Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.402
Reaction score
37.958
A ako bude tesna pobeda biće ovde klanja kako veze nemamo kad ne možemo ni "raspalu" Albu da dobijemo lagano. :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
597
Reaction score
3.194
Nek bude kako biti mora .. ranije je je bilo lakse dok sam cirkao.Napijem se kako god da se zavrsi, sad se poraz malo teze podnosi
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Igrao je i Bajern bez par igraca pa nas oducio od kosarke pogotovo u drugom poluvremenu.Svakom timu u EL ako malo bolje analiziramo bukvalno svaku utakmicu fali neki igrac pa opet se dobije utakmica.Ako nam se sezona svodi na to da li nam je neki igrac povrijedjen pa ne igra a nas u njegovom odsustvu dobijaju ekipe poput Igokeje i Bajerna ja ne znam o cemu mi onda ovdje uopste diskutujemo.Sad treba posle svake izgubljene tekme jednostavno da napisemo nije igrao Panter pa smo zato izgubili i kraj diskusije.

Mileta jesi gledao mec protiv Fenerbahcea? E pa i mi smo dobili mec bez 2 igraca. Vidis desava se to ponekad i kod nas.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
466
Reaction score
2.511
Ajmo momci nek veceras krene niz.
Svim srcem uz Partizan!!!
 
Top