Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.446

Što izlomi Savić doktora Momu tako sinoć? :D
Možda mu se zamerio što Ponitku nikako da opravi, a eto već saznadosmo da je i Pantera pokvario. ;) ;-)

Nego, nije mi jasno kako cigani misle da teraju ćoravog iz njegovog privatnog kluba? On im beše već jednom rekao da ako im se ne sviđa mogu da naprave svoj pa neka teraju koga hoće. :D
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.450
Локација
U Kinšasi
Prosle godine na minut do kraja imamo 6 razlike i gubimo u poslednjoj sekundi trojkom Nedovica. Ovaj derbi sve kontra. Nadam se da to znaci da smo se u medjuvremenu navikli da je karamo, sto ce se ako bog da potvrditi i u ponedeljak.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.148
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Cestitam strucnom stabu i momcima jednu bas vaznu pobedu. Opet gomila losih stvari, ali i mnogo dobrih. Najvanije je da smo poceli da pobedjujemo i (prakticno)bez Pantera. Dalje, pojavljuju se Jare i Kaminski vec drugu utakmicu, ovaj put mnogo tezu. Cigani se nista nisu pitali, samo su igrali koliko i kada smo im mi dozvolili. Oni bolje od ovoga ne mogu, a ni mi verovatno losIje. Bice, kao i prosle sezone ovo cluch pobeda, od sada idemo samo jace. Ja bih svu snagu prebacio na EL, jer se licence dele na kraju sezone. Da drzimo prosek 20.000 u Areni i da udjemo u TOP8
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Svaka čast GROBARIMA za vraćanje ekipe u 4/4. Mnogo stručnjaka se nakotilo u Areni. Šta sve jedan " stručnjak" na nivou Premium izgovori za Danila u 2/4. A tako su stvari proste, samo ga treba voleti svakim danom sve više i više. Jebao vas rezultat da vas jebao. Naravno da smo svi sada srećni i euforični i to jeste smisao sporta. Ali MORAMO biti veliki i kada gubimo. Ovaj tim i gospodin OBRADOVIĆ zaslužujU bezrezervnu podršku.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.029
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jare je zaslužio ozbiljne pohvale za ovu utakmicu.
Probijao ih je prodorima, poentirao, u odbrani odličan.
Sigurno najbolji potez kada je podelio dva bureka fintom ispod koša + lagano polaganje posle toga (dajte gif).
Pored njega, velika energija i jako važna trojka PJ-a, hladnokrvni brat Zečina Ledej i muda do poda Aleksaaa.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.446
Svaka čast GROBARIMA za vraćanje ekipe u 4/4. Mnogo stručnjaka se nakotilo u Areni. Šta sve jedan " stručnjak" na nivou Premium izgovori za Danila u 2/4. A tako su stvari proste, samo ga treba voleti svakim danom sve više i više. Jebao vas rezultat da vas jebao. Naravno da smo svi sada srećni i euforični i to jeste smisao sporta. Ali MORAMO biti veliki i kada gubimo. Ovaj tim i gospodin OBRADOVIĆ zaslužujU bezrezervnu podršku.
Postoji jedna ogromna razlika između Željka i nas navijača (makar velike većine), a nije poznavanje košarke. :D

Željko je svestan da je ono što radi dugotrajan proces i za njega je jučerašnja utakmica bila podjednako važna kao i ona protiv Mege. Da smo sinoć izgubili mi bi se verovatno ovde poklali, ali on bi već spremao sledeću i izvlačio greške iz ove kako bi igračima predočio gde greše.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Kakva atmosfera, kakve emocije, to moze samo nas Partizan!

Utakmicu smo sjajno otvorili, odavno nismo ovako igrali na pocetku. Onda pad, oni prilaze i odvoje se. Kako smo ovo preokrenuli neznamo ni samo, ali nebitno.

Aleksa poveo ekipu do pobede, netreba zaboraviti ni Zeka ni PJ-a koji su dali bitne poene na kraju.

Hvala Zeljku, hvala momcima! Ajmo u ponedeljak ponovo pa da krene serija pobeda!
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Jedan veliki, ali veliki novinar i čovek, njihov navijač, ali pre svega ovo prvo, pok. Tirnanić je davno rekao: "decenijsko favorizovanje stupca srpstva napravilo je armiju, do smrti odanih i fanatičnih navijača Partizana !" Sad zamislite ta vremena, u kojima je on to izgovorio, i multiplikaciju svega ovoga, u vremenima od 2012.g. pa do danas, gde se reč favorizovanje slobodno multiplikuje u reč aparthejd od sopstvene države, i za nepismene ciganske mase, koji ovo prevode u čuvenu laž, kako mi njih više mrzimo, no volimo naš Partizan. Ne, glupa, lobotomirana maso, mi samo delujemo u sistemu opruge, što nas više pritiskate, mi sve više bodrimo i živimo sa našim klubom, budimo se i ležemo uveče, sa mislima o njemu, i pored svih drugih, bitnih, životnih problema, Partizan je deo svačije porodice, i ja sam dužan, kao roditelj, da to dete, počev od 2012.g., branim...branim...svugde...I u prodavnici, i u kafiću, kafani...I da na naručim na rođendanu svog deteta, "pomešaj crnu i zlatnu, sisaj zvezdo ", da proste ostali gosti, koji su zvezdaši... I mi nismo nikakvi franjevci, jebao vas krcun i bugarčić i draža marković i keva mu iz čačka i zjajo miralem i jurić ustaša...najveći licemeri univerzuma, potekli i razvili se na našem "pašnjaku", dok im db nije napravio rupetinu, prepodobno, "od ciglica" što im donosiše svakoliko srpstvo, uz neraskidivu vezu ćirilice i našeg šampiona, naše ....
Izvinjavam se sa skretanja od teme.
Ne dirajte nas.
"Svaka naša pobeda biće poraz vragu"
P.S. porfirio, ti što onomad reče, JAVNO, za koga navijaš, za koga molitve daješ, i koga primi u svoje odaje, JAVNO, onomad, a da nas, ove druge, jelte po tebi, otpadnike, i ne pomenu, ti što tako daješ primer, nedeljenja naroda, želim ti besanu noć, bar jednu, npr. kada budeš "postio" u predahu, u "keliji" restoran hotela sa 5 zvezdica, Lazaro, nadomak PG.
NE DIRAJTE PARTIZAN, SEME VAM SE ZATRLO!
UNIŠTAVANJEM PARTIZANA, uništavate i pola Srbije, i svoju decu i svoj narod, koji su njemu verni.
NAPRED PARTIZAN. UVEK I SVUDA.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
To o cemu govori Tirnanic je klasican civilizacijski tok. Postoji ona teorija o 4 drustvana stanja i grobari su sada u teskim vremenima koja grade jake karaktera.
Hvala ti zbog toga zvalava sifro.
I sto je zanimljivo, to i primjecujem kada klinca vodim ma trening. Grobarske pjesmice se cuju na svakom dok oni drugi cute nekako mutavo i nezainteresovano.

Drugim rijecima, onaj ko navija za Partizan mora imati karakter i dozu bunta.

A sto se tice SK, na dobrom putu su da prevazidju AS. Za AS provjereno znam da se komentatori zovu i nagradjuju shodno subjektivnom pristupu kada igraju poganferovani i Srbija. Medjutim, ovi sa SK su neuslovljeni gurbeti i sam tim, jos gori.

Na kraju i za Srbiju mozemo reci da je ciganija sve dok ih ne vratimo u kanalizaciju drustvanog mejnstrima gdje im i jeste mjesto.
Sorry za off.
 
Top