Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Od politickih konotacija, samo vcc pdr.
A sto se tice naseg bivseg pleja, pokusavam da se sjetim ko nas je toliko zajebao kao on.. od Zeljka, Salina, Scepanovica, Trinkija ne mogu da se sjetim igraca koji je otisao na ovako prljav nacin.
Treba ga dobro izvizdati. Poslednji kog se sjecam da je tako brzo otrcao u Tursku za saku dolara eno ima 911 etiketu i sutaju ga iz nba. A bivseg pleja neka sada Erdogan bodri. Vjerujem da ce imati razumjevanja za njega.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Sve su to pseta i treba im svima zviždati. Ovo govance malo + Marinković i Militinov što dižu gaće preko glave od sreće kad nas pobede. Ološ
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Željko je mnogo puta eksplicitno apelovao da se Pobjegulja ne vrijeđa.

Zeljko je bez konkurencije najbolji trener na svetu i samim tim, ako on proceni da je neki igrac (ne)kvalitetan, onda je to tako, cak i ako se najbolji navijaci na svetu ne slazu sa tim.

Analogno tome:
Navijaci Partizana su bez konkurencije najbolji navijaci na svetu i samim tim, ako oni procene da neki igrac (ne) zasluzuje da se vredja, onda je to tako, cak i ako se najbolji trener na svetu ne slaze sa tim.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.423
Reaction score
4.143
Локација
127.0.0.1
Nadam se da necemo zvizdati Madaru.

Mislim da ce ga daleko vise pogoditi ako ga budemo skroz ignorisali. Zaboravljen u ovoj kuci je za njega najveca kazna. Pa neka gradi novi dom u Turskoj kao Jevrej, dok mi u Beogradu pruzamo domaci teren za sve ekipe iz njegove zemlje u doba kad im je zemlja u ratu. Potpuno ignorisanje mu je najveca kazna i najvise efekta sa najmanje iritiranja nasih trenutnih igraca koji su ocigledno svi blisko povezani izmedju sebe.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Meni se specijalno jebe za Madara, bio mi drag, otisao. Sad kao i bilo koji drugi.

Adresa za vredjanje je Ostojin gmail.
P.s. jos nije objasnio kako je dozvolio Voldenu da predje kod kurve.


Pobeda danas, jer nam treba!
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Zna li se je li Kaboklo vec registrovan za EL?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Madaru napraviti transparent u stilu ''Igrao si za Partizan i Željka, a sada igraš za menadžera'' ili slično.

Što napisaše ljudi pre mene, izviždati ga svaki put, ali bez nekih velikih ispada, naročito zastava koje nemaju veze sa Partizanom.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Od politickih konotacija, samo vcc pdr.
A sto se tice naseg bivseg pleja, pokusavam da se sjetim ko nas je toliko zajebao kao on.. od Zeljka, Salina, Scepanovica, Trinkija ne mogu da se sjetim igraca koji je otisao na ovako prljav nacin.
Treba ga dobro izvizdati. Poslednji kog se sjecam da je tako brzo otrcao u Tursku za saku dolara eno ima 911 etiketu i sutaju ga iz nba. A bivseg pleja neka sada Erdogan bodri. Vjerujem da ce imati razumjevanja za njega.
Tarence Kinsey
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Večeras konačno izkontrolisati taj jebeni skok!
Mi navijači tezimo nekad zabludi da se taj problem rješava dodatnim centrom, ali to je 95% timska stvar. Ne čekati Bruna da razgrće nego svih 5 na terenu fokus na zagradjivanje i tu jebenu loptu.

Očekujem ogromnu borbu, pritisak sa tribina i pobjedu!!! :shal
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.327
Reaction score
37.481
Zna li se je li Kaboklo vec registrovan za EL?
Odgovorio je kolega iznad, ali evo i sa sajta EL:
Samo su on i mučeni Drezgić nešto "muljavi". :D

Mada, ne bi me čudilo da je EL tražila slike, ali da je Ostojin super spam filter to prepoznao i odbacio.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.510
Reaction score
29.259
Локација
Novi Sad
На вечерашњој утакмици @EuroLeague, уз малу асистенцију @PartizanNet, биће и Младен Радаковић, који је Партизанове боје однео и на Арктик.

Гјоа Хeвен је Инуитско насеље у Нунавуту, изнад Арктичког круга и налази се у Китикмеот региону!

Подржи Партизан!

 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Zar mi kao institucija da dajemo toliko na znacaju u paznju jednom igracu ma kako se on zvao a kamoli neki klinac iz izraela??!.. manite ga.
To sto je bio odradio je srcem i mudima (odnos prema ciganima posebno ima plus)...otisao je dupetom zatvarajuci vrati ali manite ga jer je ne bitan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.327
Reaction score
37.481
Diže se prašina nepotrebno, kao i uvek. Dečko je otišao kako je otišao i naravno da će da dobije odgovarajuću reakciju, pa ne dolazi u pozorište. Dokle god je u okvirima sportskog ne vidim problem.
 
Top