Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Ej ajmo ovako...
Jel su nas navijaci Reala cekali na erodromu, kampovali ispred hotela ne dozvoljavajuci nam da se odmorimo i pripremamo za utakmice?!
Jel su nam pravili neprijateljsku atmosferu, mrznju, gadjali nas, pretili nam?!
Aman ljudi...Nismo mi pozvani da se nekome svetimo, a iskreno posle desetina kazni koje smo popili, stvarno treba da se zapitamo sta sa nama nije u redu?!
Kome sta ima da pokazujemo?!
Ako ih gadjamo upaljacima, koga cemo da sjebemo: Real ili Partizan?!
Jel realno biti u toj meri malouman?!

Iskulirajte, svi mi planemo, ali ako nekoga danima ne prolazi bes, onda mora da potrazi strucnu pomoc, to nije sposobno da deli vazduh sa ostalim ljudima.

Nasi igraci su odbranili svoju cast, po koju cenu uskoro cemo saznati. Nadam se sto bezbolnije po nas.

Pamet u glavu, slusajte Zeljka, ako to neko nije u stanju neka u utorak ostane kuci, jer takav nije potreban Partizanu.
Samo da postavim ovo na još jednu stranicu, ne bi li ljudi pročitali više puta. Pamet u glavu Grobari! Tako smo blizu cilja, nemojte dozvoliti da nam neka glupost pokvari sve ovo za šta su stručni štab i igrači ginuli cijele godine.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Evo da i ja skrenem paznju na neke olaksavajuce okolnosti koje nam idu u prilog. U EL nasi igraci su do sada bez mrlje... Mislim, nisam 100% siguran, da ni jedan od "optuzenih" nema ni tehnicku gresku tako da bi blaza sankcija u smislu upozorenja ili novcane kazne u potpunosti ispunila svrhu kaznjavanja.... Ali kako god da se zavrsi mi imamo dovoljno kvaliteta da dobijemo jos 3 EL tekme do kraja sezone! Napred Partizan!!!!
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
naravno da je 90% od nas sinoć, u afektu, prošlo kroz glavu da im treba jebati mater, sebe sam uhvatio kako se dernjam i kunem iz čistog besa, osećao sam se jako nemoćno, kao da mi je Egzum dete, mnogo mi je krivo zbog njega... a generalno dobro kanališem bes...
ali kad se glave ohlade, kad se rezon vrati u iste te glave, percepcija je skroz drugačija
za njihov "doček" u Areni treba pripremiti ono najjače oružje - atmosfera i buka
treba da im zuji u ušima od zviždanja i buke dok imaju napad, da ne znaju gde je levo
nikakvi predmeti ne smeju da padnu na teren, da ne pričamo da pogodi nekoga...
iako sam sinoć neposredno nakon onog skandala poželeo zoljom da ih gadjam, verovatno i 99% Grobara, sad je totalno drugačije
pokazati im kakva smo košarkaška publika, pokazati da smo gospoda, avangarda, što i jesmo, cela Evropa nas smatra za najbolje navijače
metla im ne gine, i sa i bez kapitena našeg i naše najluđe glave Matije Lesorovića :D
da pognutih glava idu kući, isprskani, poniženi, ali da im sa te iste glave dlaka ne fali...
ne zbog njih, bole me ceo kurac za svakog njihovog igrača, već samo zato što je dovoljan i najmanji incident da nas EL žestoko kazni, velike su tenzije...
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
238
Reaction score
1.634
Локација
Canada
Nadam se da su kuferi puni para i da je Florentino platio da ne dolaze za Beograd ili da makar budemo nežni. :D


