Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.342
Reaction score
11.100
Локација
underground
Utakmica u kojoj smo pokradeni , to je jasno. Sto se tice same utakmice , ja sam zadovoljan. Neuporedivo bolje igramo nego prosle sezone u ovo doba. Zasluzili smo pobedu u gostima protiv jednog od favorita za f4 na njegovom terenu.
Glupost je napadati Pantera , to rade ovi sto citaju sta im nasi propagandni portali serviraju pa to prepricavaju ovde valjda nesposobni da donesu zakljucke gledajuci svojim ocima.
Covek je u nenormalnoj tuci izmisljao poene, izgubljene lopte posle situacija u kome je guran prebijen , izuvan iz patika moze mu zameriti samo neko ko u zivotu nije igrao basket ni ispred zgrade. Uz to je covek imao 5 defanzivnih skokova, c radi sve za razliku kakav je bio kad je dosao kod nas i bio samo strelac bez obaveza.
Meni ni Andjusic nije bio los. 2 rampe koje je napravio nije u karijeri imao ukupno. Druga je stvar sto nema muda da zada odlucujuci udarac.
Defanzivni skok problem koji nije od juce. Imali su 18 ofanzivnih skokova pri cemu ne mozemo nasima zameriti na borbenosti jer su za svaki nas defanzivni iskrvarili.
Samo to da dovedemo u pristojne okvire( jer mi ni kad nam dodje neki unutrasnji igrac sa dobrim skokom necemo biti neka superskakacka ekipa ali bi se moglo to dovesti do nivoa kad nam nece predstavljati rak ranu, a tu racunam i na Ponitku koji je jedan od boljih u tom segmentu sto se tice spoljnih igraca u evroligi), i mi smo bas bas na konju. Kaminskom i Dozeru ce naravno trebati vremena kao i svakom ko dodje iz nba. Ja ne znam nikog da je eksplodirao u prvih mesec dana. Evo nek mi navede neko nekog ako ima takav primer.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
156
Reaction score
1.181
Локација
Pozega
I dalje tvrdim, kao papagaj, da smo mi još prošle sezone sprečeni, sramnom raspodelom kazni, posle G2, u madridu, da se nađemo na F4. I to, ali samo to, je KKP potencijalno sprečilo, ali sa ogromnom verovatnoćom, da dodje do nove titule prvaka Evrope. Jbn. euroliga, odlično zna ko je KRALJ final four-ova, a uz to, tim je tada bio u neverovatnoj formi i naletu, a dripci iz borda eur. su za svaki slučaj, sprečili, ono što je bilo sportski neminovno.
Dalje, jasno je posle sinoćneg meča, da nas ni ove godine, ne žele tamo. Jednostavno, tu, oko logistike i sudjenja ne vredi jedan g. Ž. Obradović, jer on sa svojim timom, u ovakvoj ligi, neće nikada imati isti tretman, kada je trener KKP, ili kada je trener nekog španskog, grčkog ili turskog kluba. Dakle nije dovoljno znanje i iskustvo njegovo, da dobiješ meč, kad Te kradu, pa on nije mađioničar. Samo uz ravnopravan tretman u sudjenju, svaki tim, može da iskoristi trenerovo znanje, ili u suprotnom, da Te kradu, a Ti da budeš bolji u startu za 10tak razlike, pa da dobiješ na 1 loptu, što će biti teško, jer igraš protiv koga igraš...a, tako je sinoć bilo...Pa oni su, sudije, sinoć, i situacije, koje su i meni, gledajući, na 7 inča ekranu, uz loš stream, bile očigledno odmah, jasno vidljive, u našu korist, vagali, vagali, u nedogled, kao da samo malo fali, pa da dunu suprotno, u korist domaćina...
O K.P. : legenda Partizana. Tukli su ga sinoć kao vola. Naravno nekažnjeno. Opet izmišljao poene, ovog puta, mid range. Mašio je, pa šta...?! Svaka čast za borbu i igru sinoć, od mene. K.P. naklon do poda.
O našem presedniku: MARŠ u *ICHKU MATERINU !!! Onako, glasno, po srpski, i jednom dahu, ne malo razvučeno, da oproste Čačani legende. Što??? Pa zato, samo da se dotaknem sportskog polja...ZATO ŠTO NISI OBEZBEDIO LOGISTIKU(ako ti je pobegao porfirijev friend, zašto si dozvolio da do toga dodje??? Da ga ucenjuju i prete, tvoji???!! Jesi ti neki *urac u vrhu te stranke?!!, zašto si dozvolio da pobegne madar, pa sad loptu prevodi K.P., ako je bilo, a bilo je samo do love, nadji, izmisli, ti si na vlasti. A na kraju, zašto nemamo budžet kao ćoravci iz predgrađa, lažnog kluba, pa da dovedeš Željku adekvatne zamene, na vreme, pa zar nisi povećao sezonske??? Da li ćeš ti biti najgori predsednik KKP, u istoriji, a za mene bićeš, ako NE MATERIJALIZUJEŠ 3 ( T R I) GODINE EJJJJ, NA KLUPI, SA NAJVEĆIM TRENEROM U ISTORIJI Evropske košarke??? ??? TO JE BRE ZICER, ZA TITULU PRVAKA EVROPE. To ja hoću. Zbog toga je i Željko došao !!! Pa s'kim ćemo da je osvojimo??? Sa Sašom Filipovskim?? Neverovatno...
O nikolici milutinovu: zbog glumatanja, širenja ruku, "nisam je ja izbacio u aut, majke mi", keženja, vršenja pritiska na sudije, gde i sam očigledno zna unapred da laže, e za TAJ NJEGOV PROFESIONALIZAM, PROFESIONALNO, EKONOMSKI, U VIDU MOJE PROFESIJE: još jednom: MA BRE, GNJIDO, MARŠ U 3 *ICHKE MATERINE, GOVEDO NEZAHVALNO.
P.S. to mu je i g. Vujošević, koji ga je napravio sa klubom, još davno poručio...samo cenzurisano, lepim i biranim rečima, da bi moglo u medije...što bih ja posle, onog od sinoć, mislio drugačije.
Drži se PARTIZANE!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Алекса, Пантер, Нанели, Ледеј и делимично Ален. То су играчи који су тренутно на нивоу који захтева ЕЛ. И ми смо се такви кидали са Олимоијакосом у гостима. С тим што је Пантер далеко од своје форме,.али и такав превише значајан за тим.
Ovakve budalaštine kad pročitam na sekund pomislim da sam u paralelnom univerzumu gde je el nba. Bekovi u barseloni su osveženi Navaro i Bazile a ne one kante koje imaju, da nam sinoć nije najviše poena dao Larenzakis iz Mursije.
Kad date sebi sa pravo da postavljate taj prag el bilo bi lepo onda da ga vidimo i u tim drugim ekipama jer očigledno svi timovi imaju 12 superstarova a ne samo da se sere po našim igračima.
Odigrali smo odličnu utakmicu i ti što su na nivou El i ti što nisu, i to je jedina istina.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
598
Reaction score
3.198
Svakako je tesko ostati skoncentrisan kad te neko otvoreno krade i izdrzati to ali odsustvo inteligencije i muda kod nekih je vise nego ocigledna. Ja Panteru zameram jedino sto protiv reala nije picku pocepao onom govnetu nego samo digao ruku
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Naš uticaj na Evroligu je mizeran, ali zaista mislim da to ne može da nas spreči da kao klub tražimo kazne za sudije sinoćnjeg meča.
Ulaziti u sve njihove greške je nesvrsihodno.
Međutim tražiti kaznu zašto 8 sekundi pre kraja utakmice nisu gledali snimak prelaska Pantera na našu polovinu je legitimno, jer imaju obavezu zadnja 2 minuta da gledaju snimke, a već su 2 puta to radili na pritisak domaćina.
To treba hitno uraditi kako bi se zaštitili za sledeće mečeve.
A eventualna kazna za sudije bi bila jedna od najvećih pobeda ove sezone i druge sudije bi nas drugačije gledali posle toga.
Jeste mala šansa da će Evroliga kazniti trojicu sudija, ali šansa postoji i ne treba je propustiti.
Da li ima neko u klubu koji razmišlja o ovome i na ovakav način?
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Na kraju mi je ovaj poraz bas tesko pao, zbog nacina na koji smo izgubili i bili pokradeni. Ne gubimo bas puno ovim porazom, ali pobjeda bi bila ektra bonus. Jebi ga.
Ali moram da pohvalim momke za sjajnu borbu i odlicnu igru u drugom poluvremenu. Ne mogu mnogo da im zamjerim, da ne ulazim u detalje.

