Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Jel bolje gledati Evroligu gde ti neko daje 60 koševa za poluvreme ili jednog Novicu Veličkovića bez Evrolige i pred kraj karijere koji ne može da osvoji ni ABA ligu, ali gine za Partizan iako nema kolena, aj zapitajte se malo?
Odgovor znam: za većinu je bolje gledati Evroligu inače ne bi ,,planulo, 11500 sezonskih...
Ali meni je Partizan uvek preči od takmičenja koje igra i protivnika sa kime igra. Manje me nervira poraz od saznanja da igrači ne pružaju BORBU dostojnu dresa Partizana! Kako fudbaleri u Sremskoj Mitrovici kad ispadnu za kup, tako i košarkaši na nekoj nebitnoj pripremnoj utakmici. Jer odatle sve počinje: nebitno ti ovo, nebitno ti ono, pa ti posle nebitno i kad dođe ono bitno. Zato je igračima bilo lakše kad dođe utakmica nego da odrade Duletov trening.
Ah, da, prošla su ta vremena. Ali me ipak živo interesuje kako se trenira kod Željka?

Ajde malo lakse sa tom mistifikacijom Duleta Vujosevica… i kod njega je bilo poraza i to takodje vrlo ubedljivih a o sramotnim prozivkama da ne govorim…
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Opustite se malo. Samo je ABA bitna, EL je za uzivanje. Bice i boljih i losijih partija, ali sigurno je necemo osvojiti. Necemo uci ni u Top8. I to je ok, sve dok ne zaboravimo sta nam je pravi i jedini cilj ove godine - ABA liga.

Alba odlicna ekipa. Jos brza ove sezone. Razneli su nas. Plus malo sudije. Sve je to ok. Utegnuce se sve ovo do maja.

I ne psujte Zeljka, ne budite debili. Sto se mene tice moze sve da izgubi sa 40 razlike.

Sportski pozdrav!
A šta će da se desi ako opet ispušimo u Abi, a cigani smrdljivi nam daju 100 poena i 50 trojki kao večeras Alba? Šta se to promenilo u našoj igri, evo već drugu godinu, sem što smo još gori u odbrani šuta za 3 i što smo promenili igrače? Izgledamo kao da hleba nismo jeli, kao da nismo u životu trenirali... Vi zaboravljate da u ovom timu ne igraju Vrabac, Murić, već Papapetru, Exum, Panter, Ledej, Naneli... Ozbiljne pare spucane!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
A šta će da se desi ako opet ispušimo u Abi, a cigani smrdljivi nam daju 100 poena i 50 trojki kao večeras Alba? Šta se to promenilo u našoj igri, evo već drugu godinu, sem što smo još gori u odbrani šuta za 3 i što smo promenili igrače? Izgledamo kao da hleba nismo jeli, kao da nismo u životu trenirali... Vi zaboravljate da u ovom timu ne igraju Vrabac, Murić, već Papapetru, Exum, Panter, Ledej, Naneli... Ozbiljne pare spucane!
Pa da…bolje da smo te pare sto smo “spucali” preusmjerili za izgradnju vrtica, bolnica…tipicno sns razmisljanje
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Koliko vidim, nisam nigde napisao da umesto tih para trebamo da gradimo vrtice i bolnice, nego da ako smo vec potrosili tolike pare i doveli takve igrace, ne treba raspala Alba da nam utrpa 100 poena, a da mi u isto vreme izgledamo kao da nikada u životu nismo trenirali, i tako već drugu godinu za redom. Koji smo to segment igre u odbrani popravili, imam osećaj da smo najgori u Evropi što se tiče odbrane šuta za 3? Ali ajde, biće sve dobro - "utegnućemo se"... do 2030.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.774
Локација
Beograd
Fudbaleri nam kondemovani, košarkaši osatanjeni. Te teme se preneviđaju,.. i preskaču, kao i zločinačke sekte i kultovi kod gmazova...turbulencije onda otrpeti.