Pa vidiš, to je čisto moje i tvoje nagađanje. Kao što mediji nagađaju da je teški prekršaj i gađaju se kaznama. Ti si rekao minimalna kazna je 3, ja kažem nije nego 1, a na sudiji je da proceni. Oba slučaja imaju i samo finansijsku kaznu, bez suspenzije.
Mogli bi traziti od Florentina da uplati nesto za porez:shal
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.106
Reaction score
5.109
Локација
vezenemam
naravno da je 90% od nas sinoć, u afektu, prošlo kroz glavu da im treba jebati mater, sebe sam uhvatio kako se dernjam i kunem iz čistog besa, osećao sam se jako nemoćno, kao da mi je Egzum dete, mnogo mi je krivo zbog njega... a generalno dobro kanališem bes...
ali kad se glave ohlade, kad se rezon vrati u iste te glave, percepcija je skroz drugačija
za njihov "doček" u Areni treba pripremiti ono najjače oružje - atmosfera i buka
treba da im zuji u ušima od zviždanja i buke dok imaju napad, da ne znaju gde je levo
nikakvi predmeti ne smeju da padnu na teren, da ne pričamo da pogodi nekoga...
iako sam sinoć neposredno nakon onog skandala poželeo zoljom da ih gadjam, verovatno i 99% Grobara, sad je totalno drugačije
pokazati im kakva smo košarkaška publika, pokazati da smo gospoda, avangarda, što i jesmo, cela Evropa nas smatra za najbolje navijače
metla im ne gine, i sa i bez kapitena našeg i naše najluđe glave Matije Lesorovića :D
da pognutih glava idu kući, isprskani, poniženi, ali da im sa te iste glave dlaka ne fali...
ne zbog njih, bole me ceo kurac za svakog njihovog igrača, već samo zato što je dovoljan i najmanji incident da nas EL žestoko kazni, velike su tenzije...
Potpisujem od reči do reči!
Dante bi trebalo da je ok, što je najvažnije.
Ako kazne budu kompromisne prema najavama, i sa te strane bi trebalo da se završi dobro.
Onda ostaje da se odradi i taj utorak, pa da proslavimo kako dolikuje.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ako sjebe Tuljo da se banuje i da se prebije negde haahaahh

Banovaću vas sve, a prebićemo se zajedno u Kaunasu od rakije. Taman čuvam jednu flajku šljive za tu prigodu :)
Dogovoreno?
1640859465-kk-partizan-750x505.jpg
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.314
Reaction score
10.877
Локација
underground
Ljudi ja ceo dan presedeh ovde i u nekom iščekivanju, ne mogu da dočekam da jave a istovremeno se i brinem da ne zaseru nešto sa tom odlukom.... Valja preživeti današnji dan.
Nisam spavao sinoc , ne spavam ni sad posle posla (a nisam spavao ni na poslu), a kako su azurni necu izgleda spavati ni veceras.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
(Ne)Prespavana noc, jos uvek pod utiskom od sinoc, kako zbog pobede tako i zbog incidenta da tako nazovem.
Hvala bogu sa Egzumom je sve ok, samo istegnuce i moci ce da igra. Kazu neki kako ovde tako i u mom okruzenju Panter nije trebao da reaguje, da je bio Egzum samo bi poskocio napred i mirno stao na slobodnjak da sutira, tacno i ja tako mislim za Egzuma, ali za Pantera ne.

Govnarima treba pokazati zube, iz nemoci i frustracije ti pravis ocigledan nameran nesportski faul na -15 za tvoju ekipu jer ne mozes da se pomiris sa cinjenicom da te je neko razbio na terenu svojom inteligencijom i pametnom igrom, i ocekujes da neko trpi tvoje batine. Pa burazeru sta si umislio ko si, neko ko ne sme da se pobedi, ili da si Majk Tajson koji grize uvo jer ne moze da bije Holifilda. E pa burazeru nisi, ponizen si na terenu, pociscen i razbijen kao kanta, pa trpi muski pogotovo sto si "zvezda" evropske kosarke i treba da se pokrijes usima i odes u svlacionicu a ne da provociras u tom trenutku boljeg od sebe. Panter nije imao nijednu losu reakciju dok nisu pritrcali jabusele i dek i ona mrcina ga odgurnula a dek zamahnuo pesnicom. Tada je poceo haos, jer su ova dvojica videlo se bili najnervozniji, samo su cekali neki incident. Detalj pre toga ima na snimku gde je prljavi argentinac u duelu sa Smajlijem kad se gledaju a Hezonja staje izmedju da se ne pokace, vec tada se videlo da nervoza kod njih moze nozem da se sece koliko je ima. Mrcina verovatno nije mogla da podnese dva poraza u dva dana, i mislim da je vukao neku frustraciju iz prve utakmice i nekog duela cim je onako reagovao.
Elem videh sinoc da su mu ostavljeni brojni komentari ispod slike na instagramu, malopre da je zakljucao komentarisanje. Sve u svemu slazem se da treba spustiti loptu, ali da u takvim trenutcima ne treba dati na sebe i zato mislim da je Panterova rekacija bila prava i na mestu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top