Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jebote, ja još ne mogu da vjerujem kako čir nisam dobio poslije onakve utakmice.
Aleksa na granici da nas jebeno košta u završnici. Srećom, sve se dobro završilo.
Bože zdravlja da ih opet drknemo koliko sutra, samo sa manje nervoze.
A da, slažem se da se neke stvari možda i ne bi trebale otkrivati jer se tako pomaže protivniku da se bolje pripremi.
Ipak, Željko je neko ko sport stavlja ispred svega, tako da me to i ne čudi.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Zeljko, Baskonija?
Da, Baskonija.
:D

Koliko god se radujem sledećoj utakmici, toliko se i plašim ove situacije. Mi iz eufurije duplog silovanja, oni sa novim trenerom. Naravno neovisno o tome da je to gargamel.

Ipak se nadam revanšu za ono iz prošle sezone. To bi nas vratilo i na tabeli u neku zonu komfora.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.682
Mi iz eufurije duplog silovanja, oni sa novim trenerom.
Ili u prevodu: majstori smo da useremo motku. :D

Mislim da nas iskustvo uči da su ovakve utakmice najgore za igranje. Oni osakaćeni, bar po medijima, jedva ih ima da igraju 3 na 3 na treningu, mi u "naletu". Ne bih očekivao laku utakmicu ni da igramo u Areni, a o Španiji da ne govorimo. Uvek se desi baš protiv nas da se nekom ludaku otkači ruka.

Verujem da će Željko pripremiti ekipu na sve moguće "predvidljive" situacije.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.682
Šansu imamo, samo što smo inače u Španiji prolazili kao bosi po trnju. Zato mi nešto ne da da se mnogo nadam iako bi možda trebalo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Malo realnosti nije na odmet. Pogledajte rotacije u dva derbija. Željko ih je igrao kao da su top 8 utakmice, Koprivica ni minut nije dobio sporedna rotacija je bila svedena na minimum.
Imali su možda jedan trening dva da se pripreme, nije fraza ali ne bi trebalo da čudi pogotovo bez kapitena da ekipa bude isceđena ko krpa.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Znači vreme je da Trifa ponovo Codi MIller McIntyre'a stavi u džep ko onomad...
Šalu na stranu, realno je meč kakav poželeti možemo.

Oni su u raspadu sistema, ovom Howardu skočiše na rame/leđa, igrao 7 minuta protiv Andore. Plus su i oni imali tu vrlo skraćenu rotaciju, igrali s maltene 8 igrača.
Moneke se vraća iz povrede ni on nije bio na nekom nivou.
Gledajući da smo bez Pantera i iscrpljeni iz derbija, ovo je manje više trenutno protivnik u gostima protiv kog imamo neke ozbiljne šanse.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.912
Reaction score
7.818
Mnogo smo poleteli, pa ne gostujemo u Kraljevu, vec u Baskiju.

Ako ne igra Diop, mislim da smo u ogromnoj prednosti pre svega pod kosem i to treba maksimalno iskoristiti.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Mislio sam protiv Andore.
Nije se oporavio od povrede.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.682
Ovi su gori od nas, ako je to ikako moguće. Uđem im na sajt, engleska verzija i šlog me strefi. Prva vest: Baskonija u punom sastavu prvi put od početka sezone! Kad ono datum, Februar 2022. :D
 
Top