Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
325
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@Petar PFC kao da si pao sa Marsa . Idi na topik o kartama i tu piši ne ovde . Znaš valjda kako to ide verujem da nisi prvi put ovde i da ne pratiš Kk prvi put u životu
Mislis na topik ko ima kartu viska, inostrana gostovanja?
Niti trazim kartu viska niti idem na neko gostovanje, interesuje me ako neko ima informaciju da li ce biti online prodaje i na kojem sajtu, ili ako neko moze uz sezonsku da mi kupi kartu pa mu ja platim kad dodjem u Bg.?
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Mislis na topik ko ima kartu viska, inostrana gostovanja?
Niti trazim kartu viska niti idem na neko gostovanje, interesuje me ako neko ima informaciju da li ce biti online prodaje i na kojem sajtu, ili ako neko moze uz sezonsku da mi kupi kartu pa mu ja platim kad dodjem u Bg.?
Сад сам се чуо са Ивчом, највероватније неће бити слободне продаје. Зваћу га сутра ујутро, рекао ми је да ће до тад имати инфо највероватније. Чим сазнам и ако сазнам, пишем овде.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.706
Reaction score
23.152
Локација
Академија
Gledao sam raspored. Jos jedan meč negde na pola sezone imamo u tom terminu.
Svi ostali su kansije
Прошли пут је наводно било тако јер су сутрадан цигани играли са Монаком па као да се замени паркет на време и спреми сала за сутра. Зашто је сада када играмо једни против других, појма немам. Можда Ђибони прави концерт, удара контру Пријовићки. Миракул.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.879
Reaction score
9.953
Mozda je i zbog TV prenosa, jer igra isto vece i spanska ciganija derbi. Pa, da se ljubitelji kosarke, koji su platili EL pass, zavale oko 6 pred ekrane i ne napustaju do 11.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.755
Локација
Beograd
Опет дебилан термин меча ЕЛ од 18:30. Ја стварно више не знам ко и како одређује сатницу.
Nije da te nešto lično prozivam, ali ne znam zašto se ljudi na forumu tako često bune oko (bilo kog!) termina, kad će UVEK taj zadati termin nekome odgovarati, a nekome ne...
Onima iz Beograda je bolje da je utakmica kasnije da bi stigli sa posla na utakmicu (ili prvo do stana pa na utakmicu), a ovima iz unutrašnjosti je valjda bolje da je utakmica ranije pa da se ranije vrate kućama - pod uslovom da taj dan uopšte i ne rade da bi uopšte i krenuli na utakmicu...
A Ludacima poput mene koji rade noću i uveče odgovara da je utakmica danju...osim onim danima kad radimo danju a ne radimo uveče...ili da je utakmica onog jedinog dana u nedelji koji nam se vodi kao slobodan... :icon-rolleyes: ...ili da je tekma leti kad smo na odmoru...

Tačnije rečeno, ne može se svima (iliti svetu) ugoditi...(a meni skoro pa nikako.)

A tek kad dođemo do toga ko uopšte određuje termin, i zašto ga određuje kako ga određuje...e tek tu bi se dalo prodiskutovati...

Što se mene tiče, u životu sam i dosad ionako uglavnom bio samo košarkaški TV simpatizer (osim kad igraju košarkašice Partizana, ali ipak uz olakšavajuću okolnost da često igraju baš onda kad ja ne radim), TV Arenu imam, TV Sport klub nemam, pa KKP u EL gledam kol'ko se to može preko strimova (ako ne zabaguju)...ali, kad sam na poslu (a često jesam) onda ništa ni od takvog gledanja.

Što se tiče mog ličnog odlaska u Štark Arenu (a ranije sam ipak odlazio, bar ponekad), ovosezonske cene ulaznica su mi jasno stavile do znanja da ovakvi, koji su u istom ili sličnom finansijskom stanju kao i ja - tamo više ionako nisu ni potrebni.

Nije nikakva žalopojka, nego činjenično stanje, svet se menja, KKP se menja, struktura navijača se menja, sve je to normalno...
Pa, kako se kome svidi (ili ne svidi).
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.706
Reaction score
23.152
Локација
Академија
@Goran Tomić Чика Горане, колико сам ја схватио, теби није важан термин колико то да Газела није блокирана. :D А управо око 17 је на Газели највећи саобраћајни кркљанац. А на страну то што и људи из Београда морају раније да изађу са посла да би стигли на време а ми из унутрашњости можда и слободан дан да узмемо. Мислим да организационо нема разлике између термина 18:30 и 19:30, а да је овај други за многе прихватљивији. По мом мишљењу, идеалан је термин 20:00.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Mozda je i zbog TV prenosa, jer igra isto vece i spanska ciganija derbi. Pa, da se ljubitelji kosarke, koji su platili EL pass, zavale oko 6 pred ekrane i ne napustaju do 11.
Vrlo verovatno.
Realno je prošle godine evroliga dosta podbacila jer je sve uakmice prenosila manje vise u jednom terminu.
I onda nisi mogao da odgledas prenos vise od jednog meča. Sad su izgleda rešili to da promene.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.771
Reaction score
22.910
Локација
Beograd

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.624
Reaction score
13.717
Локација
Yaoundé
Litvanac nam je sudio i prošle godine u EL sa gancima kad smo bili domaćini, sudio nam je i ranije, protiv Tofaša (93:80) u EK 2019. Estonac nam, izgleda, sudi prvi put, a Perez nam je stari poznanik :angry-smiley-002:

 
Top