Ove kritike Pantera su ili zlonamjerne ili od ljudi koji nemaju pojma o kosarci. Trece nema. Lik igra 37 minuta i beka i pleja dok ga protivnik ubi od batina.
Posebne cestitke Zeku i Smajliju. I naravno BUM Naneliju!
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
329
Reaction score
2.295
Локација
Novi Sad
Pantera pljulju sledbenici lika koji je postao jutjuber u 50oj godini. Sinoc se ubio da objasni kako je Kaminski ili ti po njemu Frenk the tenk, ispravljao u prvom poluvremenu sve Panterove propuste.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Нисам компетентан да причам о кошарци али има много још да се игра и што се мене тиче веће су нам шансе да одемо у финале ако одмах у наредној фази налетимо на најјаче екипе него да у лигашком делу остваримо висок пласман и да нам падне терет фаворита у тој наредној фази јер као што Жељко рече "ко жели да успе нема проблем висине, има проблем главе, глава је оно што је најважније".
Мало стрпљења док се не покрене машина. Добро је за играче да им мало уђе вода у уши, да изађу из зоне комфора и да им се покрену механизми за још јачи фајт и фокус. Код неког то не би имало ефекта али кад имаш главу каква је Жељко онда знаш да ће та глава да извади ову ситуацију на прави начин.
 
