Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.333
Reaction score
37.531

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Jaoooo majko mila dali je ovo san da reala u sred Madrida jebe moj Partizannnnn. Ostojaaaaaa otvori kesu malo dublje Zelkju dozivotan ugovor kakav je to trener koja rutina kako maestralno vodi ekipu kakava atmosfera dace bog da ovo trae i daljeeee.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Panter dao trojku, onda lepo spakovao muda u kolica i uz nesto muke ih odgurao s terena. Sto se tice sudija ja iskreno ne vidim razlog sto se mnogi zale da su nas masakrirali, sasvim korektno sudili. Ok, bilo je gresaka, ali mislim da je sveukupno gledano sve to bilo sasvim pristojno. Meni se dopalo na startubkad su sudili tri uzastopna faula u napadu Realu, jer iako je svaki cist kao suza bio, prosto sam ocekivao da ce na treci da im progledaju kroz prste. Ali nisu, uredno su svirali, i svaka cast za to. Sad ce zvucati mozda glupo sto cu ovo reci, ali mi zapravo nismo odigrali sjajnu utakmicu veceras. Bilo je tu gluposti i u napadu i u odbrani, ali na kraju izvukosmo muda, tresnusmo ih o parket, i dobismo ovo. Ono sto hocu reci je da zapravo ocekujem da cemo biti jos bolji sledecu tekmu. Imamo 0:1, imamo momentum, imamo daleko boljeg trenera na svetu da izanalizira sve sto se moze sutra, Real je i bez povrede Tavaresa imao problem na centru, a ako se ne oporavi do prekosutra, bice u OZBILJNOM problemu, ne verujem da Dek moze bas ovako nenormalnu partiju da ponovi prekosutra... Ne bih da budem alav, ali ne vidim zasto mi ne bismo mogli imati 0:2 u cetvrtak.
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Sveti Kevin Panter !!!!! Jos ne mogu sebi doci, kakav mec, ljudi meni je ovaj Panterov sut isao kao usporeni snimak, koliko sam samo verovao da ce uci, ovo mi se nije dugo desilo. Sledeci mec jos jace !
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
JEBIIIIIIII!!!!

Nokdaun dok Lesor prevodi loptu na 15 sekundi do kraja.

Klinicka smrt kad se Panter okrece od kosa na 9 metara, na 4 sekunde do kraja.

E onda kad je usla, drugi su valjda pomrli, a ja sam samo odrzavao tempo.

Sutra skupljamo za porez, a od ponedeljka za platu Pantera i Lesora za narednu godinu.

Nismo im dali da previse pobegnu, dosadni smo bili sve vreme i to nas je spasilo, iako prethodno korektne sudije od kad je izasao Tavares nam nisu dali da prodisemo, svaki kontakt faul za njih, a svaki 6ti kontakt kad postane ocigledan
jedva za nas. A sta im se desilo u zadnjih minut i po, necu ni da ih pitam.

Spremice to Zeljko puno bolje za cetvrtak, ako su bez Tavaresa, da ne trosimo onolike faulove i bezimo od reketa, t.j., da se ne patimo do zadnje sekunde.

AJDE BREEEEEEE!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top