Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
porazi na cetri jake utakmice, tri gostovanja za manje od deset dana, sa 6-7 igraca, sa povredama... ma katastrofa, uzas, zeljko neznalica, igrace boli kurac, samk sveta, sta ce nam reci komsije cigani, zajebavace nas... kakva partizanstina, ljubav prema klubu, postovanje... ma bravo
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.973
Локација
Из Чикага (моји...)
Cilj je ABA
EL zabava

To nam je novi moto :)


Pa, i nije baš novi...pišem o tome 3 meseca:D To mu tako nekako i dođe. Teško ćemo i u 12 prvih u EL, a ne u top8. Pogotovu u situaciji u kojoj se mi nalazimo i sa ovim fondom igrača. I dogodine opet strepnja oko divlje karte. ABA otklanja tu strepnju (barem kako sad stvari stoje, a ne mislim da će se tu nešto menjati). Tako da je ova tekma u nedelju (i svaka druga u ABA) jedno 5x bitnija od EL. A opet ne možemo dozvoliti ni rezultatske blamaže u istoj. Zaključak - u nedelju u Arenu, svi!!
 
Последња измена:

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Sumnjam da je i jedan forumas kolega bio uvereniji u pobedu osim mene, jako mi je tesko pao poraz jer sam bas ludacki verovao u pobedu, a kako je gore izgubiti osim trojke u zadnjoj sekundi, nego na produzetak? Dodatno smo se umorili, ostali bez bodova, pobede, samopouzdanja.

Znam da cu sad istrpetu svakakve uvrede, spreman sam na to, Zeljko je Zeljko, legenda ovde igre, legenda Partizana, samo, ne mogu da se otmem utisku da smo najbolju kosarku u poslednjih 10 godina grali kod Trinkijerija. I molim Vas da ovo ne shvatite kao nekakav napad na Zeljka, daleko bilo. Jasno se znalo ko sta radi, sta je ciji posao, znalo se gde jenglava a gde rep. Sinoc sam vratio ubazad da pogledam utakmicu na miru, realno, ima covek osecaj da mi nacrtanu ovcu na papiru ne bi znali sacuvati.

Igraju ljudi 3x istu akciju, prvi put im nije proslo, ali zato druga dva puta jeste, tacno se znao njihov plan igre a to je izolacija 1 na 1 sa Lesorom. Sta je tu je, ina ovaj tim mnogo rezerve, poslozice se kad bude trebalo, kad se vrate Aleksa, Koprivica i Smailagic, dobicemo sirinu, svezinu, bice to ok. Ne bih cak ni dizao ruke od TOP 8, ima jos dosta da se igra, razlika je izmedju 1 i 2 pobede do 8 mesta, ali da se mora bolje, pametnije, agresivnije, mora.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Očekivao sam reakciju ekipe. A oni kao na streljanje da su došli. Mučna utakmica od prve do poslednje sekunde.
Na tribinama neki žamor, igrači u nekom grču.
Crtalo se sve, da danas izgubimo.
Proklet dan neki.

Odbranu ne igramo i to nam je trenutno boljka broj jedan. Tu moramo da napredujemo kako znamo i umemo. Nešto mora da se menja, Željko sigurno zna šta. Siguran sam da je imao slične situacije do sada u karijeri.

Meni ostaje da i dalje gledam navijam i nadam se najboljem. Da nema Partizana, slabo šta od sporta bi i pratio. Dokurčilo mi sve.

Mnogi su podlegli pod spin kako imamo ekipu za vrh EL. Znamo ko je tu mantru ubacio u etar.
Mi realno nismo ni u top 10. Trenutno.
Da li možemo da budemo bolji? Naravno.
Za to nam treba par vezanih sezona u EL. Neki sistem.

Aba se mora osvojiti. Kako? Pojma nemam, ali jebeno mora!
izvini brat moj , ali itekako smo za top 10, ne da se sigurno udje u top 8 ali da se dobro pokljemo za to.. ako je top 10 nedovoljno sto imas na klupi najrofejnijeg trenera na svetu , ako imas igraca koji je prosle godine igrao f4 EL, ako imas dva igraca koja su pre 2 godine bili nosioca tima koji je u polufinalu El ispao na jednu loptu , ako imas igraca koji je osvajao EL i dosao u mozda najboljim godinama, ako imas Lesora koji igra u zivotnoj formi i dominira u 80% meceva onda izvini to nije tim za 11,12,13 mesto..

da nesto debelo ne stima, ne stima, to je cinjenica, ali da imamo kvalitet, imamo, i to je cinjenica. sjebase nas i povrede, i to je cinjenica, ali da je dosta da nas dosta je, jer se neke situacije ponavljaju iz meca u mec... umremo da dodjemo do plus 9 i sa dva losa pasa prospemo sve... i tako redovno..
 
