Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.443
Reaction score
38.182
Zato što Madar, Koprivica, Trifa i Tristan ne mogu da odigraju 5 minuta po meču, inače ode ta utakmica u... Nisu ove godine za ovaj nivo i to je to... A to nam je pola ekipe. Jebem ti povrede i sve, biće muke do januara...
Donekle se slažemo, samo ja mislim da su nekada ovakve utakmice baš potrebne. Svaka škola se plaća.

Nama navijačima nije prijatno, nebitno od koga i kako se gubi, ali mi moramo da budemo uz Željka i tim, nema ko drugi.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Boli nemoc kod onih trojki preko ruke, jebem im mater. Nije problem Howard, nego onaj krakati sto se zaneo pa nam i on da par trojki u onoj seriji kada su nas okrenuli.
Mi ovo sinoc ne bi dobili ni da je njima produzetke igrala ona plesna grupa sa poluvremena.
To je ta kosarka koja se gleda jednim okom dok drugim gledas neku glupost na youtubu.
Predji pola i sutni za tri, na svakom treningu, na igrici, ispred zgrade. Kontra evolucija jednog sporta.
Zapisano je bilo da izgubimo i to je to.
Zao mi je sto sezonu nismo poceli iz Arene, da podihnemo adrenalin ekipi na visi nivo u startu.
Sto se samih igraca tice, desavaju se glupe greske bas kad bi ih protivnik pozeleo. Bursa jbg.
Ona Papateruova prodata lopta, ona neka saplitanja i gomile u reketu posle kojih neko dupetom ostavlja njihovog igraca samog pod kosem itd.
Lesor inLedej su odigrali muski, nedostaju im zamene.
Nenznam zasto Exum nije vise probijao, kontam da su tako postavili odbranu.
A Panter i Naneli... ocekujek vise od njih. Mada kad se pogleda semafor, svi su dali dovoljan broj poena, gse se opet vracamo na njihove hrkljuse koji su ulazili sa 9 metara.
Ogroman naoredak u odnosu na Albu koja gle cuda onako jadna pobedi Olimpiju u gostima i sad ima 2 0 skor.
Idemo dalje jbh. Zeljko i igraci su odgovorni inza poraz ibza pobedu, a bice i jednog i drugog u naredne 32 utakmice.
Neko pomenu bromazepam... ja sam se sinoc priblizio zloupotrebi ovog leka, tesko je nama + 40 Grobarima da vidimo prvu petorku bez jednog od nas, da gledamo Partizan na kos vise, da ne vidimo hrebanje i ujedanje u odbrani.
Ali dobro, idemo dalje, sezona tek pocela..
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Tako su se i neki drugi (navijači rezultata) prešaltavali sa fudbala na vaterpolo, vaterpola na košarku, košarke na fudbal...znač već koji.
Ohladi ti malo tvoje legitimno pravo a ja ću i dalje ma kakvi bili rezultati da bodrim ekipu i uz onu izlizanu...da ga bodrim i u beton ligi ako treba!!!
Za sve koji ovako olako odustaju ili bi da "ohlade" donirajte vaše sezonske ako ih imate nekom ko će ekipi dati bezrezervnu podršku.
Ma pusti, sinoc sam se dobro napio i iznervirao. Svasta covek napise u afektu.

Jutro je pametnije. Idemo dalje. Igra sinoc bila odlicna. Vanja je i dalje gnjida. Bez Partizana se ne moze. Danas je dan za oporavak, jer bice ovo stresna sezona.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.689
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nadam se da svi vi koji ste se posrali po svemu sto smo danas igrali niste kupili sezonske i necete biti u Areni.

Koji sramotni komentari za utakmicu koju smo odlicno odigrali i zbog spleta nesretnih okolnosti izgubili. Pre svega mislim na promasaj bacanja koji bi sve zatvorio.
Uz sve to sudije su nam jebale majku na kraju sa nekoliko glupoh odluka.

U nedelju svi na trening protiv SC Derbija a onda ide serija posle koje cemo imati 3:2 u EL. Samo ne znam kako cete nakon tih 3:2 imati obraza da se pojavite ovde i komentarisete.
Najjezivije od svega je što gro ovih što seku vene bi pišali od sreće samo da je Naneli pogodio drugo slobodno.
“igra je loša” ako se izgubi, dobra ako se pobedi, drlja se tamo 2 sata da ljudi banalizuju sve zbog jednog koša.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Смем да се кладим да 80% форумаша није никада било у хали.
У хали када изгубимо, позивамо играче на бис, а овде пљувачина само таква.
U hali gledaš žive ljude koji igraju košarku, na TV-u gledš samo košarku. Kada gledaš ljude, gledaš i njihovu tugu, nemoć, patnju i onda prosto saosećaš u jednom takvom osećanju i dušu bi im dao ako bi im to pomoglo.

