Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
@Стојанче Ристевски

Чињеница је да Ледеј има такве испаде, али генерално шпански спортисти, а посебно шпански играчи у Реалу су прљави и склони таквим стварима. А и странци Јабуселе, Дек...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Tasbela sve kaze jos da drknemo Virtus i polu sezona bice za pamcenje 10 pobeda i 7 poraza. Zasada Real se tesko moze pobediti ali sezona je traje dugo i prilika za revans ima koliko hoces.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
365
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
OK, Real ima najbolje rezultate, i to ubjedljivo, pa ovaj poraz u Madridu stoga i nije iznenađenje.
Mene ipak iznenađuje da nas natrpaju Musa i Hezonja uz skroman poenterski učinak iskusnih poput Ljulja, Rodrigeza i Fernandeza.
Uz svo uvažavanje ovih momaka iz BiH i Hr, ne mogu progutati da izdominiraju spram naših asova.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Naravno da je grobar ali ciganski, ovaj poirier nas je uništio ali faku je faku. Svaki cigo svog cigu hvali
Ne zelim da kvarim temu i ulazim u dalje rasprave oko komentatora, ali sta je tu pogresno rekao? Ne razumem poentu posta.

Evo i ja cu reci da je Kampaco jedan od 3 najbolja pleja zadnjih 10 godina Evrolige i to sto je igrao kod cigana uopste ne menja tu cinjenicu. Cak sta vise meni je draze sto smo ih prosle godine oducili od kosarke sa sve njim u timu.
Znaci sutra da dodje Tavares u Zvezdu, jel treba da kazemo kakav on, on pojma nema.

Pa upravo je u tome razlika izmedju nas i njih,
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Kako cetri? Cigani su trece gostovanje.
28 Decembra Virtus, 2 Januara Asvel i 4 Januara cigani, ako sam ja dobro zapamtio raspored.
Ako mislis na moj post, napisao sam 4 u Beogradu. Mislio sam da nemamo evroligaskih putovanja i da je to dobro. Nakon cigana nam dolazi Makabi.
I ne volim nikad da prognoziram te serije, ali nadam se da ce nam te cetiri utakmice biti odskocna daska i utabati nam put za ostatak sezone.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.652
Reaction score
5.506
Naredne 4 utakmice ce pokazati put da li cemo se boriti za prva cetiri mesta ili cemo se sibati za donji dom za sto bolju poziciju u plej ofu. Sve snage usmeriti ka tome, jebes aba ligu. Sa svakim mozemo da se nosimo. Necemo pobediti ni sve kod kuce verovatno ali necemo ni izgubiti sve u gostima.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
E da, umalo da zaboravim. Iskompleksiranom pacovu na klupi reala jebem sve sto ima za traženje sramotnog celindza na 23 razlike.
Ne znam, al recimo meni je Cus jedan od gotivnijih trenera u Evroligi.

Prvenstveno jer uvek iskazuje ogromno postovanje prema Partizanu i pogotovo Zeljku. Ja sam misljenja da kad budu dosle utakmice na ispadanje, da bi od svih klubova nas voleo najvise da zaobidje.

Sa druge strane, primer je kako su kosarka i trenerski posao interesantne rabote. Coveka je jedan Najdzel Viliajms Gos spasio otkaza i verovatno promasene trenerske karijere. Sad ima sansu i perspektivu da postane jedan od najuspesnijih evropskih trenera.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.888
Локација
Beograd
Boli razlika ali ne i poraz, nije ni bilo realno da posle ragbija u Valensiji odigramo lepršavo i potentno i dobijemo ovu utakmicu. Stoka prljava je išla na ponižavanje i povređivanje naših igrača, pa je čak i režiser prenosa više puta u kadru držao ono govno, ubicu u pokušaju, klasična provokacija. Željko zna bolje i više od svih nas, od svih evropskih trenera zajedno, tako da briga nemam... I pustite više Vlahovića, jedan je Vladanko a i vunena su vremena... Idemo dalje...
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ledejev lakat juce je bio za zatvor. Necemo da se lazemo. Da nije crn, pomislio bih da je Spanac. Nema nikakvog razloga za nervozu posle ove utakmice. Eto, Simon je odigrao sasvim pristojno, Balsa isto, doduse u garbidz tajmu, ali me obradovalo kad sam video da moze da prati protivnicke bekove nogama, sto je za njegovu visinu stvarno cudo, Smajli solidan, Ponitka je odigrao nesto... Jaramaz sa ovom igrom nije EL igrac, nek se ljuti ko hoce. I mnogo znakova pitanja mi ostavlja Kaminski. Ako ne pocne da igra na nivou koji se od njega ocekuje, bice najveci promasaj prelaznog roka. Zeka, Kevina, Nanelija i PJ-a ne mogu da komentarisem jer se videlo da nemaju snage, sto stvarno nije cudo. Kaboklo odlican, mada mora jos da se uigrava. Da li nam treba jos jedan igrac, stvarno sam na 50-50, prosto ne znam.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
То сам и ја приметио. Са обе ноге га је ударио у јаја, намерно. Како су одвратне њушке Фернандез, Родригез, Љуљ. Прљави, покварени, спремни су на све и свашта. Тога се највише плашим у неким сусретима с њима у ПО. Говна.

