Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
@njacke

Pomislio bi da nas trenira Etore Mesina cija ekipa ima skor 3-10 a vredi duplo od nase.

Ili mozda Skariolo, cija ekipa ima 4-8 ili ne kako kaze @Nbg88nbg Trinkieri cija ekipa ima 4-9

ne vredi…

Svi imamo opcije
Zeljko da da otkaz
Ostoja da mu uruci otkaz
Ti i ja da ne gledamo vise utakmice…

Sve je stvar izbora
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Kako se nasa negativna serija poklopila sa neverovatnom serijom mutanta...
I koliko je sreca bitan faktor, i u njihovim pobedama, i u nasim porazima.
Ne volim ni da pričam, ni da pišem o njima, ali napraviću izuzetak. Nije tu ništa do sreće.
Kod njih ne postoji situacija da igrač koji krene dobro i raspoloženo, ostane zaboravljen na klupi do kraja. Kod njih ne postoji situacija da igrač kome ništa ne ide igra 30+ minuta i još rešava utakmicu. Kod njih ne postoji situacija da igrač(i) ima(ju) u statistici 0 minuta i 0 sekundi u igri.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
@njacke

Pomislio bi da nas trenira Etore Mesina cija ekipa ima skor 3-10 a vredi duplo od nase.

Ili mozda Skariolo, cija ekipa ima 4-8 ili ne kako kaze @Nbg88nbg Trinkieri cija ekipa ima 4-9

ne vredi…

Svi imamo opcije
Zeljko da da otkaz
Ostoja da mu uruci otkaz
Ti i ja da ne gledamo vise utakmice…

Sve je stvar izbora
Partizan ima jacu i bolju ekipu od Bajerna tako da bi trinkijeri sa nekom doselekcijom tj boljom selekcijom igraca sigurno ostvario bolje rezultate u evroligi....samo da npr na ovoj ekipi ima pleja kao sto je volden to je vec upgrade 50%
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Partizan može samo da stvori šampionski tim, ne može da ga napravi.

I treba da ga stvara. Da ga stvaramo zajedno!

Da bismo ga stvorili, potreban je pun roster, puno mlade krvi, potrebno je da svi doprinose, da se svi osećaju odgovorno i korisno. Da se svakome nameni uloga, da se svakome da šansa.

Ovo do sad liči da je neko odabrao pet vrhunskih igrača i na silu sve pokušava sa njima, dok ostali nemo gledaju vrhunske igrače kako pokazuju mane.

Užasno mi je drago bilo što smo na primer doveli Smajlija, dečka koji je kao mlađi uspeo da zaigra za GSW. Slučajno? Očekivao sam da će on biti jedan od nosilaca u ovoj sezoni, naročito posle onakvog starta prve sezone. Sad kod nas nema mesta ili ga ne zaslužuje.
Potom smo doveli Tristana, dečka koji je kao mlađi uspeo da zaigra u Realu. Slučajno? Kod nas nema mesta ili ga ne zaslužuje.
Na sve to dovodimo Slovaka i obezvređujemo talenat ove dvojice.
Za Madara se pisalo da je Željko insistirao na njemu. Za Balšu smo mislili da gledamo bolju verziju Pekovića. I na njih dodajemo vrhunske evroligaške igrače, pojedine "profesionalne šutere", a pojedine "elitne defanzivce", koji bi trebalo da uče, oblikuju, povezuju ove klince, kad ono klinci gledaju sa klupe celu utakmicu kako "profesionalni šuteri" maše koš kad treba, a "elitni defanzivci" drže rekord po broju primljenih poena.

Baš je sve bajkovito izgledalo u početku. Došao je najveći da zatvori lični ciklus. Prirodno je da to uradi ovde, sa nama. I to će se desiti, pre ili kasnije. Doveo je bisere košarke, doveo je zvučna imena... Delovalo je da će sve pucati od raznovrsnosti. I onda kao da smo odstupili od koncepta te bajke, po cenu instant rezultata.

Sezona je duga. Izaći ćemo iz ovog loop-a, ali to moramo da uradimo kao TIM, ne individualno.

