Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Jeste, ali ovo nije Amerika, to pod jedan. Drugo, ovo je tipično srpski, daj da opljunem, pa iako nema veze, pa čak je i dobro za sam trening. Treće, ako neko misli da je jednostavno svaki dan sastavljati priloge, neka proba o svom životu samo, pa će da vidi nakon tri meseca kako će da krene da se ponavlja, a ne za 4 godine non stop.
Stvarčica kao stvarčica, korisna i simpatična, ni manje ni više, ali ajde da se popišamo po nama uz put, jer je eto to onako IN.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Не могу нигде да нађем, а знам да је овде објављено, онај сајт где се за 25 евра могу гледати све утакмице Партизана у Евролиги. Ако може неко опет да постави, може и на ПП.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Не могу нигде да нађем, а знам да је овде објављено, онај сајт где се за 25 евра могу гледати све утакмице Партизана у Евролиги. Ако може неко опет да постави, може и на ПП.
Ako mislimo na isto onda je Euroleague.tv,ja ga placam 32 eura, mozda je iz Srbije jeftinije, zavisi sve od zemlje do zemlje
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jel gledao neko Albu u ovom pripremnom periodu? Ima li neki video negde da se pogleda?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Jel gledao neko Albu u ovom pripremnom periodu? Ima li neki video negde da se pogleda?
Ja sam nesto malo protiv Hamburga gledao, inace oficijalni mec prvog kola Nemacke lige.
Solidna ekipa, koja voli da dosta trci protivniku u ledja, ima nekolicina iskusnih igrac, Timan iz reprezentacije, Sikma, Olinde, Erikson je propustio utakmicu, a tu su i reprezentativci Izraela Blatt i Zusman i novopeceni "hrvat" Smith.
Hamburg su dobili jedva u klackalicu kod kuce sa 81-78.
Oni ce sigurno pokusati da nametnu svoj ritam, mi takodje imamo konje za trku, favoriti nismo, ali mozemo da dobijemo taj mec.
Secam se i prosle sezone, krenuli smo Evropska takmicenja iz Hamburga i to na najbolji moguci nacin.

Hajlajts utakmice na sledecem videu
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Tu im je i Maodo Lo, po meni najjaca glava u spoljnoj liniji, jaci cak i od hrvoja Smith-a u smislu onoga sto donosi timu.
Centarska linija im ima dosta potencijala, oni su u ovom trenutku lajt varjanta neke evroligaske ekipe koja potencijalom u buducnosti lagano ide do Top 8.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Jeste, ali ovo nije Amerika, to pod jedan. Drugo, ovo je tipično srpski, daj da opljunem, pa iako nema veze, pa čak je i dobro za sam trening. Treće, ako neko misli da je jednostavno svaki dan sastavljati priloge, neka proba o svom životu samo, pa će da vidi nakon tri meseca kako će da krene da se ponavlja, a ne za 4 godine non stop.
Stvarčica kao stvarčica, korisna i simpatična, ni manje ni više, ali ajde da se popišamo po nama uz put, jer je eto to onako IN.
Naravni da nije Amerika, a ni iva stvarcica ne kosta 1.000.000 dolara. A i mi smo valjda neka jbn institucija...
A tipično srpski je da se ne pročita. A i ako se pročita, onda da se izvrne... dal sto se ne razume procitano ili namerni- kako ko.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Pa ko pravi seriju? Stavljeno je u prilog gde vežbaju šut, akcenat na mladom Tristanu i to je to, me videh nikakav spektakl. Veću mi je pažnju privukla torta na Lesorovom rođendanu, ali kakvi smo skupa, ne bi me čudilo da neko prigovori za izbor torte.
Evo ja se izvinjavam ako sam pogrešno shvatio, ali nisam siguran da je tako.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.140
Reaction score
27.914
Локација
Из Чикага (моји...)
Гробари су сами себи највећи непријатељи и највећу количину лошега - since 2000te- су урадили управо једни другима. Они непоменици и "држава" (читај служба) су ту ствар само искористили за своје потребе. Од непријатеља и не можеш очекивати да буде на твојој страни, зар не? Лешинари и у природи чекају да плијен клоне да би га напали. А за оне са јефтинијим картама мим се односи на конформизам који је постао свеприсутан међу нама у односу на нека друга времена. Наравно, и времена су се променила али не баш толико. Мало ми глупо да ово и објашњам, али 'ајде...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
moze li ona eurolague tv da se prebaci nekamo na tv?

Znam da ie ovde neko pisao da se pretplatio
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.453
Локација
Македонија

Прилози

  • IMG_20221002_195753.jpg
    IMG_20221002_195753.jpg
    1,5 MB · Прегледа: 44
Статус
Затворена за писање одговора.
Top