Košarkaši Partizana igraju koliko mogu i znaju,.. i podrška je. Svaka generacija priča za sebe.

Smo i pacove i europe prevaspitali da smo Mi sportski svet i olimpijski...sad moraju da shvate da smo i vrhovna vlast i totalni zakon!!!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
A šta će da se desi ako opet ispušimo u Abi, a cigani smrdljivi nam daju 100 poena i 50 trojki kao večeras Alba? Šta se to promenilo u našoj igri, evo već drugu godinu, sem što smo još gori u odbrani šuta za 3 i što smo promenili igrače? Izgledamo kao da hleba nismo jeli, kao da nismo u životu trenirali... Vi zaboravljate da u ovom timu ne igraju Vrabac, Murić, već Papapetru, Exum, Panter, Ledej, Naneli... Ozbiljne pare spucane!
To cemo znati na kraju sezone. Prosle smo izgubili ABA na jedan posed iako ste sirili defetizam cele sezone i pricali iste ove price.

Ove godine ako izgubimo ABA sjebali smo se. Plan nije uspeo i u problemima smo. Isto vazi za ciganjerose.

Nisam siguran, ali sticem utisak da neki ovde misle posle jedne EL utakmice (ponavljam: EL utakmice, a ispali smo prosle sezone u EC u 1/8) da smo pogresno potrosili pare. Ne znam, mislite da smo trebali dati na neke druge igrace? Cisto da vam kazem, pojma nemate i sigurno ne bi napravili bolji posao u selekciji i treniranju igraca ni vi ni bilo ko ko vam padne na pamet.

Sve je ovo kako treba, a vi se mozete javiti sa ovakvom pricom nekad oko januara ako bude osnova. Do tad odmorite.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
@vladokv

