Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Od poslednje cetvrtine sam mogao dobiti secer…

Ova Alba je zajebana ekipa, ako te uvedu u njihov ritam, najebao si, videlo se koliko smo donosili ishitrene odluke i gresili, ali kada smo se smirili i zaigrali nasu igru, samleli smo ih.

Bravoo bre!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nadam se da smo posljednjom četvrtinom izbili crne rupe u naredne 3 utakmice. Nestvarno dobre reakcije Albe na našu pristojnu odbranu i seriju nestvarnih šuteva Alekse, u prvom poluvremenu.

Rekao bih izuzetno loše suđenje večeras, mislim na uopšteno, dosta kašnjenja odluka uz dosta grešaka. Opet, rekao bih da mi možda ove sezone nismo imali bolje suđenje nego večeras, koliko god kontradiktorno zvučalo.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Dobro je, mislim da je Aleksa sa svojom sigurnošću večeras malo dao ekipi samopouzdanja u napadu, takođe Panter standardno isporučio svoje, i napokon Anđušić kad je bitno....
Odradili ih u trećoj iako sam dobio mini moždani udar u četvrtoj na onu njihovu seriju, ne može bez nervoze....
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Alba je zajebanija I od kratko cebe. Kao sto ste rekli ako te uvede u neki svoji ritam i pocne da ubacuje belu tehniku plus onaj visoki na centru tesko se kontroliraju. Ali cim smo usli bez neki osetniji zaostatak na poluvreme bio sam nekako miran osecao Sam da ih lomimu u nastavku. Ona cuvena nasa treca cetvrtina sada je bila u nasem ritmu :D
Cetvrta cetvrtina da ne budemo bez sedative i veceras :buhaha

Cestitke momcima I Zeljku teraj dalje Partizane :napred-partizan:
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Kakva glava je Aleksa.
Brat bi najradije da pobedi sam, a i standardno opsiran intervju na poluvrmenu, ne znam kako uvek ziv izadje iz svlacionice :D

Novinarka je bila u pravu, ups and downs, ali bas bitna pobeda. Od Italije nam zavisi top8 rekao bih, moramo da proradimo na strani.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Jedna cetvrtina dovoljna za veoma vaznu pobedu, neozbiljno usli i zatvorili mec, videla se neka nervoza na igracima u startu verovatno od vaznosti meca, nadam se da ce im ovo sad skinuti taj pritisak, a treca deonica da bude primer za naredna dva gostovanja, dva brejka… Aleksu slati u reprezentaciju sto cesce…
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Imao sam neki los osecaj pred tekmu valjda jer me fudbal ubedacio. Srecom vece je bilo bas dobro za srpsku kosarku i to je najvaznije. Kako ovo nije otislo do 100 poena ja ne znam. Idemo dalje,sledeca nedelja ce biti bas zanimljiva.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top