Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.836
Ovde je bilo toliko elemenata za jos neku krivicnu protiv Lesora, ajmo ciganijo, spremajte advokate!

ZELJKO, LESORE BRATINO I SVI MOMCI, PONOSAN NA VAS, PONOSAN NA PARTIZAN! HVALA VAM ZA SVE!
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.332
Локација
Nis
Pre utakmice sam sebe spremao da ne kidam zivce ako izgubimo jer smo umorni od derbija i igramo protiv evropskog sampiona, mislio sam da nemamo sanse. Ali ovo je bilo neverovatno, milina za gledanje.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Doktorski odigrano, prosto je uzivanje kako igramo, Zeljko hvala ti za ovo.

Nekako imam utisak kao da smo ih lagano resili sa pola snage, sad ne znam mozda je to posledica sto su igrali pre dva dana sa Realom, a mozda i nije, ko ce ga znati, uostalom nije ni bitno, bitno je da smo pobedili i da koracamo krupnim koracima ka TOP8.

Uzmi Zeljko evrotitulu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top