Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Kao glavni trader na bet365 potpisujen da je nemoguce da nekom bude zabranjeno kladjenje samo na fudbal. U kladionicaMA :D :D

Jel si gledao utakmicu koju smo upravo dobili, o tome nista?

Mnogo dobro igramo pa moderacija lepo raspolozena.

PS. ne odgovaram na citate i ne ulazim u dalju diskusiju.

JEBI ZELJKO
Druze, zajebancija. Rekao sam pre utakmice da cemo da pobedimo sa 10+ razlike, pa me covek pitao sto mu nisam prognozirao neku fudbalsku utakmicu. Ovom prilikom da se izvinim i Stojancetu sto sam opet za razliku od njega bio u pravu. A direktno cu utakmicu da komentarisem kad se malo iskuliram.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Лепа победа, али ова Алексина повреда бар мени, све то анулира. Скењан сам само тако. Ми смо буквално најнесрећнија спортка организација, спортско друштво, навијачка организација, најнесрећнији на свету!!! Да ли је реално да један играч за две непуне године доживљава два пута прелом носа, два пута прелом руке, а сад прелом ноге???
Зашто се нисам родио као пацов, змија, миш, корњача, гавран, сова, глиста, него као јебени, несрећни навијач Партизана, у пизду лепу материну.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Druze, zajebancija. Rekao sam pre utakmice da cemo da pobedimo sa 10+ razlike, pa me covek pitao sto mu nisam prognozirao neku fudbalsku utakmicu. Ovom prilikom da se izvinim i Stojancetu sto sam opet za razliku od njega bio u pravu. A direktno cu utakmicu da komentarisem kad se malo iskuliram.
Iskuliraj, nemoj da zuris i da imas ishitrene reakcije. Ocekujemo tvoj strucni referat potkrijepljen cinjenicama.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.856
Sta kazu portali, porfirije, gazda i rada radmila?
Jel casno ili nije?
Jel posteno ili kradjom?
U koliko situacija su osteceni igraci Milana?
Ima li komentara igraca Milana, pantera i kera iz zeleznika?
Koliko su poena postigli domaci, a koliko "stranci?
Jel Panter iz Smedereva ili Nju Jorka?
Jel sme Zek da nosi kalorifer i onako da se raduje?

Crknite mamu li vam jebem bolesnu, tek ce da boli.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Da li je moguće da je Vlahović baš u tom trenutku to rekao? Gledam prenos i sećam se kad je ovo rekao i pomislio u sebi, kako da ne, kad ono čovek je to bukvalno izjavio pred jedan od najvećih preokreta u ovoj sezoni u EL. :respect

Ima nešto opasno Grobarsko u njemu, i protiv Reala prošle sezone pred šut Pantera za pobedu se drao kao Avdić pred trojku Kecmana - sa ogromnom dozom samopouzdanja, kao da je već znao da ulazi.

Aleksa izdrži.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Evo me igram se doktora, istrazujem vezano za povrede ovog tipa. Prvo treba da se vidi da li je kost toliko sjebana da mora operacija. Valjda taj clanak je izdrzljiviji nego sto izgleda i povrede iako izgledaju gadno ne moraju da budu bas ono pakao lose. Nekad i pored preloma kosti ne treba operacija vec je dovoljan gips i mirovanje. Meni je iskreno najbitjije sad da se ovom momku da podrska na svakoj sledecoj utakmici jer ne povredjuje se on bezveze nego jer daje 200% svaku utakmicu i zato i dovodi sebe u situaciju da se nabija u facu igracima i lomi nos iz sale. Kako se zalijece kad probija blokove to su sve potencijalne povrede i nesto sto mnogi igrace nece da rade ni u ludilu. Molim svu bracu i sestre da se pomolimo Bogu za Aleksu da mu ova povreda padne i prodje sto lakse i da se sto prije vrati na teren jer jedan je ALEKSA AVRAMOVIC LUDI CACANIN!!!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Kakvo srce ima ova ekipa, neverovatno. Hvala svima, od prvog do poslednjeg, ovo je vece koje ce se pamtiti u godinama koje dolaze.