Ajde molim te jos 10-15 poruka nastancuj, u kojima ces do iznemoglosti ponoviti kako smo go kurac, kako nema napretka. Ovih prethodnih 10 poruka u cirka sat vremena nije dovoljno, nemoj da posustanes, mozes ti to. :clap
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Ja samo da pitam nesto ali ozbiljno . Vi ste zadovoljni ovim , vidi se smisao , igraci se bore , Zeljko radi najbolje sto ume , ako se ovako nastavi bice pobeda , na dobrom smo putu ili ovo ne deluje dobro nikako , da ne kazem da delujemo kao ruske i turske evrokup ekipe gde je nabacano mnogo stranaca sa velikim kvalitetom ali jednostavno ekipa nije tim . Naravno da se treba jos sacekati ali po jutru se dan poznaje a za sad ovo nije bas kako smo ocekivali .. nije problem poraz kao poraz ali nacin je itekako zabrinjavajuci
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ljudi moji,sta smo mi ovo gledali veceras? Na sta ovo lici? Sta napisati,a da vec do sad niste prokomentarisali?! Ovako bi mec mogao da vodi bilo koji random lik sa foruma,cisto sumnjam da bi ishod bio mnogo gori od ovog,a verovatno ni igra ne bi bila nista losija. Sta se desilo sa Zeljkom sam Bog zna.. To nije onaj isti trener koji je osvajao EL titule. Ozbiljna blamaza,njegova licna,ali i klubska. Ubili su nas u pojam nacisto. Jeste ih kenjao sut,ali mi nemamo bukvalno dve uigrane akcije,a odbranu uopste i ne igramo. Nije ovde vise stvar pleja i centra,ima dosta i do trenera. Nek kaze ko sta hoce,ali mislim da je sve kredite ispucao i da ce i ovo biti jos jedna sezona koja ce nam ostati u ruznom secanju. Ok rano je jos svoditi racuna i donositi takve zakljucke,ali bukvalno sve lici na prethodnu sezonu. Covek se nesto inati ocigledno,ne trebaju mu pojacanja,neko ima i previse kredita da divlja,nekog zakuca na klupu posle jedne greske,a nekog cak i posle solidne role.. Nista mi vise nije jasno,verovatno ni on vise ne zna sta hoce od ove ekipe...Aj sad da vidim koji ce prvi pametnjakovic da kaze nesto u njegovu odbranu,ili da me usmeri da gledam fmp...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Ja samo da pitam nesto ali ozbiljno . Vi ste zadovoljni ovim , vidi se smisao , igraci se bore , Zeljko radi najbolje sto ume , ako se ovako nastavi bice pobeda , na dobrom smo putu ili ovo ne deluje dobro nikako , da ne kazem da delujemo kao ruske i turske evrokup ekipe gde je nabacano mnogo stranaca sa velikim kvalitetom ali jednostavno ekipa nije tim . Naravno da se treba jos sacekati ali po jutru se dan poznaje a za sad ovo nije bas kako smo ocekivali .. nije problem poraz kao poraz ali nacin je itekako zabrinjavajuci
Iskren da ti budem, zadovoljan sam. Poceli smo lose ali smo jako brzo nasli pravu igru i sa iskusnijom petorkom rutinirali protivnika. Cibona nije neki protivnik, ali za pocetak je dobro ako se po jutru dan poznaje. Bitno je da ekipa nastavi da radi i cuva se povreda, jer sezona je duga a ove godine igramo i EL pa ce to biti dodatno opterecenje za igrace ali i prilika da se oprobaju protiv najjacih ekipa Evrope.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ja samo da pitam nesto ali ozbiljno . Vi ste zadovoljni ovim , vidi se smisao , igraci se bore , Zeljko radi najbolje sto ume , ako se ovako nastavi bice pobeda , na dobrom smo putu ili ovo ne deluje dobro nikako , da ne kazem da delujemo kao ruske i turske evrokup ekipe gde je nabacano mnogo stranaca sa velikim kvalitetom ali jednostavno ekipa nije tim . Naravno da se treba jos sacekati ali po jutru se dan poznaje a za sad ovo nije bas kako smo ocekivali .. nije problem poraz kao poraz ali nacin je itekako zabrinjavajuci

Sta vi uradiste protiv Efesa? Kakvo je pivo? Ladno?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nije bio problem u borbi i volji, ali loša komunikacija i pozicioniranje u odbrani uz odličnu igru protivnika dovodi do ovoga. 30+ asistencija ide u prilog tome kako su nas iskažnjavali.

Baš nejasno zašto Željko klincima posle početka nije dao neke minute a bilo je prostora.
Egzum je sjajan bio ali se nadam da neće igrati kao primarni plej (i jasno je da i Madar i Avramović mnogo fale) jer je napad statičan a on je čist egzekutor. Raduje forma Anđušića.
Naneli i Papapetru kriminalni večeras ali je i dalje prerano za bilo šta.
Ostali individualno nit smrdi nit miriše što je protiv ovakvog zajebanog protivnika po nas dovoljno da bude -15.

Suđenje je skandal, da nema najjačih ekipa za protivnike ovo bi bilo gore od opštinskog turnira u malom fudbalu. Onu nesportsku nad Anđušićem samo oni nisu videli kao i brdo drugih faulova.

2-2 do Žalgirisa je neophodno i ako to pobedimo jedino tad imamo neke šanse da se borimo za 8 u suprotnom možemo polako već da se prebacujemo skroz na ABA.

