Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Ali kako Veseli čita igru. Doktorska partija.

Teramo dalje. Još tri do kraja, pa kreće ono pravo!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.696
Reaction score
22.652
Локација
Beograd
Udružena pobeda Cedevite i Barselone, nedostatka klupske logistike da nas zaštiti van terena i viška sportskog morala koji nas je sprečio da i mi odlažemo naše utakmice.

Kad smo kod pesama, "hajde indijance ove..." je ubedljivo najbednija pesma koja, osim što je glupava, jadno zvuči i potpuno obori ritam i atmosferu kad god da se zapeva.
Ja sam mislio da sam jedini kome je ta pesma treš ogromni...
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Sad bar i mladji znaju iz prve ruke kakvo smo sudjenje imali u zlatnim Duletovim danima. ukrajincu zelim da slucajno zaluta u Bahmut, a gospodjica Panter nek se udavi u spermi grobarskih kuraca (izvinjavam se damama na vulgarnosti).
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Sta reci posle rovovske borbe i ocigledne sudijske pomoci gostima. Svaka cast igracima na zalaganju i borbi. Ali videlo se da nas je sustigao umor. A uz taj umor, mislim da je presudila i nasa kratka klupa i odlicna tekma Barse, mora se priznati. Ostvarili su prednost pod kosem gde su brojcano jaci od nas, a odlicno ih je i sut sluzio za razliku od nas. Sad svim silama na Real. Nadamo se da ce ih sutra Fener odvesti bar u produzetke pa nek se kolju do leta za Beograd. Gde kralju ima da spadne kruna sa glave. Hvala ti Partizane moj i valja spreman docekati taj petak.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ako ja ne gresim ovako od oka, ako izgube efes i zalgiris po jednu do kraja mi smo u 8 makar sve izgubili do kraja. Jedino tu valensija moze da nas zajebava sa medjusobnim duelom ako napabirci 17 pobeda do kraja… ima strucnih ljudi za krugove, sto to racunaju. Sta kazu?
 

Џими

Početnik
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
17
Reaction score
121
Локација
Novi Sad
Превише је фактора који су синоћ били против нас. Заиста скандалозно суђење за екипу која игра на домаћем паркету (нарочито ћелави смрад и добро позната к***а), сећам се ситуације пред крај првог полувремена када Јанију није свиран чист фаул на улазу и они дају лаке поене из контре након тога, па онда небројано фаулова на играчу с лоптом док су били у бонусу током већег дела 3/4, недосуђен намеран фаул на сечењу наше контре. Има тога брдо, ово је из главе без гледања текме на ТВ-у. Па онда 6 поена које нам је исцурило (Нанели са звуком сирене и Алекса), па очигледан умор и недостатак енергије, као и слабија партија Лесора који је на папиру требало да има највише свежине. С обзиром на то колики "size" они имају, без Матијаса на бар 80% свог овосезонског нивоа јако је тешко добити. Притом малтене све отворено су погодили. Али чак и кад све то узмемо у обзир, ми смо били у неком егалу до 4 мин пред крај, што ми даје наду да са овима можемо да се побијемо у плејофу (чак их, да будем искрен, и прижељкујем). Изашао сам из Арене са утиском да смо имали 3-4 дана да спремимо утакмицу да бисмо их добили. Лепо је што је велики број људи мимо копа остао после утакмице да подржи екипу. Шта год да момци ураде у последње три (а урадиће то што је потребно), ово је сезона за памћење и понос.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.742
Локација
underground
Tesko , moracemo do 18 , Zalgiris ima jos 4 da odigra a sa 17 bi i Milano mogao upasti u kombinaciju.
Barselona je definitivno po rosteru najjaci i najskuplji tim , i to ne od juce nego od dolaska Mirotica.
E sad sto u tom periodu nisu uzeli evroligu, paa nije lako uzeti evroligu.
Treba dosta stvari da se poklopi .
Uostalom o tome bi mogli roman da napisu i Gvardiola sa Sitijem ili seici iz Psg.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jebale su nam majku sudije, pogotovu u trecoj cetvrtini. Tu su napravili razliku koju smo posle jurili do kraja meca.

Mnogo suteva nam je u prvom poluvremenu izaslo iz kosa, a svakako je kruna nesrecnih dogadjaja Nanelijeva trojka za kraj trece deonice.

