Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.387
Reaction score
37.847
Nama je uigravanje i dizanje forme jedino bitno, naravno uz preduslov da što pre budemo kompletni. Ako u tome uspemo onda mislim da mesto na tabeli i nije toliko bitno, samo je važno da se "uguramo" u borbu za F4.

@urosb00
Da se nadamo da nam je Makabi ta jedna potrebna prekretnica sezone, a ne kao fmp, svaka dva kola ponovo. :D
 
Последња измена:

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Ja se opet uzdam u Zeljka i to sto je konacno od pocetka sezone imao puno igraca na treningu i par dana za treniranje i analizu, ali dzaba kad uvek nesto mora da iskrsne. Nisam preterani optimista ali itekako verujem, posle Makabija mislim da nam je konacno kliknulo
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
293
Reaction score
1.344
Локација
Čačak
Isto mislim, izgubićemo 20 razlike Pao ima odličnu ekipu , igraju pred punom dvoranom, a Partizan već duži period igra loše.
Pravo bi čudo bilo da mi odjednom proigramo .

Biće velika borba da se obezbedi bar doigravanje za plej of, kući moramo pobeđivati sve i Albu da dobijemo na strani i to bi moglo biti dosta za 7 , 8 ili 9 poziciju.
Uvek se nadamo boljem, ali smo trenutno dosta loši.
Dosta loši? Dobili smo Makabi 10 razlike. Možda da ih dobijemo 40 da biste vi dežurni kritirači napisali da smo okej, a ne dosta loši
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
@manager23 da li smo dosta loši i koliko smo loši - može se pričati.
Činjenica je da nismo na nivou na kome očekujem da budemo iz prostog razloga jer nemamo konstantnost. I to je problem - užasne oscilacije u igri koje ti, i kad pobediš i stigneš razliku, oduzimaju mnogo energije što se posle reflektuje na sledeću utakmicu. Da nije tako, ne bi nam se dešavale, između ostalih faktora, utakmice kao ona protiv Mege ili Zadra. Cigane da ne pominjem.

Ove sezone smo u 2 utakmice brutalno pokradeni - Olimpijakos i Virtus. Tu više-manje nemam ekipi šta da zamerim. Bakonija na primer je čista naša glupost i upravo je posledica te nekonstantnosti u igri.

Svi se nadamo da će se to popraviti i sve doći na svoje mesto, a to što ćemo se praviti da nešto ne postoji ne znači da će nestati samo od sebe.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
293
Reaction score
1.344
Локација
Čačak
@manager23 da li smo dosta loši i koliko smo loši - može se pričati.
Činjenica je da nismo na nivou na kome očekujem da budemo iz prostog razloga jer nemamo konstantnost. I to je problem - užasne oscilacije u igri koje ti, i kad pobediš i stigneš razliku, oduzimaju mnogo energije što se posle reflektuje na sledeću utakmicu. Da nije tako, ne bi nam se dešavale, između ostalih faktora, utakmice kao ona protiv Mege ili Zadra. Cigane da ne pominjem.

Ove sezone smo u 2 utakmice brutalno pokradeni - Olimpijakos i Virtus. Tu više-manje nemam ekipi šta da zamerim. Bakonija na primer je čista naša glupost i upravo je posledica te nekonstantnosti u igri.

Svi se nadamo da će se to popraviti i sve doći na svoje mesto, a to što ćemo se praviti da nešto ne postoji ne znači da će nestati samo od sebe.
Slažem se sa svim što si napisala. Ali ne mogu da se složim da smo dosta loši. Pa ljudi nemamo mi najskuplju ekipu u Evropi. I drugi igraju košarku. Ako pobedimo Makabi 10 razlike, kako god to izgledalo, ne može se reći da smo dosta loši. Makabi je po kvalitetu ekipe verovatno i ispred nas.
Druga je priča da li možemo bolje, a sigurno možemo. I da li hoćemo, ja mislim da hoćemo. Uskoro, verujem.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.469
Reaction score
5.846
Локација
beograd
Poprilično sam siguran da veceras nece biti katastrofe. Sutra se vec nadam egal meču
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
351
Reaction score
2.518
Локација
Vukovar
Dosta loši? Dobili smo Makabi 10 razlike. Možda da ih dobijemo 40 da biste vi dežurni kritirači napisali da smo okej, a ne dosta loši
Evo da ti dežurni kritičar pojasni kako razmišlja.

Ova ekipa Partizana ima kvalitet i potencijal za mnogo bolju igru nego što je prikazuje u poslednjih mesec ipo,iz aviona su vidljive naše boljke, a to je nedostatak discipline, loš pristup igri , nedostatk energije, imamo ogromne rupe u kojima ne igramo košarku, to igrači ovakvog kalibra ne smeju sebi da dozvole.
Za mene je to dosta loše.
Izgubiti od onakvog Zadra 15 razlike na onakav način je za mene sramota, jedan naš igrač ima ugovor veći nego ceo njihov roster.