Krivo mi je što neću više gledati šta su uradili bajerni, baskonije, valensija i ostali protivnici za top 8, malo me je pustila euforija. Prioritet je ABA. A tamo je krajnje vreme da karma počne da radi u našu korist kad to bude trebalo
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Koji su vam krterijumi kad poredite ekipe ? Ko mali fudbal u kraju, mi imamo Bobana mi smo bolji. Lesor, Andjusic, Smajli, Komprivica, Madar, Brodzijanski, Glass, Trifunovic, Avramovic, Vukcevic. Jedino Lesor i Andjusic videli evroligu u zadnje 4 godine. Lesor posle mesec dana zapalio, Andjusic izgurao sezone, da nije bilo Zvezdana ne bi je ni video. A u picku materinu. Ova ekipa nije bezmuda, to je do pripreme utakmice. Da se prezivi 40 minuta. Videti pod video pred Olympiacos.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Partizan ima jacu i bolju ekipu od Bajerna tako da bi trinkijeri sa nekom doselekcijom tj boljom selekcijom igraca sigurno ostvario bolje rezultate u evroligi....samo da npr na ovoj ekipi ima pleja kao sto je volden to je vec upgrade 50%
Partizan ima kazes jacu ekipu od Bajerna ali da nam je Volden , i Lucic i Jaramaz ... .
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@njacke

Pomislio bi da nas trenira Etore Mesina cija ekipa ima skor 3-10 a vredi duplo od nase.

Ili mozda Skariolo, cija ekipa ima 4-8 ili ne kako kaze @Nbg88nbg Trinkieri cija ekipa ima 4-9

ne vredi…

Svi imamo opcije
Zeljko da da otkaz
Ostoja da mu uruci otkaz
Ti i ja da ne gledamo vise utakmice…

Sve je stvar izbora
Raspad nabrojanih ekipa je na vrlo slicnom nivou. Sto je jos jedan dokaz da i najveci treneri mogu debelo da pogrese.

Meni nije problem sto ti mislis da Zeljko nije kriv, mene fascinira cinjenica da ti ne dopustas ni minimalnu mogucnost da je on nesto pogresio.

I opet, Zeljko je najveci evropski trener svih vremena i legenda Partizana (po mom skromnom misljenju, odmah iza Duleta), ali je po meni on krivac za ovakvu igru i rezultate. Niti bih ga terao, niti daleko bilo vredjao, samo zelim da rascisti pola tima, dovede igrace tipa Lucic, Jaramaz, Gagi, (ne mora nuzno ove sezone, moze i sledece, jer od ove i nema `leba), pa kakvi god budu rezultati, rec necu reci. Jer igra svakako nece biti ovakva. Nemoguce je da ikad vise igra bude ovakva, a narocito sa profilom ova tri nabrojana igraca.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.372
Локација
Kej Republika
Kapiram da od ovog tesko da moze gore.
Da smo dotakli neko dno sto se tice forme i zalaganja pojednih igraca.

Igraci kao da ne slusaju trenera i strucni stab, kao da su na terminu.
Svako igra neku svoju kosarku.

Opet cu ponoviti po stoti put. Ako neko zna ste je ciniti, to je Zeljko Obradovic.
Da li je to neki otkaz? Da li je to neko pojacanje? Nemam pojma.
Selekcija je njegova. Nije ni prva sa kojom se pogresilo.

Auto kad mi rikne idem kod mehanicara. Zube mi popravlja zubar.
Voljeni kosarkaski klub se pogubio, luta, u krizi. Zovem Zeljka.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
@Nbg88nbg

Daj druze ne truj ljude ovdje…Pa sta bi onda pricali da je Trinkijeri kod nas i da je krenuo sa 0-6 kao sto je uradio sa Bajernom na pocetku sezone?

Da li znas kako je jedan Efes zapoceo proslu sezonu?

Spamovali ste posle Albe, Baskonije, dizali ste u nebesa igrace posle Pao, Makabija pa onda opet zestoka pljuvacina…
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Raspad nabrojanih ekipa je na vrlo slicnom nivou. Sto je jos jedan dokaz da i najveci treneri mogu debelo da pogrese.

Meni nije problem sto ti mislis da Zeljko nije kriv, mene fascinira cinjenica da ti ne dopustas ni minimalnu mogucnost da je on nesto pogresio.