Bravo za publiku koja se iscimala i grmela, tako treba.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.598
Локација
Beograd
Ajde malo lakse sa tom mistifikacijom Duleta Vujosevica… i kod njega je bilo poraza i to takodje vrlo ubedljivih a o sramotnim prozivkama da ne govorim…
A šta će da se desi ako opet ispušimo u Abi, a cigani smrdljivi nam daju 100 poena i 50 trojki kao večeras Alba? Šta se to promenilo u našoj igri, evo već drugu godinu, sem što smo još gori u odbrani šuta za 3 i što smo promenili igrače? Izgledamo kao da hleba nismo jeli, kao da nismo u životu trenirali... Vi zaboravljate da u ovom timu ne igraju Vrabac, Murić, već Papapetru, Exum, Panter, Ledej, Naneli... Ozbiljne pare spucane!
Nije ovo polemika Dule VS Žoc niti poređenje prošlih i sadašnjih vremena, Evroligu vidim kao priliku da se igra i gleda, ne tražim tamo nikakav uspeh, sezona je tek počela, niko od nas nema pojma kako će se završiti.

Ali tražim da Partizan liči na Partizan. Igrače koji će da izgaraju na terenu, a ako i ne izgaraju onda da imaju 30+ poena u rukama, pa ne moraju ni da izgaraju.
Ali ne vidim baš ni neko bacanje u reklame, niti vidim da neko ima 30+ poena u rukama, posebno ne onda kad je najbitnije.

Žoc je najbolji evropski trener i normalno je da smo mnogo ,,poleteli,, kad je došao. Doveo je i neke igrače, kakvi ranije nisu dolazili u Partizan, NORMALNO je da su nam apetiti porasli. Ajde prošle godine, prva sezona, slabiji tim nego sad...ali...ove godine je ABA pehar već pod moranje. Takođe i reakcija na povrede igrača bilo doselekcijom, bilo da vidmo KO menja te igrače koji su povređeni a važni, ako su nam važni. Ako nisu važni, onda teraj dalje bez njih.

Dule je od ničega pravio nešto, Trinkijeri od manje zvučnih igrača takođe je napravio nešto. Baš zato što smo mi laici a Žoc genijalac očekujemo da vidimo šta je to nešto što će on da napravi sa igračima koje selektuje dve sezone.

Gordana Petrića niko nije smatrao za trenera pa se neki pomak vidi. O.k. razumem da u košarci nema domaćih igrača na tržištu pa moramo da dovodimo strance, uostalom mene baš briga odakle je igrač ako je dobar, ali eto, u KOŠARKAŠKOJ ekipi koja može da broji maksimum 5 na terenu, mi imamo Pantera, Nanelija, Papapetrua, Lesora, Zeka, Egzuma, Madara...neki od njih su igrali EL, neki u NBA, neki u reprezentaciji svoje zemlje...dakle ceo sastav i par rezervi od takvih igrača - ajd sad da zamislimo da i FK (gde na terenu može da ima 11 igrača) ima 15 stranaca od kojih su neki igrali LŠ, a neki za reprezentaciju...pa normalno da bismo onda očekivali da vidimo neku bolju odbranu, bolji napad, bolje akcije...

U redu je, sezone je tek počela, ABA je prioritet pod moranje, EL za gledanje, nego, eto, pričamo malo pre i posle utakmice - do neke sledeće...
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Ako kritikujem onda sam ciganin ..
Iskren da ti budem, zadovoljan sam. Poceli smo lose ali smo jako brzo nasli pravu igru i sa iskusnijom petorkom rutinirali protivnika. Cibona nije neki protivnik, ali za pocetak je dobro ako se po jutru dan poznaje. Bitno je da ekipa nastavi da radi i cuva se povreda, jer sezona je duga a ove godine igramo i EL pa ce to biti dodatno opterecenje za igrace ali i prilika da se oprobaju protiv najjacih ekipa Evrope.

Mislio sam na ovo veceras .. cibonu i ovu ostalo mrsu sa sve ciganima cemo da pocistimo ove sezone na jadranu ali mene zanima i ta euroliga i nemojte samo da mi kazete da je normalno da nas alba ovako pobedi koja je godinama na dnu tabele .. daj boze da gresim i da me Zeljko i momci demantuju koliko sledeceg petka protiv baskonije ali opet mi deluje da ovoj ekipi nesto fali za ovaj nivo takmicenja ..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top