I naravno, nasem dobrom, ludom bratu Aleksi sto brzi oporavak. Covek je pokusao da igra sa slomljenim zglobom :respect. Neverovatna je nepravda to sto se stalno povredjuje, covek je pored svih svojih mana nevidjen borac koji uvek daje 110% svojih mogucnosti, pritom su sve bile u pitanju mehanicke povrede koje nemaju veze sa nekom sklonosti povredama i koje mogu da se dese bilo kome i bilo kad, a nekako je on bas baksuz kome se uvek dese te povrede.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Iskuliraj, nemoj da zuris i da imas ishitrene reakcije. Ocekujemo tvoj strucni referat potkrijepljen cinjenicama.
Tesko, ozbiljno me je pogodilo sto nam se povredio igrac, meni omiljen inace. Covek jebeno nema srece. Ruka, nos, ruka, nos, noga. Tu dolazimo i do onog zbog cega su me svi pljuvali i sto je bio jedan od razloga da popijem ban na tri meseca. Treba nam jos jedan igrac na 1/2, vise plej, jer ovaj ritam je ubitacan. Moze ovo u NBA, kad su svi nadrogirani, u Evropi nazalost dolazi do ovakvih stvari.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.878
Локација
Beograd
Evo me igram se doktora, istrazujem vezano za povrede ovog tipa. Prvo treba da se vidi da li je kost toliko sjebana da mora operacija. Valjda taj clanak je izdrzljiviji nego sto izgleda i povrede iako izgledaju gadno ne moraju da budu bas ono pakao lose. Nekad i pored preloma kosti ne treba operacija vec je dovoljan gips i mirovanje. Meni je iskreno najbitjije sad da se ovom momku da podrska na svakoj sledecoj utakmici jer ne povredjuje se on bezveze nego jer daje 200% svaku utakmicu i zato i dovodi sebe u situaciju da se nabija u facu igracima i lomi nos iz sale. Kako se zalijece kad probija blokove to su sve potencijalne povrede i nesto sto mnogi igrace nece da rade ni u ludilu. Molim svu bracu i sestre da se pomolimo Bogu za Aleksu da mu ova povreda padne i prodje sto lakse i da se sto prije vrati na teren jer jedan je ALEKSA AVRAMOVIC LUDI CACANIN!!!
Upravo tako. Ne štedi se i troši se svaki put do maksimuma, a ne treba zaboraviti da jedini nije imao ni letnju pauzu zbog reprezentacije. Zamor materijala... Fibula zarasta za 4-6 nedelja pa onda rehabilitacija... Jak je Aleksa i ne sumnjam da će se opet vratiti za najvažniji deo sezone, a sada mora da se dovede svakako planirano pojačanje na pleju pod hitno i očekujem da se to završi u narednih 7 dana.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.318
Reaction score
10.910
Локација
underground
Neverovatna pobeda. Sjeban sam zbog Alekse. Imao sam slicnu povredu pre 5,6 godina (ako je prelom) . Oporavak je bio dug. Aleksa je mladji i imace stalnu terapiju ali ako mora operacija, kao sto je meni morala , to je nazalost minimum 2 meseca , a verovatno i vise.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Aleksa brat nas, samo da nam bude dobro, da se bez zurbe oporavlja, ima ovde ko da bije bitke za koje ga posle cekamo.

Kako smo ovo dobili, koja je ova ludacka energija samlela ovu preozbiljnu zbirstinu.
A pre toga smo jedva stizali do kosa, ma kakvog kosa, do prvog pasa na 7 metara, od onih vikinga, jebo im pas mater predimenzionisanu.

Fino pozdravljena picka, lepo ispracen nas nalet, Zelimir Preveliki za ovaj sport, srce puno, al ipak ranjeno zbog Alekse.

Teraj dalje, jebi Partizane.
 
Top