Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.655
Ovo apsolutno nije tacno. Zeljko je potvrdio da je trazio vise para.

"Tako smo se rastali i ja sam otišao na trenersku kliniku. Nije prošlo mnogo, eto ga Madar, zove me i spominje novac. Kaže, nezadovoljan je ugovorom. Ja ga pitam što mi nije spominjao novac kad smo pričali, on kaže da je shvatio da nije dovoljno plaćen. Neću apsolutno ga ulazim u to ko ga je savetovao, ali je jasno da ga je neko posavetovao", rekao je Obradović.
Verujem Željku svakako,samo mislim da je se uhvatio novca kako bi imao opravdanje zašto izlazi iz ugovora.
Negde sam pročitao da mu je porodica medju imućnijim u Izraelu,a znamo šta to znači..ako je informacija pogrešna, izvinjavam se svima na Forumu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Kanimo li pobediti, ne smemo izgubiti.

Bezveze bi bilo da izgubimo na jubilarnom 500 mecu u Evroligi najveceg gospodina i naseg trenera Zoca.

Imam dobar filing, videcemo na kraju jesam li bio u pravu.

Manite se glupih navijackih pesama tipa "svaki turcin zna" bas bezveze, a o nekim zastavama Israela/Palestina i da ne pricam, bas nema mesta politici u sportu.

Fener je nas sportski rival i bivsi klub Zeljka, dovoljno je zvizdati i vrsiti pritisak, a govance #41 treba pozdraviti zvizducima.

Srecno svim akterima ove igre :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Čitav dan tražim onu grobarsku nalepnicu na kojoj prosto piše "Вређај " ili je bila na jugu neka zastavica u tom fazonu.
To e to. :D

Palestinska zastava ,nadam se da toga neće biti.
Malog smrada usrati psihički da mu zaklecaju kolena kad kroči na parket.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Verujem Željku svakako,samo mislim da je se uhvatio novca kako bi imao opravdanje zašto izlazi iz ugovora.
Negde sam pročitao da mu je porodica medju imućnijim u Izraelu,a znamo šta to znači..ako je informacija pogrešna, izvinjavam se svima na Forumu.

Kao da su bogati ljudi imuni na zelju za jos vecom kolicinom novca. A o zalizanim ljudima koji savetuju kosarkase i koji se vise pitaju od njih da i ne govorim.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.655
A o zalizanim ljudima koji savetuju kosarkase i koji se vise pitaju od njih da i ne govorim.
Mislim da je tu suština zapravo.
U svakom slučaju, ko ga jebe bre.
Igra Partizan, najbolji i najveći klub na svetu..i to je jedino bitno.

Večeras uzimamo Turcima meru.

Ajmo mi!
:napred-partizan: :partizan-fan:

Edit:
@publicenemy Zar ti treba brate mapa da se crta sta znači biti imucniji među Izraelcima,ne kapiram?
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Bez Kabokla veceras

 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Po društvenim mrežama se širi informacija da navodno vrhovni peder dolazi na utakmicu.
Ako je tačno, mislim da je rešena dilema oko vređanja Mađara, pašće u drugi plan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.454
Po društvenim mrežama se širi informacija da navodno vrhovni peder dolazi na utakmicu.
Ako je tačno, mislim da je rešena dilema oko vređanja Mađara, pašće u drugi plan.
Nema ni primil promila šanse, mada bi bilo lepo. On bi umro koliko je bolestan kada bi čuo koliko ga narod voli.

Sa druge strane verovatno bi nas EL posle izbacila za vjek vjekova.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.400
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
..ili ajdej da pokazemo sta mislimo o igracima koje menadzer moze da nagovori da odu iz kluba... (Na koga mislim, na Madara ili na Kabokla?!)
[/QUOTE]Nisu isti Madara i Brzaliac. Madara je došao u Partizan zelen i Partizan ga je istrpeo 2 god. A ovaj drugi nije ni trenirao tamo . Niti je napredovao u zvezdu Evrolige.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Svi do jednog igrača iz prošle sezone štite Madara, kapiten ušao u raspravu na tviteru letos. Većina, ipak, više veruje Ostoji.
 
Top