Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Par grešaka klupe večeras, zašto imamo challenge kad ga ne koristimo? Dozier ulazi na 3 minuta pred kraj skroz hladan i pravi 3 glupa faula. Ledej igra bez prestanka.
Sa druge strane Anđušiću svaka čast, mnogo bolja igra. Panter jeste srljao ali to se od njega i očekuje. Mnogo mi je milije kad preuzme sve na sebe jer to znači da se probudio. Promašiće ponešto i bitno na početku sad, ali mislim da će krenuti da pogađa uskoro. Kao što je drugo poluvrijeme pokazalo protiv najjačeg centarskog para Evrolige, nije problem nedostatak petice već fokus igrača i uklapanje.
Meni se svidjelo kako smo igrali večeras sve u svemu. Oslobađa se ruka polako, a to je nama najvažnije.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
pošto to naši igrači nikada ne rade, Zek to nije radio protiv Žalgirisa, Kevin protiv Virtusa itd.. iskulirajte malo
Nismo mi ni Zalgiris ni Virtus uz duzno postovanje nego Partizan, i ovaj klub ga je stvorio i bilo bi korektno kad je pokazao malo postovanja. Kad vec picketina nije htio da dodje da igra za nas moze malo da bude gospodin i grobar a ne picka prodana, zato je i odigrao finale sp kako je odigrao, jer je smradina
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Hajd sad malo da odem u off..koliko vas je skakalo od srece kad je Milutinov zalepio ciganskog pacova iz Slovenije za pobedu protiv cigana, ili koliko vas je govorilo bravo majstore kad je na toj istoj utakmici izasao da igra "polomljen". Mislim da je to isti broj onih koji su pljuvali i Pekovica posle onog radovanja u dresu Panatanikosa, a nakon toga govorili Pekmen car dosao za nas za vreme lock out-a, da se ne vracam mnogo u nazad jos i ne pisem sta je Sasa Djodjevic u dresu Barselone doziveo kad nas je sam skoro pobedio.
Hajde da malo spustimo strasti prema bivsim igracima i shvatimo da oni imaju svoje obaveze, svoj posao u novom klubu ma kako se on zvao i odakle dolazio.
Izvinjavam se za off, zasluzio sam poene i nema razloga ako ih dobijem da se bunim.
 

istok

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
16
Reaction score
32
Govna izvedose i tri bacanja za faul na sutu za dva poena. Nagledah se svakakvih kradja protiv nas, ali ovo veceras je dno dna. Izvinjavam se sto sam govno nazvao olimpijakosom.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Mnogo teska utakmica za gledanje sa sve teskim porazom na kraju. Nije mi toliko krivo zbog poraza koliko zbog toga sto smo izgledali kao neka underdog ekipa koju prosere 5-6 minuta dobre kosarke u kombinaciji sa padom favorita i onda do kraja srljanje iz greske u gresku sto kulminira nekim nesrecnim porazom a zapravo toliko normalnim i 100 puta vidjenim. Steta, umalo som kapitalac.

I da ne bude naknadna pamet, podrzavam Panterovo drzanje kljuceva utakmice u finisu. Ocigledno da je bilo pogubno ali on je taj i mora da resava u najvecem broju slucajeva.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.629
Reaction score
5.411
Jebeni produžeci. Jel moguće da neće da se okrene na našu stranu nikad. Prvo bursa, pa baskonija, pa valensija i sad ovi cigani. Bolje mi je da smo izgubili kao prošle godine 30 razlike sa 6 igrača u ekipi nego ovako.
Kako da okrenes,oni u produzetku sve koseve iz bacanja sem onog ulaza Gosa, a mi bez Kaminskog i Smajlija,Zek nam je igrao peticu plus nama prvi faul za bacanja sviran tipa 8 sec pred kraj. Ona cava mIlutinov da se ugleda malo na ponasanje Gosa.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
540
Gori smo od cigana sa ovim proseravanjem protiv bivših igrača koji daju 100% protiv nas. Bogu hvala da je tako, ne nego će da nas neko pušta zbog navijačkih opredeljenja. Partizan je preveliki klub da mora da se nada da će neki bivši igrač da spusti loptu i ne igra maksimalno, ja prvi neću da gledam bre takve utakmice.

Možda treba ko bivši cigani u fudbalu protiv ovih, da ovi daju autokoševe i ne igraju iz inata da se publici nešto (više ni ne znam šta) ispuni?
Žao mi je takvih mozgova.

Ako mislis da neko govori o davanju igrackog maksimuma protiv Partizana onda si stvarno zatucan, sad da li istocno ili zapadno ne znam zaista, meni je takodje zao tvog mozga, tako zatucanog...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
809
Reaction score
4.290
Локација
Beograd

Cuj ukanalio nas, Vokap ga cuvao ne rukometnom, nego kik-boks odbranom, sudije to ignorisu u meri koja obesmisljava sport, i pored toga je ubacio brda bitnih poena. Ja ne znam da li postoji igrac na svetu koji bi na tu “odbranu” mogao bolje od onoga sto je Panter odigrao.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
1697750612267.png
Која је ово легенда у ствари.
Свака част момцима! Можда јаче ући у утакмицу, све три смо "изгубили" у првој четвртини, мада и прошле године нам је друга била кобна. Два од 4,5 зајебана гостовања су већ прошла, тим ће још да расте, само напред момци!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Ovi iz Evrolige na celu sa Bodirogom neka odvoje odmah 4 kluba sa najvecim budzetom i neka odmah igraju f4. Ostali razigravanje, to je to. Pusite nam qrac sudije, celom forumu i svim Grobarima. Ostario sam veceras 10 godina, ocekujem ujutru sede dlake na mestima
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.919
Reaction score
21.642
Ja evo još hladnije glave da poručim Milutinovu da može i muda da zahvati i jedva čekam da ga vidim u areni. Postoji razlog zašto ta pičkica nikad ništa nije osvojila niti odigrala kad je bilo važno.
 