Последња измена:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Situacija je takva kakva je . Na pocetku sezone sam rekao da ne ocekujem f8 , jer pomno pratim evroligu niz godina , i dobro znam koliko je to jaka i iscrpljujuca liga u ovom formatu takmicenja.
Takodje sam rekao da ocekujem ili bolje reci nadam se tituli u Aba , ali daleko od toga da ce to biti lako a pogotovo sigurno kad protivnik ima budzet bez limita.
Ostajem i sad pri tom misljenju.
Zna se i vidi se da nam je problem odbrana i defanzivni skok.
Ocigledno da imamo manjak igraca koji rade one prljave poslove , a koji se ne vide toliko kao sto su zagradjivanje, guranje , borba za poziciju, odbrana od mis meca itd.
Pri tome samo neznalica moze da kaze da juce igracima nije bilo stalo i da se nisu trudili. Ali to za sad nije dovoljno.
Morace neki i pod stare dane da steknu te navike koje do sad u predhodnim timovima nisu imali i to je to . Ali to nece moci preko noci tako da je najvaznije da do proleca obezbedimo prednost domaceg terena, dok se ekipa ne utegne.
Utakmice u evroligi , pa i ovakvi porazi su neizostavna skola , da se do tog nivoa dodje sto brze.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Nama sezona zavisi od Lesora i Dantea, ako oni budu zdravi i u nekom konstantom ritmu, imamo čemu da se nadamo. Još jednom bih da se zahvalim Željku što nas je doveo u situaciju da se nerviramo zbog tesnog poraza od Valensije a ne od Šljonska i Šarloe. Ima ovde još mnogo da se igra...
Ne želim da budem lažno pozitivan, ali smo u EL samo od Albe, Reala i Barse kompletno nadigrani. Četiri puta smo prokockali, što nije mali broj u ovakvom formatu i verovatno će biti presudan za (ne)plasman na Top 8, ali kad sve sabereš nije sve tako crno. Sledi težak ali komotniji raspored mislim jer smo većinom kod kuće i smatram da je ključna tekma protiv limenki za nedelju dana. Uskoro se vraća i Aleksa na teren i samim tim 20% naše timske odbrane.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.829
Локација
Beograd
izvini brat moj , ali itekako smo za top 10, ne da se sigurno udje u top 8 ali da se dobro pokljemo za to.. ako je top 10 nedovoljno sto imas na klupi najrofejnijeg trenera na svetu , ako imas igraca koji je prosle godine igrao f4 EL, ako imas dva igraca koja su pre 2 godine bili nosioca tima koji je u polufinalu El ispao na jednu loptu , ako imas igraca koji je osvajao EL i dosao u mozda najboljim godinama, ako imas Lesora koji igra u zivotnoj formi i dominira u 80% meceva onda izvini to nije tim za 11,12,13 mesto..

da nesto debelo ne stima, ne stima, to je cinjenica, ali da imamo kvalitet, imamo, i to je cinjenica. sjebase nas i povrede, i to je cinjenica, ali da je dosta da nas dosta je, jer se neke situacije ponavljaju iz meca u mec... umremo da dodjemo do plus 9 i sa dva losa pasa prospemo sve... i tako redovno..

