Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Sta smo mi izgubili... Od prvog minuta je delovalo da nema sanse da izgubimo od ovih... Umesto 4-2,2-4. Idemo dalje, izgleda da se Tsalikis prikljucio rotaciji. Steta ovi su nasi u BG. Sa Panterom bi ovo bilo 10 za nas.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Imam jednu zelju, a to je da se Andjusicu limitira minutaza u utakmicama koje su u egalu.

Klupiraj ga brate mili kada se lomi. Malo je porazavajuce sto smo izgubili uz ovakve procente suta, ali prevagnuo je skok.

I ova prica “od kakvih smo mi indijanaca izgubili” je u najmanju ruku ciganska.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Dve najgore utakmice i 4 najgore ekipe ovog vikenda smo mi,cigani,bajern i baskonija. Ljudi pricali mi sta hocemo i necemo evo ga novembar mesec a nama nema ko da uhvati defanzivni skok i to je pocetak i kraj svake price. Da li nas neko sabotira ili nema igraca na trzistu ili sta god,ako Balsa ne moze da udje i uhvati loptu pod nasim kosem onda neka predje na pikado. Kad vidim da Jaramaz i Andjusic uzmu loptu u ruke kad ih udvoje na kapici ili krenu u pritisak na njih,place mi se bukvalno. Ovaj roster je ovakav tanak i ako neko ne briljira utakmicu mi nemamo sta da trazimo ni protiv koga. Pozitivna je utakmica Tristana a sve ostalo je za zaborav.
 

NenadPH

Početnik
Учлањен(а)
13.02.2018
Порука
7
Reaction score
6
jebo i Mirotića i izgubljeno vreme, nadam se da više sarađivati sa pićkicama. Ovi naši kao da ne znaju u kakvoj ciganskoj državi žive i da ćemo biti sabotirani.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
457
Reaction score
2.436
Nema sta da se pljuje, ali treba biti realan i reci neke stvari. Trifunovic gradi nesto u poslednjem napadu? Vazduh? Andjusic kad se lomi drhte mu ruke. I to nije nesto sto se sada desilo, to je zlocin koji traje. Ostali vuku kao ludi pa se ovo ne vidi. Ne znam sta uopste mi Andjusica placamo. Momak jednostavno nije kalibar, evo druga sezona ne isporucuje ono sto se ocekuje od njega.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.006
Reaction score
26.067
Локација
ante portas
d kakvih indijanaca mi gubimo...
Ovo mišljenje je u rangu čovićevih navijača koju su do pre nekoliko godina počeli ozbiljnije da prate košarku.
Samo dunsteri mogu da kažu da su oni indijanci.
Običan kladioničar, da ne govorim o nekome ko ozbiljnije prati košarku zna koliko je uopšte teško pobediti špansku ekipu na njenom terenu u Španiji.
Razmislite malo pre nego što uopšte nešto napišete.

Da ne govorim koliko je Buesa arena specifična hala za igranje,da je Baskonija ozbiljna košarkaška priča itd.
Ne moram dalje da obrazlažem.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Ostoja, jesi dovoljno odlozio placanje Veneciji? Je l' sad dovoljno los skor da je bezbedno da dodje pojacanje?
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Kakva 2 predivna tragicna poraza 2 godine zaredom. Milion skokova manje, u redu, ne mozes da uhvatis loptu u napadu, u redu...Posle svega toga, opet imas sansu, potrebno je da ti ne uhvate loptu posle promasaja u poslednjem napadu u poslednjoj sekundi...Pa druze, ne znam sta jos, jedino da je lik promasio oba bacanja...

Imali smo Olimpijakos, imali smo ovo, imao je FMP nas...Bice jos utakmica za infarkt...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.369
Локација
U pizdi materini
Sad da sačekamo još malo da vidimo imamo li šanse za TOP8 pa onda da aktiviramo to 'kapitalno' pojačanje što najavi pošumljeni što da se trošimo bez veze...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Popizdio sam, zato što je u pitanju Baskonija, da je neki drugi tim, lakše bi mi palo, jer me podsjeća na prošlo gostovanje. Početak je, iste gluposti, kao i prošle godine, mnogo glupih rješenja, to se rešava u hodu.
Idemo dalje
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
I naravno, da ne zaboravim, neka se napuši kurca pičketina ciganska smradinković.

Od čega li ima one tikove, dal ga je neko u familiji pipkao dok je bio mali, smrad jedan. Od svih igrača baskonije, najviše je protestvovao i gestikulirao.

Ulazi u grupu sa gosom i milutinovim za napušavanje kada dođu u arenu.

Ko misli da je goss korektan i da ne pripada ovde, i on mi se napuši kurca u paketu.

I sudije, sve im živo jebem, teška krađa u prvom poluvremenu.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.384
Локација
Kosovska Gracanica
Trenutno imam samo jedan problem. Znate kad kazu ono kad izgubite u tesnoj zavrsnici "To je kosarka, tu izgubite, ali negde nam se vrati", e pa mi ove sezone smo 3 puta tako iztubili, a vratice se jednom u nekoj nebitnoj utakmici, pa cemo opet da izgubimo 3 takve i sve tako, jer to je tako Partizan. Kakav ce mi ovo biti kosmar od noci.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ih brate, opet smo uspeli da nekako ekipi koja je u kurcu dignemo samopouzdanje i to kroz ceo meč.
Aleksa nije smeo da sutne ono na plus jedan trojku.
Ko je odvratniji Kostelo ili Litvanac ne znam, bljucika.
Litvanac njihov da umre...ja bih onako prošao, pogledao i rekao:"Interesantno."
Ne znam bojim se da nam ne zafali ova pobeda kasnije u sezoni...
Aleksa je na prošloj EL utakmici protiv cigana tako mogao da nam usere pobjedu kojoj su cigani kumovali i više nego naši, jer je pripalio trojku sa devet metara na naših +3 u zadnjem napadu, a oni pritom bili u bonusu.
Ne mogu da idem toliko daleko da ga nazivam kojekakvim imenima, ali tako nešto ne rade klinci ni pred kraj velikog odmora.
 
Top