Последња измена:

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Svaka cast momcina sinoc na borbi,svi su odigrali vrhunski al bas svi,pocev od Pantera pa sve do Jaramaza i Balse,nikom se nema sta zamjeriti.Takodje cestitke i strucnom stabu.Ove sramotne upise za Pantera,Kaminskog,Jaramaza ne zelim da komentarisem
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
524
Reaction score
3.310
Локација
Nis
Koliko god nam uticaj bio i dalje sam sokiran da se ovo i dalje radi u EL,ovakve brutalne kradje,mislio sam da to tamo vise ne postoji

Ovo je sramno za takmicenje

Jos citam panteri pisu kako olimpijakos pokraden
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Panter je odigrao toplo-hladno sinoc, ali opet on ce da isporuci svoje u utakmicama koji slede, problem su "neki" drugi igraci.

Starosedeoci su opet nosioci Panter, Zek i Naneli i onu mogu da podbace, ali tacno od njih znamo sta da ocekujemo.

Aleksa, Balsa, Smajli i Andjusa su bolji nego li prosle sezone, evidentan je napredak.

Vukcevic u Aba donosi vise, za razliku od proslu sezonu kad je bio cesto i van 12.

Jaramaz je cista misterija, sto neko rece, sinoc loptu izbacuje igrac Bayerna, nikakve reakcija, da se pobuni, da ukaze na to da je nasa lopta, mozda je nezadovoljan, mozda je ocekivao vecu ulogu, ali je nezasluzuje, jer nije za ovaj nivo kosarke niti je ikad bio.

Necu da pominjem sudije, jer mislim da smo i sami dodali na to da nas kradu, jednostavno pojedini igraci prave glupe faulove,kontakte ili kako vec.

Preslikana utakmica iz Baskonije prosle sezone, koju moramo dobiti za dva kola, jer ako tamo ne brejknemo, nema gde sto se kaze.

Puna Arena i podrska Zeljku i momcima, a ostoji je*em mater naprednjacku!
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
205
Reaction score
1.480
Локација
Beograd
Da me ne shvatite pogrešno, ja mnogo želim da novi stranci u KKP uspeju, vidi se da su dobri momci i da žele i postoji razlog zašto su tu i zato je Želimir dao amin za svakog od njih. Dozier mi je jasan, dečko je monstrum i pitanje je vremena kada će postati dominantan. Ponitka takodje u svojoj ulozi. Brine me Kaminski. Bez ideje da budem maliciozan, da li može neko da objasni šta nam on donosi tj kakav je prostor za njegov napredak? Prespor, neokretan, nogama ne može da isprati ništa, pik ne može da brani ni motkom, nema snagu i skocnost, ne može da pokupi defanzivni skok, zagradi itd. Ofanzivno takodje jako limitiran osim šuta. Igra ledjima ne postoji, može da podeli pas jer ima solidan pregled igre ali ništa spec. Njegove mane u defanzivi su ok ako može da kompenzuje u ofanzivi ali bojim se da to nije slučaj. Kad se sve sabere ne vidim način da njegov doprinos bude veći nego sada, mnogo bi voleo da grešim jer sam smatrao da će nam on biti najveće pojačanje. Eto, molio bih da neko ko ima drugačije mišljenje to malo obrazloži, opet, bez ideje da pljujem i budem negativan.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Treba reći da je moj “ljubimac” Anđušić odigrao najzreliju partiju u ovom mandati u KKP. Igrao je 30 plus minuta bez nekih velikih kikseva u odbrani, dobra želja, mali faulovi. Mislim da je zasrao jedan pas i onaj airball ako promašene šuteve računamo kao loše poteze.
Koprivica daje dosta dobrih momenata iako generalno s njim na terenu smo uvek u minusu što je normalno za mlade centre zato nije ni igrao u produžetku. Dok je Ledej odigrao skoro savršen meč.
Tako da nije da se ne primećuje neki doprinos i napredak tih igrača koji nisu doprinosili.
Trifunović i Jaramaz su trenutno beskorisni ali na njima je da izađu iz tog kanala.
Novajlije Kaminski nije mačka u džaku nego smo znali šta dovodimo, sad plakati što se on ne tuče pod košem i ne skače i loše igra odbranu je kao Lesoru zamerati što ne šutira za 3 i ne zna da da pas po dubini. Naše je da radimo s onim što imamo, mada mislim da Kaminski dosta zavisi od dodatnog igrača koji atletski kontroliše reket - kojeg još nema.
Kod PJa brine malo nekad sindrom sporednog lika dešava se da igra 10 minuta da ne pogleda na koš, pa posle nekog tajmauta kad Željko “obavi razgovor” se vraća i pokuša 5 napada za redom da završi, treba mu više konkretnosti i prepoznavanja odbrane.
 
Top