Sve tacno, ali kad se jednom penzionisu za sedam godinu, nedostajace. Zalja za pobedom protiv koga god da se nadju na terenu a svi 35+ je za svako postovanje.

Na stranu sto su sve osvojili na svakakve nacine.


Utakmica izgledala polurekreativno s nase strane, odradjen bitan posao pobedama protiv Zalgirisa i Valensije. Taman par dana odmora i pocetak nove serije pobeda. Jedno cetiri vezane, pa moze opet jedan poraz.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.269
Reaction score
15.996
Локација
Beograd
Ledejev lakat juce je bio za zatvor. Necemo da se lazemo. Da nije crn, pomislio bih da je Spanac. Nema nikakvog razloga za nervozu posle ove utakmice. Eto, Simon je odigrao sasvim pristojno, Balsa isto, doduse u garbidz tajmu, ali me obradovalo kad sam video da moze da prati protivnicke bekove nogama, sto je za njegovu visinu stvarno cudo, Smajli solidan, Ponitka je odigrao nesto... Jaramaz sa ovom igrom nije EL igrac, nek se ljuti ko hoce. I mnogo znakova pitanja mi ostavlja Kaminski. Ako ne pocne da igra na nivou koji se od njega ocekuje, bice najveci promasaj prelaznog roka. Zeka, Kevina, Nanelija i PJ-a ne mogu da komentarisem jer se videlo da nemaju snage, sto stvarno nije cudo. Kaboklo odlican, mada mora jos da se uigrava. Da li nam treba jos jedan igrac, stvarno sam na 50-50, prosto ne znam.
Kakav lakat, okrznuo čoveka slučajno.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.173
Reaction score
28.170
Локација
Из Чикага (моји...)
Прејак је Реал. Не само за нас, прејак је за све тренутно. И у томе је сва филозофија. А ово коментарисање коментатора СВИХ домаћих тв канала и свих утакмица...ноу комент.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ne zelim da kvarim temu i ulazim u dalje rasprave oko komentatora, ali sta je tu pogresno rekao? Ne razumem poentu posta.

Evo i ja cu reci da je Kampaco jedan od 3 najbolja pleja zadnjih 10 godina Evrolige i to sto je igrao kod cigana uopste ne menja tu cinjenicu. Cak sta vise meni je draze sto smo ih prosle godine oducili od kosarke sa sve njim u timu.
Znaci sutra da dodje Tavares u Zvezdu, jel treba da kazemo kakav on, on pojma nema.

Pa upravo je u tome razlika izmedju nas i njih,
Od toliko igrača Reala koji su nas juče razbili on se uhvatio faku brzog voza. Ne ulazim u to kakav je on igrač i moj upis se nije odnosio na njegovu kvalitetu ,juče ih je barem 5 bilo boljih od njega ali faku je faku. Kao što ona narodna kaže svaki cigo svog cigu hvali. Juče ciga kaže suđenje nije uticalo na rezultat, pa jel isto poraz od 16 ili 6 razlike. Gore od realnog grobara je samo realni cigan a on grobar nije pa ni realni. Kraj
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Poraz koji najmanje boli. Posle Zalgirisa i Valensije, nije bilo realno ocekivati da ekipa ima dovoljno snage da iznese ovu utakmicu.
Najvaznije je da se niko nije povredio.
Korisno je sto su se nasi centri mogli navici na ona njihova dva bilmeza pod kosem, i sto je PJ mogao da oseti kako je to igrati protiv ovih cigana.
Mislim da ova ekipa moze i te kako da "stane na crtu" Realu i da cemo ih dobiti kada bude najvaznije
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
OK, Real ima najbolje rezultate, i to ubjedljivo, pa ovaj poraz u Madridu stoga i nije iznenađenje.
Mene ipak iznenađuje da nas natrpaju Musa i Hezonja uz skroman poenterski učinak iskusnih poput Ljulja, Rodrigeza i Fernandeza.
Uz svo uvažavanje ovih momaka iz BiH i Hr, ne mogu progutati da izdominiraju spram naših asova.
Zemljace, kategorisanje igraca po toj osnovi su ciganska posla, prepusti to njima.
Zivio!
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
365
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Po kojoj
Zemljace, kategorisanje igraca po toj osnovi su ciganska posla, prepusti to njima.
Zivio!
Ne kontam, po kojoj to osnovi?
Za mene Musa i Hezonja nisu klasa naših Pantera, Zeka, Nanelija... dok nabrojani iskusni Španci jesu!
I nemoj da me stavljaš ni u kakav kontekst sa ciganima!
Jasno?!
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Ocigledno sam te pogresno shvatio, izvinjavam se. Mislio sam da ti smeta da su nas bosanac i hrvat natrpali, a ne ovi drugi. Imas pivo od mene u BL :)

Ta 3-4 iskusna kod njih su standardno u drugom planu poenterski i to vec 2-3 sezone. Ali kad zatreba... uglavnom su tu.
 
Top