Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Hajd sad malo da odem u off..koliko vas je skakalo od srece kad je Milutinov zalepio ciganskog pacova iz Slovenije za pobedu protiv cigana, ili koliko vas je govorilo bravo majstore kad je na toj istoj utakmici izasao da igra "polomljen". Mislim da je to isti broj onih koji su pljuvali i Pekovica posle onog radovanja u dresu Panatanikosa, a nakon toga govorili Pekmen car dosao za nas za vreme lock out-a, da se ne vracam mnogo u nazad jos i ne pisem sta je Sasa Djodjevic u dresu Barselone doziveo kad nas je sam skoro pobedio.
Hajde da malo spustimo strasti prema bivsim igracima i shvatimo da oni imaju svoje obaveze, svoj posao u novom klubu ma kako se on zvao i odakle dolazio.
Izvinjavam se za off, zasluzio sam poene i nema razloga ako ih dobijem da se bunim.
Zabole me q za svakog igrača koji ne nosi dres Partizana a pogotovo one koji igraju za ciganske klubove i ciganski se ponašaju. Pljuc.....
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ima smisla ali isto tako nisu fudbal i košarka isti sportovi niti je isti raspon emocija i aktivnost na terenu i sve ostalo
Jednostavno mislim da je nepošteno i ružno
Druze, covjek je slina ispao jos 2015.godine kada je otisao i to na nacin kako je otisao i koliko para je izdejstvovao preko zateznih kamata.

Ne drzi nam sad ti lekcije o moralu. Sasvim je legitimno sto se slina od covjeka pljuje i uzivo ga treba iznapusavati.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Već smo definitivni šampioni u ne traženju čelendža kada je to očigledno potrebno.
Pa jebeno su kapitena izluli(bukvalno) u poslednjem posedu i to se videlo i bez ponovljenog snimka,a reakcije bez. :banghead:

Mislim da je stvar nekog Željkovog principa, jer ne znam kako drugačije to da objasnim.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Sudije im dopustile da nas udaraju, sto je Vokap celo vreme i radio. Glumili su grci, otisli na poluvreme misleci lako cemo. Nasa ekipa se sjajno vratila i odigrala trecu cetvrtinu vanserijski. Ipak u zadnjoj cetvrtini grcki cigani uz pomoc sudija nam se priblizavaju i lome utakmicu. Naneli nas vodi u produzetak i da to bude nasa prednost, sudije se opet potrude da poguraju domacina.

Kad se sve sabere, cestitke vecem delu ekipe na borbi veceras. Neki su podbacili…

Pobeda u cetvrtak ima da nas pokrene, videcete!
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Погледајте прилог 23643
Која је ово легенда у ствари.
Свака част момцима! Можда јаче ући у утакмицу, све три смо "изгубили" у првој четвртини, мада и прошле године нам је друга била кобна. Два од 4,5 зајебана гостовања су већ прошла, тим ће још да расте, само напред момци!
Ово је језиво и нехумано, а може и много да нас кошта.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Ova Evroliga me svaki put iznova i iznova podseti kakva je u sustini kurva od organizacije. Hocu da drzim seminare o moralu i standardima, a kurva sam najbesnija.

Stvarno ovi Ameri treba da nas pregaze i izbombarduju i izjebu nam babe, keve, sestre i sve ostalo i cipiraju i pretvore nas u robote, kad nam se ne da da budemo ljudi ovde po Evropi. Ova bestidnost od lopovluka, posebno onog sedog govneta sudije u sred sajma ciganije, i njena kulminacija u vidu 6 ociglednih namerno propustenih i krivo tumacenih situacija u zadnjem napadu Pantera je slika cele utakmice.

Jebacemo im kevu cigansku kod nas!

P. S. brat moj Zek.
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
58
Reaction score
372
Ne znam da li je neko primetio, ali u prvih 7 kola ove sezone su nam pale utakmice koje smo sve izgubili prošle sezone.
U Francuskoj smo uspeli da preokrenemo to i napravimo bolji rezultat nego prošle godine, a već u sledećem kolu ćemo uraditi to isto. :)
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Ova Evroliga me svaki put iznova i iznova podseti kakva je u sustini kurva od organizacije. Hocu da drzim seminare o moralu i standardima, a kurva sam najbesnija.

