Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.395
Локација
Nickname
Mislim da i dalje fali jedan plej razigravač, centar na EL nivou i manji broj preuzimanja u odbrani a više asistencija i pikenrola sa alej ap zakucavanjima.
I trener malo manje da se dere na igrače, nije imao gde da ode pa došao u Bg nad nama da se sili.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Opet timska pobjeda, svi igraju, svi doprinose.
Kapiten ih je naceo, ali nekako mi se cini (laicki) da je Papapetru taj koji je prelomio mec. Bili su u naletu, ali se nervoza kod njih preselila, par gresaka i opet smo bili na +15...
Svaka cast momcima...
NAPRIJED PARTIZAN!!!
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Braaavo junaci, hvala ti Zeljko!
Efekat lepo provedene noci sa komsinicom traje.
Ne secam se da je skoro neko vako opustosio zelenu sumu.
Kljucne trojke Janija u trecoj cetvrtini, evharisto Papa. Bravo i za Ledeja kome su sivonje zgnjecile glavu, a brat nas je izdrzao i rutinirao mec do kraja. Druga glava, ona luda, Smajlija, uklapa se sve vise u ovu podmazanu masinu.
Bravo i za malu grupu, ali odabranu, na celu sa jos jednim Zeljkom, ali Perkunicem, koja je nadjacavala celu domacu publiku.
Hvala vam jos jednom za ovo predivno vece.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.884
Локација
Beograd
Kada je Trifunović ispustio onu loptu, zaledio sam se, što kaže kolega Wolf, litvanci bili u nekom naletu, da su iskoristili tu našu izgubljenu loptu...ne znam šta bi bilo, srećom uzvratili su nam istom merom.
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Srušen mit o "neosvojivoj" tvrđavi u Litvaniji, koja se poput Enfilda u Liverpulu, čuje samo na početku utakmice i eventualno kad ih grupica od 20-tak ljudi nadjača. Bravo Partizane lavljeg srca i hvala ti na ponižavanju još jednih zelenih zečeva! A sad smireno, sa što manje loženja i kalkulacija, utakmica po utakmicu!
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Данас ми баш баксузан дан. Још кад видех како завршавамо трећу, рекох неће ваљда и ово. И онда крену Папапетру, тројка на крају треће, четврту почео Егзум 2+1, Смајли и Нанели по тројку, и довиђења пријатно.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Mi moramo stalno da igramo Evroligu. Posle ovakvih utakmica i protivnika tačno bih poludeo da opet igramo Evrokup.
Zato me najviše raduje onaj Željkov intervju, izgleda da se sprema nešto ozbiljno i to je najvažnije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top