Bio sam uveren da ih dobijamo, visilo je u vazduhu, ali sudije plus umor su presudile. Egzum je jebeni bog.

U svakom slucaju, igeacima se nema sta zameriti. Bacanja Madara po parketu su ono zbog cega sam ponosan.

Nema veze za poraz, pasce Real.

Ajmo mi!
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Statistika je brutalno na njihovoj strani sinoc bila. Sut za 3 preko 60%, sut za dva i penali bolji od nas. Stekao sam utisak da sve sto su spolja promasili pokupili su u reketu. Kakav im je sut spolja bio dovoljno govori brutalan odnos asistencija gde su nas bas razbili. Kada tako igra tim sa ovakvim pojedincima pravo je cudo da si u igri gotovo celu tekmu. Sudjenje kriminal! Mislim da za top 8 nema brige ali nam je svaka pobeda vazna u borbi za sto bolju poziciju kako bi se eventualno doslo do mogucnosti da se igra sa Monakom u 1/4. Treba biti realan i konstatovati da se to nece desiti ove godine tako da na putu ka f4 moracemo da skinemo neki drugi skalp, a sto se mene tice to moze da bude komotno i Barsa. Mogu da ponove sinocnu sutersku i skakacku partiju ali ni oni ni bilo ko drugi nece moci ovaj Partizan da dobije 3 puta u bilo kojoj plej of seriji bez obzira na prednost domaceg parketa. Zivi bili pa videli!!!! Napred Partizan!!!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Cestitke ekipi za borbu,to je jedan od preduslova za pobedu,drugi je sreca, a sinoc nije bila na nasoj strani. Nije nas Barselona dobila,nego smo mi izgubili(ako me razumete sta hocu da kazem). Oni su imali procente na gornjoj granici,a mi na donjoj. + sudije koje te iseku da oni odu na razliku pa se posle kao vade sa faulovima u napadu kad su i sami shvatili da su malo preterali. I pored svega toga smo bili u igri do samog kraja,do one trojke Satoranskog koji valjda jedini nije do tad ubacio. Ja sam zadovoljan iako smo izgubili.
Energetski smo istroseni bili,procenti slabi,sudjenje u najmanju ruku nedomacinsko i jbg,to je bilo dovoljno za poraz.
Oni su mnogo jaka ekipa,ali da smo mi bili na svom nivou mislim da bi ih dobili. Tako da glavu gore,sledeci je kralj,nadam se da nece i oni da se proseru kao ovi sinoc,ili bar da cemo mi biti na svom nivou,a onda ne sumnjam u pobedu
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.498
@Batallion
I to su "pokvarili" procenat u 4/4, u prve tri 8/10, 80%, jezivo. Ok, nisu nam ubacili 25 trojki, ali ipak...

Dan posle još sam više ponosan i generalno "zadovoljan". Nismo odigrali neku posebno dobru partiju, doduše ona stara kaže da igraš koliko ti protivnik dozvoli, ali bili smo tu i disali im za vratom čak i posle -12 imali snage da spustimo na -3. Prelako ispoštenih +8 u prvom poluvremenu, izuzetno loš početak 3/4 plus sudije i nije se moglo bolje, ali mi prostora za napredak imamo svakako. Ono što je izlazilo juče, ući će kada bude potrebnije, u Kaunasu nadamo se.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Utakmica koja me je iz dosta razloga podsetila na gostovanje Makabiju pre par meseci. Isplivale su neke mane, u pravom trenutku rekao bih. Pokazalo se da dosta zavisimo od individualne igre i ako uzmemo u obzir umor, treću utakmicu za 5 dana i činjenicu da smo se i takvi krljali sa jednim od najboljih timova Evrope... obećavajuće. Real u petak pada 1 kroz 1. Ovo je tim za velika dela.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Sudjenje kurac. Da ne ponavljam reci Mice Berica, ali je sve pogodio, od reci do reci. Mislim da je sramota za EL da sudije ne koriste mogucnost pregleda kada vec mogu. Na ekran i gledaj. Ne mora samo kad je celendz. Lamonika je to odlicno radio. Nije mnogo potrebno Barseloni. Valjda cemo makar njih izbeci. Razlika u asistencijama jeziva. Zona koju su igrali nas je bas namucila. Naterali su nas da radimo stvari na silu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top