Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.078
Reaction score
4.007
Локација
Beograd
I to Hejs Dejvis polako, ali sigurno ulazi u formu, jedan od najboljih igrača na svojoj poziciji u EL.
Fener ako se ne varam ima 16 ili 17 registrovanih igrača za EL, tako da ko god da fali, ima i te kako ko da ga zameni.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Mene iskreno raduje sto Guduric ne igra, jer uvek igra vanserijski protiv nas.

Medjutim ko god igrao ili ne igrao mi to dobijamo. A dobijamo zato sto nismo nikad do sad i sto se to jednostavno mora prekinuti. A ja sam siguran da je to upravo sada.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.714
Reaction score
22.774
Локација
Beograd
Ne igram fantazi, laičko pitanje, žuta boja znači da je rovit?
Znam da je bila vest sa se fino sjebao...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.684
Tipična ciganska mantra. Ako ih dobijemo, dobili smo nikada slabijeg protivnika koji je jedva nakrpio ekipu za put u Beograd i gde pola njih ne zna ni da hoda, a o tome da drži loptu da ne govorimo. Naravno, ako se desi da izgubimo od realno i dalje ozbiljnog protivnika eto materijala da se pljuje Željko i ekipa. Već viđeno protiv "nikad slabije" Baskonije.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Neverujem da bi to nešto njega povredilo ali iz nekog razloga sam siguran da bi na takvo vređanje reagovali njegovi prošlogodišnji saigrači ili čak Željko.
Sklanjanje i minuta sa kursa konačnog cilja - pobede, zbog nekog investiranja u Madara od strane naših igrača je kontraproduktivan.
Ko mu jebe mater... Ili bar neka mu jebu mater na kraju
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Od ovih navedenih jedino je guduric "hendikep". Ali njihovom rosteru je i to manje-vise nevazno.
Koliko ja znam Dorsi igra, nista oficijelno suprotno nisam nasao.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.006
Reaction score
26.068
Локација
ante portas
Što si mene tagovao na ovo? :buhaha

Meni Kalates TOP IGRAČ... Uzeo bih ga kao 1x1 :D Čak sam zastupao ideju da mu šut uopšte nije bitan pored toliko prangijaša kod nas. Igrao bi on meni pleja samo tako :D
setio sam se tvog komentara na nečiji komentar da je on "ciglaš". Ne mogu sad da se setim,ali braća su ga opisala 100% u jednoj reči.
I dan danas crkavam. :buhaha

Malo se i zezam jer znam da voliš Kalatesa :D
I znam da nisi imao ništa protiv da dodje kod nas.
Bila je priča da je on taj plej u slučaju da monah potpiše. :D
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
151
Reaction score
1.147
Локација
Pozega
Juče privatno, poslom u Bg. Žao mi je što to nije bilo za sutra, pa da probam da nađem 2 karte za meč. Elem, nabasasmo, na KKP ofic.shop, u centru. Nisam ni znao da je tu...Silno smo se obradovali, čitava porodica, posebno naš muški deo. Palo je i slikanje, jedna prelepa majica za mog dečaka, jbg. nisam planirao, pa nije imalo za dečiji dres...Inače, shop mi deluje super, sve, osoblje, asortiman, jedina moja zamerka što je na centralnom delu lokala, odmah iza pulta, "semafor: 71:70" ! Deluje mi to prenaglašeno, kao da je taj rezultat neki izolovan incident, kao i da pre, a i posle njega, nije bilo velikih uspeha, jeste to najveći, ali imamo mi mogo "zlata" i pre i posle toga, da bi samo to bilo na centralnom delu. Ali, to je samo moje subjektivno mišljenje.
Da ne bi bilo, samo oko marketinga, očekujem sutra da išamaramo fener. Uopšte me ne interesuje ko igra za njih, znam ko je u našem timu. Mislim da dižemo formu, i uz navijače, nemaju turci tu šta da traže.
Svidja mi se Brasiliero, ono što sam gledao, i lično, očekujem što brži povratak K.P. i mog favorita Ponitke. Kad budemo kompletni, ako Kaboklo popravi naš skok, opet ćemo da meljemo sve.
Napred Partizan, sutra, uvek i svuda.
 
Top