Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Pišete o Glasu da nije igrao pola godine kao da je pokidao ahilovu a ne da posle manje povrede nije igrao jer mu Željko nije dao minute.
A ti minuti se zaslužuju na treninzima i prethodnim mečevima.
Uostalom nije povredio štitnu žlezdu da ne može da se steše da liči na igrača u sred sezone.
E, to je prvo što sam primetio,pa mi nije jasno i zanima me da li se on nabildovao ili je debeo? Hvala unapred na odgovoru.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Da me neko ne bi shvatio pogresno, ja ne mislim na osnovu sinocnjeg meca da Glas nije kalabar za nas. Da je prosecen igrac i da ce mu ekipe tipa Mornar, Krka biti vrh karijere. Nazalost slicnog sam misljenja i za Trifunovica.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
Imao sam isti osecaj sinoc , kao posle one utakmice u Litvaniji 2009-e..jedino sto Zoc nije izjavio kao Dule "vidimo se u Beogradu"..valjda ce se sve ponoviti kao i te godine, samo sa malko drugacijim krajem sezone! Grcki cigani vidimo se u Beogradu..jebacemo vas!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.430
Reaction score
4.169
Локација
127.0.0.1
Kakva je situacija za karte za Makabi? Dosao bih sa jos dva prijatelja. Moze li se racunati da se negde mogu naci?
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd
Jel Egzum trebalo longetu da nosi 10 dana ili dve sedmice, zbog distorzije one? Danas je taj deseti dan... ajd bože da jednom bude bezopasno nešto i da nema više povrede.
Aleksa bi trebalo oko 20.11. da skine gips kako reče doktor Moma... Smajli je već u trenažnom procesu... Balša aut dva i po meseca...ja se ne sećam da smo ovoliko baksuznih povreda imali ikad(sem onog trovanja za vreme Džileta, ali to i nije povreda), i to baš one koje remete trenažni proces i dobar momentum forme tima.
Koliko li će Smajli moći da pomogne, posle Makabija(vrv neće igrati tu)?
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.165
Reaction score
28.129
Локација
Из Чикага (моји...)
Карте су распродате, мада сам на овим претходним текмама виђао тапкароше испред...једино тако.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.885
Локација
Beograd
Drugar juče uzeo nivo 400 bočno, sever mislim, online možda i nema ali za blagajnu mislim da uvek ostave neki kontingent...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Izvinjavam se moderaciji, ali jedan mali “off”…

Kako da se preko telefona obiljezi vise mjesta na ticketline-u ? I da li je uopste izvodljivo ili mora preko compa?
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Jel Egzum trebalo longetu da nosi 10 dana ili dve sedmice, zbog distorzije one? Danas je taj deseti dan... ajd bože da jednom bude bezopasno nešto i da nema više povrede.
Aleksa bi trebalo oko 20.11. da skine gips kako reče doktor Moma... Smajli je već u trenažnom procesu... Balša aut dva i po meseca...ja se ne sećam da smo ovoliko baksuznih povreda imali ikad(sem onog trovanja za vreme Džileta, ali to i nije povreda), i to baš one koje remete trenažni proces i dobar momentum forme tima.
Koliko li će Smajli moći da pomogne, posle Makabija(vrv neće igrati tu)?
Za Egzuma sam ukapirao da 15 dana nosi tu čizmu a to izlazi na 20.11. Tad ide snimanje pa ako je u redu kreće "rehabilitacija" po rečima dr. Jakovljevića. Šta to znači po pitanju povratka na teren ne znam ali se nadam da će izaći 28. 11. jer će neverovatno značiti za cigane. Smajli nadam se može već protiv Splita da uđe neki min. Brođi sutra stiže tako i on nadam se već za split.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Нема шансе да изађе на терен 28.11. ако си добро разумео да чизму скида 20.11.

Додуше, нисам сигуран колико је дубока та чизма али тешко да период рехабилитације буде тако кратак.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Kad bude bio spreman igrace, isto kao i Aleksa i Smajli..

Dobra vest je da se svi uskoro vracaju, ko za nedelju, ko za dve, ko za tri.. vise nije ni toliko bitno..

jedino bitno je da nas zaobidju povrede za iduci period i da svi zdravi docekaju Mart, April, Maj..
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Egzum nema sanse da igra protiv cigana. Da se sutiramo u dupe da Smajli udje u stos, a posebno da Brodzi pokupi sve akcije do 28.11.
Bicemo mi tu oslabljeni neminovno ali ta utakmica i nije toliko bitna koliko ova u Evroligi koja ide posle tako da ako treba neku da budemo oslabljeni bolje ovu.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Make no mistake, 28.11 je njihova, a zbog toga i nasa najbitnija utakmica sezone i mi tu moramo dati sve sto imamo.

Tu se resava prvo mesto u ABA regularnom delu, odnosno, ona je baza za revans kod nas. Nemoj da jurimo 15 razlike ko prosle sezone i da im dozvolimo sva sranja za koja znamo da su spremni da ih naprave na svom terenu.

Ove sezone je ABA apsolutni prioritet, a s' tim ide da je i prvo mesto u regularnom delu prioritet.

Za 08.12 u EL se ne brinem, tu su jebani.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Bila bi dobra parola protiv Makabija na engleskom :"Mi smo Partizan, jebeni su oni drugi u crveno belom", aludirajući na nekadašnju parolu navijača Makabija, protiv fmp-a.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top