Takođe, u hali si ti /mi/ direktan učesnik i važan deo pobede ili poraza. Kada se izgubi, ZAJEDNO smo izgubili. Imaš ljude gore u publici i ljude dole na parketu i postoji zajednički osećaj, zajednički cilj koji ostvarimo ili ne. Postoji onda Ti odozgo podržavaš dete, prijatelja, brata, saborca koji se "tukao" protiv "neprijatelja". Pored tebe gore, postoji još 20.000 istomišljenika koji sa tobom dele svoja osećanja, postoji interakcija i tuga se deli među ljudima. Pozivajući igrače na bis mi zapravo pozivamo i sebe na bis jer zajedno nismo uspeli.

Mi podržavamo igrače, a oni svojim izlaskom na bis podržavaju nas i zahvaljuju se! Viteški je ustati nakon poraza!

Kada gledaš tekmu na TV-u, NISI UČESNIK, već si samo posmatrač, gledalac koji vidi okom kamere, vidi svaki detalj i usporeni snimak. I kao svaki drugi "film" možeš samo da kritikuješ, nemaš osećaj poraza /i svog/ već su samo igrači "krivi" a ti niti si kriv, niti si išta mogao da uradiš. Navijaš i jebeš kevu svima. Kada okom kamere spoznaš šta je sve zapravo moglo da se uradi - a nije se uradilo, onda si ogorčen i ljut!

Tu ne radi ni kućno vaspitanje jer ni oko tebe nisu živi ljudi. Nema nikakve kočnice. Ovi "likovi iz filma" su samo košarkaši - ne i ljudi. Osećaš tugu i bes ali za taj bes su krivi drugi. Kriv je sudija, krivi su protivnici, krivi su naši košarkaši, kriv je Žoc, u mom slučaju kriv je i Dejan Bodiroga /mada ne umem da objasnim zašto sam i njemu psovao familiju sinoć/ :D Pred TV-om nema INTERAKCIJE.

Na forunu je i jednih i drugih pa zato i ima razlike u načinu kritike. Juče sam im jebao sve, danas već tražim način kako da sutra odem na tekmu i gledam ih protiv Derbija jer sam ove godine ostao bez sezonske. Tako to ide i sve je to normalno.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Mi ovo sinoc ne bi dobili ni da je njima produzetke igrala ona plesna grupa sa poluvremena.
To je ta kosarka koja se gleda jednim okom dok drugim gledas neku glupost na youtubu.
Predji pola i sutni za tri, na svakom treningu, na igrici, ispred zgrade. Kontra evolucija jednog sporta.
Živa istina... Odem da pogledam statistiku svih utakmica ovog kola što se tiče šuta za 3, reko da vidim dal samo protiv nas svi šutiraju trojke ko blesavi, ali ne, izgleda da se tako igra danas... 90% timova sinoć i preksinoć je šutnulo bar 30 trojki... Mi 17...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.345
Локација
Žrnov
Ne mislim da se igrači "isključe", ali teren je specifičan momenat. Ko nikada nijednu utakmicu nije igrao, na bilo kom nivou, normalno je da ne razume. Nisu igrači roboti, glava je u pitanju. A da bi se glava namestila, potrebne su takmičarske utakmice. pa i sa ovakvim ishodom.
Uporedite sa FK-om. Ista stvar.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.173
Reaction score
14.594
Локација
Brdo Banovo
Nego, pisle sinocne partije, jel Lesor i dalje za maksimalno EC i nema dovoljan iq?

Mozda je greskom zaobidjen, pored Madara, Balse, Tristana i ostalih koji ne zasluzuju EL...

P.s. pored Albe, sad je i Baskonija za dno tabele...ccc
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Веће разочарење од пораза је кад видим какве се све глупости пишу овде. Игра синоћ много боља него у Берлину, мало је фалило, једна лопта нас је делила од тога да буду хвалоспеви овде и да се планира пут на ф4, али пошто та једна лопта није ушла(или у случају хаурда јесте) онда да се пакујемо и враћамо у еврокуп. Изгледа да толико година ван ЕЛ није оставило само трага на клуб, чак изгледа више је утицало на навијаче, кад смо постали овакви навијачи? Некад смо били навијачи који разумеју кошарку. Као што неки од колега изнад поменуше надам се да ови што секу вене неће бити у арени ове сезоне јер ће на 0:6 против арманија да изађу и оду на фудбал, или јебу мајку свима од капитена до физиотерапеута.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.689
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Baskonija nije merilo za Lesora. Ljudi propali pod košem sačuvaj bože a mislim da im centar ovaj što nije igrao...
Onda bi bilo pošteno da se ni ne zamera ni broj primljenih trojki, jer oni da imaju unutrašnju igru ne bi pomerili balans ka spolja i izvlačili i centre da šutiraju spolja što odmah donosi disproporciju u selekciji šuta kod njih.
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
35
Reaction score
121
Локација
Humska 1
Mi, Grobari, smo stvarno posebna sorta. Nismo ni mogli biti ništa drugo nego crno-bijeli, jer je kod nas sve ili crno ili bijelo, sredine nema.