Stvarno ovi Ameri treba da nas pregaze i izbombarduju i izjebu nam babe, keve, sestre i sve ostalo i cipiraju i pretvore nas u robote, kad nam se ne da da budemo ljudi ovde po Evropi. Ova bestidnost od lopovluka, posebno onog sedog govneta sudije u sred sajma ciganije, i njena kulminacija u vidu 6 ociglednih namerno propustenih i krivo tumacenih situacija u zadnjem napadu Pantera je slika cele utakmice.

Jebacemo im kevu cigansku kod nas!

P. S. brat moj Zek.
potpisujem, evropljani su najveci sljam na svetu.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Ne mogu da krivim kapitena zbog onih nekoliko promašaja, drzao nas je u igri sa onih 5 6 pogodjenih suteva preteskih. Ove godine su svi pojacali odbranu na njemu i ne bi to bio toliki problem da on ne mora da se trosi prenoseci loptu. Imamo odlicne sutere, napravite akciju ko nekad za tripkovića jednom na mecu. Kockali smo se sa igracima iz nba zasad nije to to, sto ne znaci da ce biti, obojica imaju kvalitet, drugo je sto nisu navikli na ovakvu kosarku. Ubio nas je onaj smrad ova osnova plus mirotic i milutinov (sad ce svi ne pominji idiote jebali te oni) garantujem f4 da bi bio lagano. Ne moraju tako kvalitetni, nama bi veceras radio posao prosečan crnac od 200000 kojih na kilo ima mjesto vukcevica, 10 min da udje da odmori ledej i da zatvori malo obruc. Ja mislim da sad stave akciju skupljamo pare za centra da bi mi za 5 dana milion uplatili
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.155
Reaction score
2.107
Локација
u srcu šesnaesterca
Kriv je sto nema pleja da mu doda, kriv je sto mora da prevodi, kriv je sto mora 30minuta sam izmisljati poene, kriv je sto ga vokap bije 20minuta sa 4 licne..

Samobanuj se doktore.
Profesore, Panter bi za ove ishitrene i nerezonske suteve preko ruke u padu i sl. kod Duleta bio klupiran do Decembra negde. Doduse, kod Duleta bi verovatno imao krstenog pleja, pa do ovoga ne bi ni dolazilo.
 

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Moram da ispravim svoju grešku.
Ipak nije uopšte bilo do nase klupe za čelendž.

Iz pravilnika: Trener ne može tražiti čelendž u poslednja 2 minuta utakmice,ukoliko je tražio već jedan u poslednjoj četvrtini. (Onaj kada je Smajli tražio čelendž od klupe i dobio ga za Papajanisovu izbijenu loptu u aut)

Sudije su naravno mogle same da pogledaju,kao što su čak i smešan broj puta gledali za ciganjikos, ali svi znamo zašto nisu..
Sve im mrtvo i živo...
Milutinov i Gos.. :picka-ciganska:
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.314
Reaction score
10.872
Локација
underground
32 -22 u faulovima. Smajliju izmisljena bar 3 faula, Kaminskom bar 2. Nad Panterom 2 faula u produzetku od strane vokapa ne sviraju , plus nije bilo preko pola. Onda sviraju prvi faul kad nam je trebalo 3 poena a njihov odbrambeni ispao . Pa ponavljanje Milutinovu slobodno bez razloga. Od 22 zadnja kosa njima 18 iz bacanja. Trebal jos? Jaramaz gubi loptu tako sto protivnickog igraca udara u nogu ( i neshvatljiva njegova nereakcija na to ). Dalje sumnjiv faul u napadu Dozieru kad se Larancakis baca , slicna situacija u prvom za njih faul. kos. To je jos boze pomozi, ali zadnjih 5 minuta plus produzetak je bila otimacina.
I sad vidim na tviteru da Dzejms misli isto , a situacija sa Panterom preko pola kad ga ovaj Vokap kasapi zatamnjena na tviteru uz upozorenje da video sadrzi nasilje.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Profesore, Panter bi za ove ishitrene i nerezonske suteve preko ruke u padu i sl. kod Duleta bio klupiran do Decembra negde. Doduse, kod Duleta bi verovatno imao krstenog pleja, pa do ovoga ne bi ni dolazilo.
Kuleru, strasno se ne razumijes u kosarku. Ajde sto si nas sve uvjerio o tome prosle sezone nego sto i dalje nastavljas. Ne prizivaj da ti se traze postovi o “preuzimanju” i slicno.
 
Top