Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Nwg nece vise odigrati ovakvu utakmicu, Tavaresa ce nadam se Lessort spustiti na manji broj poena. Ostaje žal ali nema predaje, idemo u Kaunas!!!
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Kakvi su ovo ciganluci sa pljuvanjem Gosa, i sa Musa turčine. Isti smo. Jebem mrtvu majku svakom ko je to pjevao.
Što se tiče Gosa pičketina ciganska kad onako slavi zadnju trojku, što se tiče Muse po javljam bio je naš najbolji igrač. Što se tiče jebanja majki i to mrtvih stvarno ne znam šta bih dalje napisao osim pljuc.....
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.453
Локација
Македонија
Momci su dali sto su mogli i malo nam je falilo da posaljemo ova govna nazad u Madrid za 3-0. To malo je bilo jedna otvorena trojka ili jedan skok ili smeurija tehnicka koju su dunili Madaru u prvom ili ponisteni kos kad je Tavares dirao obruc.
Izvukli ih Tavares i Gos i obojca sa career high poenterski ucinak i smrdljive sudije.

Cestitke nasim momcima na borbu pa u cetvrtak ovo vreme svi zajedno da slavimo put za Kaunas :napred-partizan:
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Svaka čast celoj ekipi. Prvi utisak, Aleksa je pregoreo, gomila poteza za klupiranje, još gore u nizu. Šteta za onaj odbitak Trife, ali mislim da nas je Ledejovo carinjenje lopte dva puta u nizu koštalo pobede večeras.
I da, onaj koji pokrene u jako bitnoj utakmici pesmu Crno bele ćelije, zauvek zabraniti da vodi navijanje!!! Kakva pesma za ubijanje svoje ekipe, uvek se zapanjim više, nego prethodni put. Cela hala zviždi, pravi pritisak, oni moraju da izguraju svoje, po cenu svega...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Prošli smo mnogo bolje nego što sam očekivao iskreno. Bez Lesora i Pantere bili smo egal i nekako smo šmušeno odigrali sam završetak.

Sa Lesorom je ovo druga dimenzija. Mi smo bez klasične petice bili egal i malo nam je nedostajalo protiv ekipe u kojoj igra jedan Tavareš na centru.

Ako uđemo smireno u narednu dobijamo bez problema.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.280
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Samo spamuju na Tavaresa govna... Igra go kurac. Ne smem da gledam u četvrtak jbg...

175/105, ne da ne smem, neću ni na rezulatuma pratiti.

Bez dva bitna igrača, da ne kažem najbitnija, smo bili egal do kraja, i imali šansu da dobijemo, svaka čast momcima i Željku

I završavamo seriju 4. maja, taman 4. idemo na F4.

Nek bude proročka
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Mene poraz boli...ali naravno, sve čestitke timu. Izgubili smo jer samo jedna trojka nije ušla. I to je to. Ende.
Goss nas je ubio i više nego da je igralo argentinsko kuče. S' njegovim povratkom, oni, po meni, dobijaju manje, nego mi povratkom Matijasa.
Dakle, još jače navijanje, još jači pritisak, Matijas i Smajli će zaustaviti tavareza.
KKP sigurno slavi u četvrtak.
...pa sa kapitenom na F4.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Teško je dobiti ih dve egal utakmice za redom, zato sam i pisao da nam je najveća šansa u nekoj utakmici kao što je bila druga.
No to na stranu.
Da se bavim nekim sportom a da nisu ličke kuke, i da u odsudnim momentima čujem “Marš na Drinu” verovatno bih od muke šutnuo na svoj koš, gol šta god.
Jedino gore sranje su sveto trojstvo pevanja “i kada ne budeš prvi ti”, “crno beli bravo bravo” i recitat umrlica viđenijih dok je utakmica aktivna.
Jebem ti ženo majku.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
175/105, ne da ne smem, neću ni na rezulatuma pratiti.

Bez dva bitna igrača, da ne kažem najbitnija, smo bili egal do kraja, i imali šansu da dobijemo, svaka čast momcima i Željku



Nek bude proročka
Nisam merio pritisak, ali sam osecao otkucaje srce u grlu s toga se vracam na pracenje samo rezultata.

Ispostovali smo loptu, dali smo sve od sebe, malo je falilo. Nasi su u cetvrtak.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.140
Reaction score
27.914
Локација
Из Чикага (моји...)
Teško je dobiti ih dve egal utakmice za redom, zato sam i pisao da nam je najveća šansa u nekoj utakmici kao što je bila druga.
No to na stranu.
Da se bavim nekim sportom a da nisu ličke kuke, i da u odsudnim momentima čujem “Marš na Drinu” verovatno bih od muke šutnuo na svoj koš, gol šta god.
Jedino gore sranje su sveto trojstvo pevanja “i kada ne budeš prvi ti”, “cršno beli bravo bravo” i recitat umrlica viđenijih dok je utakmica aktivna.
Jebem ti ženo majku.

Šta su "ličke kuke"?
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Steta sto smo ovo izgubili. Nudili su nam se na 77-77 nekoliko posjeda, ali smo ih mi protracili losim odlukama. U velikom smo problemu ofanzivno bez Pantera, jer oni napune reket i time u velikoj mjeri odsjeku Exuma. Veceras smo imali i veliki problem sa samopouzdanjem u sut. Bukvalno smo preskakali otvorene suteve sa nekim fintama, narocito Leday. Bice izuzetno tesko u cetvrtak i pored Lesorovog povratka, ali se nadam da cemo uzeti tu jos jednu pobjedu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top