I opet, Zeljko je najveci evropski trener svih vremena i legenda Partizana (po mom skromnom misljenju, odmah iza Duleta), ali je po meni on krivac za ovakvu igru i rezultate. Niti bih ga terao, niti daleko bilo vredjao, samo zelim da rascisti pola tima, dovede igrace tipa Lucic, Jaramaz, Gagi, (ne mora nuzno ove sezone, moze i sledece, jer od ove i nema `leba), pa kakvi god budu rezultati, rec necu reci. Jer igra svakako nece biti ovakva. Nemoguce je da ikad vise igra bude ovakva, a narocito sa profilom ova tri nabrojana igraca.

Ja ne znam gde sam ja ijednom rekao da on nije kriv?

Covek sam rekao da preuzima odgovornost? Jel treba da se samospali da bi dokazao vaskolikoj grobaraskoj javnosti da je pogresio?

Ali meni je nejasno da ti zelis ono sto je nemoguce… jebote zar je tesko objasniti da ljudi nece da dodju iz Bajerna u Partizan? Pa nije ovo menadzer pa da se tako dovode igraci…

I na kraju krajeva, ovo sto smo doveli je “obecavalo” da necemo imati ovo sto sad imamo… ali sad je lako pametan biti
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Na lepe oči igramo evroligu i gubimo na jednu loptu. Na lepe oči, jedno oko je Željkovo, drugo Putinovo.
Uživajte, nervirajte se, radujte se, kritikujte, uzdižite, sve je to u opisu "volim Partizan", i ima osnova za sve.
Problem je što pola Vas bi bolelo uvo za poraz- samo da je i zvezda ispod nas na tabeli....a oni igraju kurac od kosarke kao i mi trenutno, ali eto, srećni su kao majmuni.

Alo bre, pa jesmo navijači rezultata ili nismo, ajde da se opredelimo.
Imamo tim kakav imamo, za EL prosek suvi, za ABA ligu kvalitet suvi.
Na kraju se podvlači crta, na kraju ćemo "terati" odgovorne ili neodgovorne.

Teraj dalje.
Ima grobara ovde itekako.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ljudi, koji vam je qu... ovo je tako grobarski... kanal, kanal, kanal pa onda strada šampion Evrope :D

Šalu na stranu, zamislite kako je meni i drugu koji idemo i na Fener u Istanbul naredne nedelje... Nigde "hype" -a ali i to je tako grobarski...
 
Последња измена:

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
@Nbg88nbg

Daj druze ne truj ljude ovdje…Pa sta bi onda pricali da je Trinkijeri kod nas i da je krenuo sa 0-6 kao sto je uradio sa Bajernom na pocetku sezone?

Da li znas kako je jedan Efes zapoceo proslu sezonu?

Spamovali ste posle Albe, Baskonije, dizali ste u nebesa igrace posle Pao, Makabija pa onda opet zestoka pljuvacina…
Mi ne znamo kako bi on krenuo ali moje misljenje je da bi imali bolji tim i skor od trenutnog...problem su ljudi koji bi na njegovih 10 pobeda pre zeleli 20 poraza al da nas vodi zeljko
Ja postujem obojicu ali meni je partizan iznad svakog pojedinca
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Dakle kad smo utvrdili da Trinkijeri ima igrace koje Zeljko nije mogao da priusti a takodje ima los skor ti nastavljas po starom.
Da se razumemo Trinkijeri je odlican trener ODLICAN, ali ima isti skor kao i mi i niko ga ne tera iz Bajerna iako sigurno nije ni blizu ali ni blizu zaduzio Bajern kao sto je Zeljko zaduzio Partizan samim svojim dolaskom a da ne pominjem proslost, a trebalo bi .

Ps : ne vidim da neko tera ni Mesinu ni Skariola , a sad ti utvrdi "strucno"da oni imaju manji budzet od Zeljka i losiji tim
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
@Nbg88nbg

I meni je Partizan iznad svega. Isto tako taj isti Zeljko Obradovic je toliko zaduzio Partizan da ga komotno mogu istrpjeti 3 seozone, dakle jos sezonu ipo, a da pritom nista ne osvoji. Iako ga licno ne poznajem, vjerujem da ce isti taj Zeljko Obradovic prije dati otkaz, nego biti tvrdoglav i sujetan i da ce sam prepoznati period kada treba da napusti klub.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.159
Reaction score
14.458
Локација
Brdo Banovo
Forum navijaca Partizana u punom bla...sjaju.