Jedan dan jebemo majku Gordanu i ekipi, za sedmicu-dvije vičemo vidimo se u Pragu. Ko zna šta će biti poslije prvog sljedećeg poraza.

U košarci smo tek odigrali dva kola u oba takmičenja i već smo prošli sve od ulaska u top 8 i šetanja kroz ABA ligu do proglašenja propasti sezone. Vidjećemo šta će sljedeće sedmica donijeti.

Polako ljudi, sezona je tek počela i ima još mnogo, mnogo utakmica da se odigra. Drago mi je da se već vidi napredak u odnosu na prošlu utakmicu i nadam se da će taj trend da se nastavi.

Hajdemo mi da podržimo ekipu i pomognemo im da se napredak osjeti što prije.
A to je sve zato što nemamo ni jednu titulu dugi niz godina.Podrška timu,vidimo se u areni !!!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
мало је фалило, једна лопта нас је делила од тога да буду хвалоспеви овде и да се планира пут на ф4, али пошто та једна лопта није ушла(или у случају хаурда јесте) онда да се пакујемо и враћамо у еврокуп.
Jeste mi smo svi ćoravi i ne vidimo da nam prva petorka igra 35 minuta pa bi nakon pobede protiv baskonije planirali put na F4 :pop
 

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
I u tom krateru Balša nije predstavljao bilo kakvu opasnost po koš protivnika.. Lesor je odigrao odličnu partiju, kako ofanzivno tako i defanzivno, nije zaslužio da mu se umanjuje postignuti rezultat
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Приоритет ове године је АБА, а Евролига шта урадимо.
Prioritet ove godine je titula u EL. Ostalo, šta bude.

Погледајте прилог 18058
Šta smo ovde trebali da radimo, da zapalimo autobus sa igračima, Poljaci završili ispred nas. Da gori hala na sledećoj utakmici i tu da izgube, ponovo isto na sledećoj, mnogo ste se vi raznežili
Ko je gledao taj poraz protiv Poljaka kući, i brojne glupe poraze tih sezona u EL, već ima par bajpasa.
Šta smo ovde trebali da radimo, da zapalimo autobus sa igračima, Poljaci završili ispred nas. Da gori hala na sledećoj utakmici i tu da izgube, ponovo isto na sledećoj, mnogo ste se vi raznežili
Takav je trenutno u Atlanti.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
444
Reaction score
1.612
Stvarno mislis da ljudi za 3 sekunde u napetoj zavrsnici, cuju i vide sta trener govori? Tad ti proradi adrenalin, uzbudjenje na vrhuncu, fokus na protivniku, koliko se samo puta desi da neki igrac ne cuje sta mu se govori sa klupe. Nema to veze sa Obradovicem. Ne znam cemu sad to iscudjavanje "WTF". Jednostavno se igraci iskljuce, uz drugu buku, pritisak protivnika, dodje do "kolapsa". Ni prvi ni jedini koji nisu culi instrukcije na vreme. Idemo dalje, sezona je tek pocela.
Sve je to super imenjace, ali dete u petom osnovne bi znalo da treba da se pravi faul . Ok da nemas sansu da stignes igraca i rizikujes nesporsku i sl, ali Panter 7 sekundi trci uz njega.. na 3 sek do kraja covek je 10m od kosa i ne planira sut, seci faulom...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A zašto se svi jednostavno ne opustite i uživate u prvoj sezoni u Evroligi posle x godina? Ja ne znam kakva očekivanja ste imali, ali top 8 nije sigurno nikakva "realnost". Cilj ove sezone je da osvojimo ABA ligu i da rastavimo sektu. Sve ostalo je bonus. Tačno ću početi da koristim i ja tu ignore funkciju.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Znalo se i pre tekme da su ovi šuplji, Lesorova partija to samo potvrdila na kraju. To što je odigrao zaslužuje aplauz a on je istekao još sinoć. Zašto aplauz? Jeste se znalo da su ovi šuplji al Lesor nije morao ovako da odigra. Isto kao što se zna da smo mi 2x jača ekipa od Baskonije, da se ovo trebalo dobiti ali eto nije se dobilo.

Ne uradi svako ono što "mora", Lesor jeste :clap Ali je i podrazumevajuće. Kao što ne bih uzleteo na priči o TOP 8 nakon eventualne pobede sinoć /jer odnos kvaliteta istu čini podrazumevajućom u dobroj meri/, tako ni ova Lesorova "pobeda" od njega ne prave Rodmana lično.

zive

Kad su postavljeni ti ciljevi i ko je tačno rekao da TOP8 nije cilj? Nisam dobro ispratio....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top