Makabi smo dobili na domaći teren, ogromnu energiju sa tribina i to što je Željko očigledno popizdio pa jebo mater svima redom, on očigledno ima veliki problem da Amerima utuvi neke stvari u glavu, to je izgleda Sizifov posao.
To je meni jasno tamo se košarka drugačije doživljava i igra se opušteno šou biznis, kad je neko odrastao u takvom okruženju teško je taj mozak prešaltati na evropu i Partizan.

Mi smo trenutno u takvoj fazi da možemo da dobijamo samo kući , na atmosferu, domaći teren frku, pritisak, da li ćemo biti bolji, nadam se da hoćemo ali mnoge stvari u glavama naših igrača moraju da se promene.

Vidi ako će ekipa ovde na forumu da bude spokojna mogu ja i ovako da kažem " sve je super razbićemo Pao 20 razlike u Atini.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.387
Reaction score
37.847
Malo je 20, toliko moramo da budemo jači da bi bili egal. :D
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
293
Reaction score
1.344
Локација
Čačak
Evo da ti dežurni kritičar pojasni kako razmišlja.

Ova ekipa Partizana ima kvalitet i potencijal za mnogo bolju igru nego što je prikazuje u poslednjih mesec ipo,iz aviona su vidljive naše boljke, a to je nedostatak discipline, loš pristup igri , nedostatk energije, imamo ogromne rupe u kojima ne igramo košarku, to igrači ovakvog kalibra ne smeju sebi da dozvole.
Za mene je to dosta loše.
Izgubiti od onakvog Zadra 15 razlike na onakav način je za mene sramota, jedan naš igrač ima ugovor veći nego ceo njihov roster.

Makabi smo dobili na domaći teren, ogromnu energiju sa tribina i to što je Željko očigledno popizdio pa jebo mater svima redom, on očigledno ima veliki problem da Amerima utuvi neke stvari u glavu, to je izgleda Sizifov posao.
To je meni jasno tamo se košarka drugačije doživljava i igra se opušteno šou biznis, kad je neko odrastao u takvom okruženju teško je taj mozak prešaltati na evropu i Partizan.

Mi smo trenutno u takvoj fazi da možemo da dobijamo samo kući , na atmosferu, domaći teren frku, pritisak, da li ćemo biti bolji, nadam se da hoćemo ali mnoge stvari u glavama naših igrača moraju da se promene.

Vidi ako će ekipa ovde na forumu da bude spokojna mogu ja i ovako da kažem " sve je super razbićemo Pao 20 razlike u Atini.
Pa da li je realno da razbijemo Pao 20 razlike u Atini? Ima li imalo realnosti ovde? Pao je duplo kvalitetniji i ima više potencijala od nas ako ćemo tako da gledamo.

Svaka ekipa u EL ima potencijal i kvalitet, a da li će uraditi nešto ili ne zavisi od dosta faktora. Između ostalog i zbog trenera. Ti ovde gore otvoreno kritikuješ trenera, ali baš otvoreno. Nadam se da nisi jedan od onih koji misli da treba da se preispita struka.
Imamo mi kvaliteta, potencijala ili šta već. Ali to ne znači da možemo cele sezone da igramo na top nivou. Igraćemo kad bude najbitnije. Dajte malo poverenja.

I jeste, izgubiti od Zadra 15 razlike jeste loše. Jeste bilo duplo kolo EL pre toga. Jesu oni ubacivali frižider. Ali nema opravdanja. Ponekad se dešavaju nepredviđene stvari, pogotovu u sportu. Nije da je ta utakmica bila finale ABA ili EL pa da treba da žalimo. Momci i treneri imaju šansu da taj poraz isprave, ne razumem zašto bar ne sačekate da vidimo da li to mogu da urade nego unapred otpisujete
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.886
Reaction score
10.006
Postavljen je fantazi EL
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Ne menja to "puno", svakako se mora ici na pobedu, jer mi smo Partizan.

Prilika da se dosadasnji promasaji pokazu na delu, tu pre svega mislim na Smitha i Ponitku.

Pao je trenutno uz Reala najjaci tim u EL i tim koji je blizi od ostalih da bude u prvih 4.
Kad je pre Smit postao promasaj brate napaceni ? Pa Panter je celu EC sezonu vise odnosio nego donosio, Dantea smo cekali dva meseca da se sabere, a ovaj ni tri akcije jos nije pohvatao i vec promasaj jbg.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ne znam jel bilo, Lesor je upitan za sutra. Izvor Eurohoops GR
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
351
Reaction score
2.518
Локација
Vukovar
Pa da li je realno da razbijemo Pao 20 razlike u Atini? Ima li imalo realnosti ovde? Pao je duplo kvalitetniji i ima više potencijala od nas ako ćemo tako da gledamo.

