i to je trenutno najvažnije, a biće svakako čupavo do kraja
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.308
Reaction score
16.201
Локација
Beograd
"Rekao sam igračima da nema razloga da očajavaju, dali su sve od sebe. Odlučili su sitni detalji. Činjenica je da su šutirali odlično za tri poena, ali je i činjenica da smo pravili greške. Jedna lopta koja je bila očigledno naša, a mi nismo imali pravo na čelendž. Sudije su to videle na drugi način i to je tako. Isto tako mislim da je bio ogroman faul nad Papapetruom i Ledejem, Vilbekin je pravio u oba slučaja. Istina je da su igrali izvanrednu utakmicu. Držali su igrače koji prave probleme na donjem postu. I ponavljam, mali detalji su napravili razliku. Šta da se radi", rekao je Obradović.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Jebem ti sunce, kakvo mi sudjenje imamo pred toliko ljudi... A tek o treneru da ne pricamo... Kao da nas trenira Stevica Karadzic, i sa njim bi nas vise postovali, cini mi se...

Mogli bismo i mi malo Bodirogu da prozivamo i da ga pitamo "koji je ovo kurac od sudjenja"... Ne trazim ja da nas guraju ali veceras sve sto je bilo 50-50, dosudili su za njih, meni to deluje kao namera... Odradili nas samo tako, kad god bismo prisli da eventualno preokrenemo u nasu korist, sudili bi nesto sto je izmedju u njihovu korist...

Itudis mi se isto zgadio, svaka odluka nesto gestikulira.. Postuj kuma malo, seljacino, ako nista drugo... Mnogo tezak dan...
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
78
Reaction score
312
Локација
_ . . _
Ovo jednostavno nije moglo da se dobije. Pogadjali su u visokim procentima, nakon toga sudijske greske koje su nas dokusurile, peta licna Pantera koja je po meni i presudna. Za borbu nemam zamerku, do poslednje kapi znoja. Idemo dalje !
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
Nisam video utakmicu kao većina. Baš nam je malo falilo, iako ih nismo mogli uhvatiti od momenta kad je Papa stavio mašnu na onu loptu kad se lomilo, a mi smo vodili klackalicu.

Mnogo mi je krivo što Zek nije energetski bio prisutan. Možda je Smajli mogao da ga menja, delovalo je da je bio u elementu.

Baš nikom ništa ne zameram od naših igrača. I verujem da će vaga biti na našoj strani kad se budemo odmeravali sa ekipama poput Fenera. Ovi su odigrali napadački vrhunsku partiju. I neka je ponove sa svima do kraja regularnog dela.

Eto šta znače dve (namerne) greške sudija u ovakvoj utakmici. Pokloniš 2x poene protivniku, izjebeš momentum domaćinu, posle praviš farsu na 3 sekunde do kraja. Pakao.

Ulazimo u top 8, a posle mi pravimo pakao! Bravo momci
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Последња измена:
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
350
Reaction score
2.415
Локација
Beograd
svaka čast za igru, fino smo igrali, odbrana malo tanja ali svakako je bilo okej, jebiga, ne može se protiv ovakvog fenera sa njihovim rosterom, ubacili bi i fiat punta da su ga bacili za tri
nećemo da budemo cigići i da kenjamo o sudijama, jesu doneli su odluke koje su prelomile utakmicu za fener a koje su trebale da idu na našu korist, ali sad da izlazi ostoja sa saopstenjem i da kukamo, mislim da nema smisla
da bi nam ova pobeda legla, legla bi ko guduri šamar, ali nema veze, idemo dalje, sad je pod moranjem 2/2 sa ekskurzije u Italiji!
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Nema sta sa se zameri .Sa ovim procentima suta Fenera sa sirim rosterom nego u Turskoj drzati egal pokazuje snagu ovog tima .Apsolutno sa svakim igramo na pobeda sa realnim sansama za to .Inace ukrali smo pobedu u Istanbulu u sportu je cesto ta ravnoteza prisutna .6 Utakmica Partizna i Fenera i nikad domacin nije dobio. Idemo dalje u Italiji nas ceka domaci teren i treba vratiti ovo bar 1 pobedom .Bas mialim da ce to biti Aramani .Pozdrav za sve Grobare ovde dragi ljudi .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top