Lepo si napisao pre 2 godine igrali F4. Ej 2 godine.
Lesor ne igra u zivotnoj formi jer mu se bas sad zaigralo. Valjda je trenerova koncepcija doprinela da bas u ovom klubu nakon mnogih drugih i u EK i u EL igra najbolju kosarku.
I da li ti mislis da necemo biti u Top 10 za koji imamo kvalitet kako kazes jer smo napravili prvi pravi kiks u EL porazom od Valensije. Iako u EL bukvalno svak svakoga moze da pobedi. Nekad se pobedi Makabi a nekad izgubi od Valensije.
Problema imamo mnogo i samo jos fale igracima Grobari da ih pljuju po drustvenim mrezama, zvizde na kraju utakmice i procenjuju trenera koji se vec dokazao bezbroj puta.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
363
Reaction score
2.425
Локација
Pozega
Podatak da nam Zach Leday igra u Eurolegue prosečno 32:36 minuta, a da je zadnju utakmicu u Aba ligi na terenu proveo 33:13 jasno govori o problemu sa kojim se Željko bori. Moramo da im pomognemo sada kada je teško. Pa pogledajte samo koliko Leday u drugom poluvremenu pada sa koncentracijom i koliko više grešaka pravi u drugoj polovini svake utakmice. Tih 200 ili sinoćnih 225 minuta nama deli 7-8 momaka to je na ovom nivou takmičenja i na ovaj broj utakmica nemoguća misija.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Ja samo ne mogu da se otmem utisku da se mi evo ceo moj zivot mucimo sa izvodjenjem lopte. Da li je to Tepic, Andric,Vrabac ili Eguzm, Panter uvek je to neka muka. Mislim i Lebron kad bi igrao da bi imali taj problem. Stvarno neverovatno. Mi juce izvodimo loptu sa strane na nasoj polovini i gubimo je.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.669
Локација
Beograd
Crtice od sinoć. Čim sam zakoračio u halu, nije bila to ta energija u istoj, među ljudima kao protiv Žalgirisa i Virtusa iako smo i tad imali 0:3(protiv Makabija nisam bio, ali pretpostavljam). I ceo dan sam srao, mrzim ove unapred upisane pobede, jer je ovo EL, kako god zvučalo, ubeđen sam da ćemo i mi na strani imati skalp nekog velikog tima. Neko od kolega je napisao, tako nam malo fali, ali nikako da dođemo na taj nivo. Lično, ovo mi je teže palo nego ono u ponedeljak, za one pajace me boli dupe, biće pregaženi, to zapamtite kad bude trebalo.
Uz svu ograničenu igru, imali smo pobedu, na +9 smo prodali neke napade na silu i vratili ih u igru, a sudije govnari su tako perfidno sudili, da to boli. Exumu tri lične u roku od odmah, Panterova jedna kada nije pipnuo čoveka, a bili smo inače ubeđeni da je popio i tehničku zbog toga. Dubljeviću mislim da su oprostili minimum tri lične na iskakanju gore gde nam gotovo baci beka na aut liniju i oduzme dve sekunde napada, to su sitni, ali jako bitni detalji. Ne znam kako je izgledalo preko TV, ali moj utisak je da nas je sa -6 u plus vratio Papapetru u par sjajnih odbrana i još jednim perfidnim detaljem, kada na istom nije sviran nameran faul, ja iskreno ne znam šta jeste, ako ono nije.
Naneli dade trojku, ali ona reakcija nonšalantnosti, evo i dalje ne mogu da nađem odgovarajuću reč...
Nije istina da se nisu borili, itekako jesu, svi do jednog i videlo se da im je stalo, jedina moja zamerka Željku što nije bilo više Madara, mada znam da je to zbog odbrane i mismeča, ali dečku je ruka juče gorela. Pogotovo me oduševio na onom potezu kada je izgubio dribling, ali se rolingom i fintom snašao i doneo poene.
Idemo dalje, prvi da kažemo pravi kiks, limeni su pod must have, nema nazad, pa onda po brejk u Vilerban, a što da ne, da bijemo i Efes.
Kakva ABA, to može i na čekanje što se mene tiče, daj PO EL sad, možemo, uveren sam da i hoćemo!
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
363
Reaction score
2.425
Локација
Pozega
Još jedan podatak u prvih 10 igrača po provedenim minutima u celoj Eurolegue Partizan ima trojicu: Leday,Punter,Lessort. A onda Rada pita Željka "Kako to do vaši igrači igraju bez energije". Još jednom vam kažem sada smo im potrebni više nego ikada. Ali oni pravi koji ga zaista vole kao oka dva a ne samo u pesmi i kada pobeđuju. Željko nisi sam, ti si za mene besmrtan zbog svega što si uradio za naš klub. Sve i da izgubimo u nedelju i četvrtak baš me briga, ja jedno znam uradio si sve što si mogao i umeo. A moraju ti svi priznati da znaš i možeš više od bilo koga.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Sudije.... Sinoc sam i ja, koji sam uvek miran i realan pa cak i kad pomalo grese na nasu stetu, poludeo i urlao iz sveg glasa.
Ali polaaaakoooo. Doterace to Sex Droga i Bodiroga onako kako dolikuje. Treba mu vremena da to dovede u red. Nece se jos dugo gospoda u crnom izivljavati na nama.
P.S. @Detelinarac90
Kapa dole i naklon do poda za post!
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Ne smem više ništa da prognoziram..ako i večeras ne vidim da igraju iole smislenu odbranu,više ne idem na

Ja mogu samo da govorim o sebi i ljudima oko mene, ali ko god je bio u hali večeras će verovatno moći to da potvrdi:

Sa ovolikom količinom mržnje, kukanja, mračenja, prozivanja i svega ostalog, ne može se ni napraviti dobra atmosfera, niti očekivati pobeda protiv tima koji je i gori od ove Valensije. Kad na to dodamo povrede koje imamo, umor igrača, loše vođenje meča (šta je bilo s Madarom posle onakvog starta i zašto ga nismo gledali?), probleme u odbrani i konceptualno i po pitanju inteligencije i sudijsko kraduckanje od početka, dobije se ovakav epilog.