Ne kapiraš ti šta sam ja time hteo da kažem.
Trebam li da crtam, kad neko ovde na forumu iznese svoje nezadovoljstvo našom igrom, gomila ljudi ovde skoči kao oparena, kao da brane Partizan od mene recimo:D i od onih koji razmišljaju slično kao ja.

Nije smisao foruma da svi isto mislimo, svi mi imamo svoju glavu i drugačije razmišljamo.
Pa eto da bi stvari bile na svom mestu dobićemo 20 razlike u Atini, jel sad jasnije?

Svaka ekipa u EL ima potencijal i kvalitet, a da li će uraditi nešto ili ne zavisi od dosta faktora. Između ostalog i zbog trenera. Ti ovde gore otvoreno kritikuješ trenera, ali baš otvoreno. Nadam se da nisi jedan od onih koji misli da treba da se preispita struka.
Imamo mi kvaliteta, potencijala ili šta već. Ali to ne znači da možemo cele sezone da igramo na top nivou. Igraćemo kad bude najbitnije. Dajte malo poverenja.
Želimir Obradović je najbolji mogući trener kojeg možemo imati na klupi od njega u evropi nema niko bolji.
Za moj ukus ima preblag pristup igračima i mislim da treba daleko strožije da se prema njima ophodi i da je tu leži veliki deo našeg problema, ali ja sam samo obični navijač Partizana , naravno da Željko kao mag struke zna bolje od mene i od svih nas zajedno ,ja samo iznosim svoja razmišljanja, ako ne smem vi me slobodno izgrdite :D

Nadam se da ćemo proigrati i pokazati puno više od onog što do sada pokazujemo,ali trenutno smo daleko ispod onog što očekujemo.
Mislim da ćemo do kraja ligaškog dela pobeđivati kući i dobiti Albu na strani i to će biti dovoljno za doigravanje , a posle kako bude, ako se desi da proigramo pa završimo među 6 niko srećniji od mene.

I jeste, izgubiti od Zadra 15 razlike jeste loše. Jeste bilo duplo kolo EL pre toga. Jesu oni ubacivali frižider. Ali nema opravdanja. Ponekad se dešavaju nepredviđene stvari, pogotovu u sportu. Nije da je ta utakmica bila finale ABA ili EL pa da treba da žalimo. Momci i treneri imaju šansu da taj poraz isprave, ne razumem zašto bar ne sačekate da vidimo da li to mogu da urade nego unapred otpisujete
Nama se te nepredviđene stvari dešavaju u kontinuitetu, mi imamo takve rupetine u našim utakmicama da to nije zdravo za gledanje.
Praktično smo izgubili prvo mesto u ABA ligi zbog 4 poraza koja su došla kao posledica očajne igre i očajnog pristupa, a znamo da u ABA ligi bez prednosti domaćeg terena u finalu sebi jako otežavamo posao.

Imaju šansu da isprave sve dosadašnje propuste i ja im to želim kao i svi mi ovde koji navijamo za Partizan, ali nije mi jasno zašto je toliki problem reći da mislim da ćemo izgubiti utakmicu u Atini protiv ekipe koja je odlična, koja ima vruć domaći teren?

Nikad mi nisu bila jasna ta klinačka loženja jao razbićemo, pobedićemo, razvalićemo, a onda kad izduvamo , onda potop, sumrak, harikiri.
Ovde se pred svaku našu utakmicu piše , eno ga idemo razvaljujemo, cepamo na atome, onda 2 sata nakon toga, kolektivno samoubistvo, ajmo malo sa zemlje posmatrati stvari.


Najbolje bi bilo da se svi uhvatimo za ručice odavde sa foruma pa da odašiljemo pozitivnu energiju u vasionu...
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.916
Kad je pre Smit postao promasaj brate napaceni ? Pa Panter je celu EC sezonu vise odnosio nego donosio, Dantea smo cekali dva meseca da se sabere, a ovaj ni tri akcije jos nije pohvatao i vec promasaj jbg.
Prva stvar, Smit nije plej, to su potvrdili i neki treneri ( Gagi ) druga stvar nije skorer,mozda i jeste ali za neko znatno slabije takmicenje.
Ekipu slabo razigrava, prvo u napadu vidi sebe.
On je 20ak dana tu, a nije odigrao jedan mec "posteno".
Do kad cemo mi da cekamo njega, Ponitku i recimo Frenka?
Pa sad se igraju kljucne utakmice, za Kls i nema potrebe da bude u timu.
Evo nema Pantera majstore, uzmi loptu pa se pokazi.
Kao da i Zeljko gubi strpljenje, protiv Makabija na gresku u 1/4 je negodovao, izvadio ga iz igre i vise ga nije ni vracao.
Kad se Aleksa vrati, nadam se da ce Smit da ispadne iz rotacije, a mozda i napusti klub.
 
Top