Krenulo od fejsbuk grobarskih ratova
Preslo na instagram brukanje
Nastavilo se na tviterima
Zavrsnica na forumu.
Jednom jedinom- na srecu!

Prvo da cestitam ciganima, jos jednom se njihov pogani jezik primio kod nas. Svaka cast, treba to umeti.
Od Duska Vujosevica, preko Trinkijeria i sada do ZELJKA OBRADOVICA. Na prvi vid rezultatskih problema za njihov db klub i podizanje Partizana krecu informer ultra kuhinje. Uspeva im svaki put, bravo bre, ne zajebavam se.

Buhu, razocarani navijaci, tasko im, a superior, sky boks i sve one pogodnosti, ccc.
Nije ovo kosarka za njihova slaba srdasca, arterije i vene.
Razocarenje uuu. Razocaran sam i sam, pa koga buli kurac. Sacuvas malo preostalog dostojanstva i ne budes fejsbuk, tviter i instagram.

Samo mali podsetnik za ove mukice kojima je bas tesko gledati ovo, dok se nije pojavio ZELJKO OBRADOVIC, 10godina nismo igrali ni jebeno finale regionalne lige.

EL?
Umalo da nam utakmice sa Trentom postanu klasik.

Dosao covek u brlog, dosao da mu svedoci saradnici pevaju da je Turcin i drzavni projekat. Ej, tribina neimara kome je vucic napravio ponocnu sednicu fk, tribina neimara koja ima gazdu(po potrebi) za nekog kazu da je drzavni projaket.

Lavez pasa, naravno pridruzili se i nasi dzukci. Prvo tiho jos prosle sezone, pa kao ipak podrska i onda, avavavav.

Da l je lako? Nije, po svemu sudeci nece ni biti.
Mozemo doci, podrzati ekipu koja nam se (ne)svidja jos jednom, jos deset puta. Mozda krene nabolje, a mozda bar znas da si dao sve od sebe kao neko ko voli klub.

Meze i sa "Zelimire odlazi". Da se zatvori krug legendi.
Moze i malo da se ohladite od kk, kad smo vec ostavili na cedilu sve manje sportove, kad smo ostavili na cedilu najveci fk, mozemo i kosarkaski klub.



Smrt grobarima na drustvenim mrezama!
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Jel su opet krivi realni grobari?
ovo je sramota kako ekipa igra i odgovornost snose i igraci a i trener.
kada gledas nasu utakmicu vidis jednu ravnu liniju i jasno ti je da ne mogu ili ne zele da nista urade kako bi promenili tok utakmice i pobedili...opet cudne minutaze igraca,opet forsiranje i lose izmene opet nejasne stvari....trener se krsti na faul na 9 sekundi,pa da si im rekao da ga prave na pocetku napada sigurno bi to uradili,nego si hteo kao i uvek da branis sto nam se do sada uvek obilo o glavu...jedino resenje iz ove situacije je ostavka trenera i dati sve sto mozemo da se vrati trinkijeri(trener koji je otisao zbog evrolige,a sada kada smo tu sigurno bi se vratiio) i ako postoji mogucnost vracanje jaramaza i voldena uz otkaz naneliju i novopridoslom centru.....
takodje promena stanja svesti navijaca koji govore makar sve izgubili samo zeljko da nas vodi...kada ce svatiti da niko nije veci od Partizana pa ni on...cak i on se tako ponasa i postuje ovaj klub,ali neka ga postuje do kraja...Hvala mu na svemu,prvi ga postujem i cenim,ali ne ide...nije se povezao sa igracima,pravi katastrofalne greske u selekciji utakmice i pristupu istoj i to je vise do njega nego do igraca i to moramo da promenimo..ovi sto misle da je odlazak obradovica vracanje na canka,filipovskog,bozica pojma nemaju..pa zahvalnost zeljku sto nas je doveo u taj stadijum da posle njega mozemo da biramo nekog jaceg evropskog trenera kao npr trinkijerija ili sl.Partizan je iznad svega i tako uvek mora biti,ali neki reset treba da se desi i sigurno nije realno promeniti 5 igraca pre nego promeniti trenera
Pozovi trinkijerija na kafu pa se dogovoriti da preuzme Partizan.
Željko ne valja ? Bože spasi i oprosti im ne znaju sta pišu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top