Brodzijanski je mnogo spor i mekan, a ono što zna da radi nismo ni probali da iskoristimo. Celu ekipu već stiže umor, LeDej je bio mrtav već oko treće četvrtine. Tristan i Trifa sedam minuta zajedno.

Majka Džejmsa i De Koloa bismo poslali u kurac i ukanalili posle 5 mečeva, u to sam siguran.

Bolan poraz, čak iako verovatno jeste prvi pravi kiks od početka sezone (cigane tamo ne računam kao to, bolji su nego što većina ovde misli).

Nemaju pravo da se predaju ni igrači ni struka niti sme da se otpisuje bilo koje takmičenje, a ponajmanje mi smemo takav pristup da imamo. Igra se do poslednjeg trenutka dok može, pa ćemo lako sabrati mrtve na kraju. Ali kola su krenula nizbrdo i to je činjenica
Sektor 215 sve stručnjak do stručnjaka...pljuvanje trenera i igrača koliko hoćeš a pola od tih maloumnika je bilo oslobodjeno fizičkog u školi ili nema pun fond časova...sinoć mi je malo falilo se obrukam i da jednu budaletinu svučem medju stolice i objasnim mu neke stvari ali sam se iskulirao a za dalje ne znam na šta će da ispadne.
Svima koji su ljuti ili nezadovoljni to je njihovo legitimno pravo ali moje pravo i moja obaveza je da bodrim klub pa i da je daleko bilo poslednji na tabeli i da jeb.m sve do trećeg kolena protivnicima a naročito maloumnicima koji pljuju i ubacuju predmete na teren...
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
Jako tezak poraz, ovo nam je u sustini prvi ozbiljan kiks u sezoni. Ja nisam ocekivao Top 8 ali borbu do poslednjih par kola jesam. Ono sto je davalo nadu je sto Valensija je bila u istom k**cu kao mi sa vezanim porazima i da igramo u gostima sa njima pa da kazes ok... izgubili smo u areni od ekipe koja je medju najlosijim u evroligi.

I na forumu se sve okrenulo za 10ak dana od bajki posle Makabija do danas...
Podrska na -20 toga vise nema ali to je bilo drugo vreme Dule je pravio cuda sa malim budzetom i mladim igracima to su navijaci osecali.... ja se samo nadam nekoj normalnoj poseti u areni do kraja sezone da ne budemo kao cigani....

ABA treba da bude prioritet sada pogotovo, ako treba i da se odmaraju igraci u EL po cenu visokih poraza... kako znamo i umemo do prvog mesta u reguralnom delu.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Sudije.... Sinoc sam i ja, koji sam uvek miran i realan pa cak i kad pomalo grese na nasu stetu, poludeo i urlao iz sveg glasa.
Ali polaaaakoooo. Doterace to Sex Droga i Bodiroga onako kako dolikuje. Treba mu vremena da to dovede u red. Nece se jos dugo gospoda u crnom izivljavati na nama.
P.S. @Detelinarac90
Kapa dole i naklon do poda za post!
Doteraće kurac.
Videsmo kako je Evroliga dala saopštenje o povučenim kartama u Barseloni.
Reč o tome. NIje se ni desilo.

Cigani protiv Reala imaju bolje sudjenje u gostima neko mi na 90% utakmica kod kuće.
A niko ni reč da kaže.

Željko je napravio protiv Reala tehničku. Mislim da mu je to prva ove sezone. Ali mogao bi to malo češće da primenjuje. Naravno ne tek da se napravi, nego da se time okrene momentum.
Mogao bi Dule da mu održi neku lekciju o tome. Čak je i kukavni Radonjić učeći Duleta počeo to da primenjuje.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Pa mozda trebas reci Duletu da mu to kaze ili Najvecem da kazes,ja sam ponosan jer nam je na klupi Najveci,ako nista i ne osvojimo opet cu biti sretan i ponosan sto se vratio u nás klub, jer imamo tu cast i privilegije da nas vodi Najveci i uvijek od mene Zeljko Obradovic Najveci ce imati naklon do poda :respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top