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak
Мени је ипак утисак вечери стање психичко, физичко, емотивно какво већ све има Огњена Јарамаза, шта се том момку догодило апсолутно ми није јасно.
Удара лоптом противничког играча у ногу, излази у аут, лопови дају њима лопту он ништа, па у шта јебено гледаш да не сугеришеш да се тражи челенџ, невјероватно, то ме је убило.
Ovo sam i ja izvalio. Lopta pogadja papanikolaua, a Jaramaz stoji i gleda ka nasoj klupi i cuti. Ja se dernjam po kuci da traze celendz jbt, svi traze za sve mi nista, samo kad je Smajli onda sugerisao Zeljku 10 puta da trazi celendz. Jbt, treba da imamo i lika koji gleda tekmu na tv i da odmah sugerise klupi da traze celendz. Jebote, i na kraju preko pola KP, pa deluje mi da je izbacio Ledeju pas pa nogom stao na nasu polovinu (inace pre toga ga je zveknuo po ruci da li walkup). Al opet, jbn Celendz mora da trazimo, mora da bude neko zaduzen za to. Kad mi vidimo preko tv, mora i neko da kaze klupi......Elem, vise sam bio smoren posle barse, danas dobra partija, nijanse su nas delile od pobede. Bice to dobro, idemo protiv svakog na pobedu, kod kuce il na strani.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
195
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Gori smo od cigana sa ovim proseravanjem protiv bivših igrača koji daju 100% protiv nas. Bogu hvala da je tako, ne nego će da nas neko pušta zbog navijačkih opredeljenja. Partizan je preveliki klub da mora da se nada da će neki bivši igrač da spusti loptu i ne igra maksimalno, ja prvi neću da gledam bre takve utakmice.

Možda treba ko bivši cigani u fudbalu protiv ovih, da ovi daju autokoševe i ne igraju iz inata da se publici nešto (više ni ne znam šta) ispuni?
Žao mi je takvih mozgova.
Pa vidi ovako, ako oni fudbaleri bilo gde Evropa, Juzna amerika znaju da odcute kada daju gol bivsem klubu odnosno ne raduju se, a pritom se slazes da su polupismeni, a da ne pricam o rasoravama sa sudijama itd. onda i ovaj sto je igrao u nasem dresu moze tako, zar ne? No, govno je govno. Veliko ili malo, smrdi!
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.431
Локација
Pozega
Tri prekršaja nad Panterom, jedan Milutinova i dva Volkapa ( skinuo patiku kapitenu), plus nije prešao na našu polovinu. Pa da je samo ovo mnogo je. MNOGO JE LOPOVI MAMU VAM JEBEM.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Pa vidi ovako, ako oni fudbaleri bilo gde Evropa, Juzna amerika znaju da odcute kada daju gol bivsem klubu odnosno ne raduju se, a pritom se slazes da su polupismeni, a da ne pricam o rasoravama sa sudijama itd. onda i ovaj sto je igrao u nasem dresu moze tako, zar ne? No, govno je govno. Veliko ili malo, smrdi!
Ima smisla ali isto tako nisu fudbal i košarka isti sportovi niti je isti raspon emocija i aktivnost na terenu i sve ostalo
Jednostavno mislim da je nepošteno i ružno
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Штета, пре свега због самопоуздања. Радује сазнање да смо се и у овако скраћеном ростеру кидали и изборили продужетак. Проблем брањења шута за 3 поена вучемо још из претходне сезоне и свака шутерски потентна екипа ће нас напунити, па чак и оне у АБА лиги, с тим што ту већ можемо да надоместимо на други начин. Само да нам се Бог смилује и заобиђу нас повреде Кевина, Џејмса и Зека, јер ионако играмо са 6-7 играча. Остаје нада да ћемо бити у игри за плеј ин док се ова екипа не уигра и то је све што је важно. Да некако останемо конкурентни. Од свих појачања, једино ПЈ показује знаке живота и код њега ми се допада да се не либи да при овако енергичној одбрани противника, која је увек на ивици фаула (и ореко ње), да крене у дриблинг, залети се на кош и узме шут. Ова двојица, Камински и Јарамаз... куку мајко.
Браво за Алена. Да нема проблем са концентрацијом и фокусом у смислу прављења личних грешака, могао би да буде међу носиоцима игре.
Трио Кевин, Зек и Цејмс су звери од којих живимо и зависимо. Капитен није у форми, али наћи ће је, не бринем. Неки други неће.никад.
Надам се да ћемо достићи да у ротацији имамо играча као и прошле сезоне, с обзирм да је иста мања.
Цигани се морају добити, како знамо и умемо.
 
  • Like
Reactions: BiP
Top