Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Na prvu se smorih što trojku primismo. Ali sad kad je malo adrenalin popustio, zabole me, mi ćemo ionako biti šesti, a cigani nek se poređaju od 12.mesta kako im volja.

Prvo poluvreme najpametnije koje smo odigrali, bez srljanja, sa pasom više, zadivljujuće koncentrisani Andjusic i Smailagic koji inače znaju da odlutaju. Drugo poluvreme lose otvoreno, Naneli promašuje skok šut sa bacanja, uvlaci se nervoza. Na +1 smo smogli snage da izdržimo, uz partituru Ledeja.

Nadam se da će pobeda da boostuje moral i atmosferu i ako je moguće bez sekiracije da odradimo Asvel, onda smo opet na konju.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
Inace se liga zavrsava prekosutra i ne igra niko osim nas i njih, a logicno dobicemo po 50% i to je to.
Govorim mogući epilog rezultata kao komentar na mim koji je postavio član foruma ismevajući koševe kojima smo izgubili prvu utakmicu i eventualnu prednost u direktnoj koš razlici u drugoj utakmici, ne konstatujući da će se zaista tako završiti, ali potencirajući da postoji mogućnost takvog završnog plasmana na tabeli, gde bi onda ovaj mim bio najidiotskiji na svetu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Последња измена:

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jebeni Partizan.Ja umesto da navijam za tamo neki pickematerine klub ja se zaljubio u Partizan.Sad od srece ima da se ubijem ko stoka,a ne tako davno jebo sam se od razocarenja(dame izvinite na eksplicitnom recniku).

Kad bolje razmislim,SVE NA KURAC.EROTICA.
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
208
Reaction score
2.073
Локација
Skopje
Prvo međusobni... Pa proverite malo. Ne bi džaba i Željko ispizdeo pa Mića Berić. Ukupna koš-razlika se tek gleda u slučaju istog međusobnog koš-količnika.
Prvo se gledaju pobjede i poraze izmedju svih timova( ako su vise od 2), pa onda kos razlika u medjusobnim utakmicama svih ekipa u krugu.
Nakon to se tek gleda celosna kos-razlika.
Da stavimo kraju dileme, jako mi je krivo sto je onaj cirkus sut uso na kraju ciganima

1674852946829.png
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Ma htele ciganšture da se biju, pa su reagovali žbirovi, ništa se desilo nije, samo verbalno prepucavanje.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prvo se gledaju pobjede i poraze izmedju svih timova( ako su vise od 2), pa onda kos razlika u medjusobnim utakmicama svih ekipa u krugu.
Nakon to se tek gleda celosna kos-razlika.
Da stavimo kraju dileme, jako mi je krivo sto je onaj cirkus sut uso na kraju ciganima

Погледајте прилог 19147
Pa o čemu ja sve vreme pišem nego o tome? Evo sad naprimer na tabeli Evrolige mi smo ispred govana zbog bolje ukupne koš-razlike... ali, nemojte to da vas buni za ovo što ja pišem jer... to je sad trenutno tako ali na kraju konačna tabela se pravi po boljem međusobnom duelu u slučaju da dve ili više ekipa imaju isti skor. Najbitnije od svega da smo napokon dobili govna i nadam se da ćemo ovom pobedom za dalje steći još veće samopuzdanje.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top