Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Jel to onaj isti Gtr sto je na vrhuncu raspada juzne tribine, ubistava i nestanka ljudi sa tribine serovao principijalne objave... Znam da je bilo tesko odbiti ponudu koja se ne odbija al casnije bi bilo da su se samougasili u tom trenutku. Uz sve korisno i kreativno sto donose za mene od tog trenutka ne postoje.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Isti gtr koji je bio u fazonu: "jebeš sve, vraćaj Gagija Milosavljevića, bar će da se trudi za razliku od ovih", sad pokušava da "urazumi" ljude. Mrš u pičku materinu jebo vas Bodler u usta.
Jel to onaj isti Gtr sto je na vrhuncu raspada juzne tribine, ubistava i nestanka ljudi sa tribine serovao principijalne objave... Znam da je bilo tesko odbiti ponudu koja se ne odbija al casnije bi bilo da su se samougasili u tom trenutku. Uz sve korisno i kreativno sto donose za mene od tog trenutka ne postoje.
Možda i najjači trenutak u istoriji internet grobarstva kad je jebeni gtr prozivao migrante.
 
Последња измена:

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.400
Jel to onaj isti Gtr sto je na vrhuncu raspada juzne tribine, ubistava i nestanka ljudi sa tribine serovao principijalne objave... Znam da je bilo tesko odbiti ponudu koja se ne odbija al casnije bi bilo da su se samougasili u tom trenutku. Uz sve korisno i kreativno sto donose za mene od tog trenutka ne postoje.
Kako na vrhuncu raspada?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mislim da vrlo dobro znate kako je funkcionisalo i kako i dalje funkcioniše u Srbiji .
GTR sa Grupom JNA je dosta toga uradila za Partizan.
Posle žurke na Dorćolu "Partizan-porodična tradicija" dobro da nisu završili u Ritopeku...a potpuno je valjda jasno u čijem je posedu taj nalog sada i u koje svrhe.
Ne mešajte babe i žabe.
I opet što se tiče atmosfer 50% ljudi je tamo što vole košarku i čini ih srećno kada Partizan vodi...Kada gubi -osećaju se isfrustrirano.
Potpuno je logično i normalno da se isprati takt dešavanja na terenu i decibeli budu srazmerni igri i borbi naših igrača.
Tako da je jedna od boljih atmosfera bila juče.


"
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Promenila se struktura ljudi (ljudi sa zenama i malom decom su tu u vecem broju, imucniji, instagram i tiktok degenerici itd, a i mnogi nasi koji su bucniji jako tesko dodju do bilo kakve karte), navijanje od prosle godine moze da se zaboravi kao i Pionir iz cuvenih dana, tako da je na ljudima koji osecaju Partizan zadatak da drze atmosferu na granici prihvatljivosti.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.454

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.935
Локација
Žrnov
Mnogo preterujete sa tim pljuvanjem po korisnicima društvenih mreža... Sad kao ne biste voleli da imate neki takav snimak za uspomenu sa utakmice protiv Barselone npr? Ili bilo koje druge koja vam nešto posebno znači?
Svako vreme ima neki svoj trend, tako da nemojte preterivati. Nije baš da je navijanje bilo baš uvek savršeno i u vreme kad nije bilo tik-toka i instagrama.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Nisam pisao ovde jedno 1000 godina al ajd da kažem koju.

Jako bitna pobeda generalno gledano ali posebno kad znamo kako se rezultat kretao i koliko smo loše igrali dobar deo utakmice pre svega defanzivno. Završnica za infarkt, standarno za naš KK čak i kad smo gotovo imali rešenu utakmicu morali smo da zakomplikujemo al na kraju se sve dobro završilo i to je jedino bitno. Naneli je onim kucanjem definitivno pokrenuo i tim i navijače, čak je i komentator na EL TV rekao nešto u fazonu velika je razlika i dalje ali ovakvi momenti mogu da pokrenu preokret i tako i bi na kraju. Anđušić je odigrao jako zrelo i na kraju veoma smireno i pametno i zbog toga je i dobio moj glas za igrača utakmice iako je više igrača sinoć imalo jako ozbiljnu ulogu u preokretu. Kaminski je sve bolji i bolji i to raduje. Smajli je bukvalno izmišljao poene kad nije išlo, odigrao odličnu utakmicu generalno. Kapa dole. PJ-u će trebati vremena da se opusti skroz, još je u grču ali i takav je jako bitan i sinoć i protiv cigana. Ponitka je svojim ulaskom i energijom pre svega u odbrani uradio ogroman posao i to nakon 2 treninga sa ekipom nakon duge pauze. Samo nek nastavi i biće on veliko pojačanje. Za Tristana je Željko sve rekao, raduje njegova igra u napadu a čim dobija šansu znači da se popravlja i na treningu. Uvek je bilo za mlade igrače da moraju da igraju odbranu najbolje što mogu, da treniraju jako i da se trude maksimalno moguće da bi dobili minute. Ima potencijala a na njemu je da li će to da iskoristi.
Što se tiče navijanja, koreografija je bila sjajna. Arena stvarno izgleda prelepo kad je crno bela i tu nema zamerki. Ali Arena ima i svoje mane i nikad neće to da zvuči kao što je to bilo u Pioniru, nije ni nekad davno kad smo igrali TOP 8 utakmice u Areni, Pionir je bio Pionir i to je normalno. Šta meni smeta generalno je da i sinoć i protiv cigana kad smo gubili sa 10+ razlike i izgledali bezidejno na terenu navijači se ućute. Nekad davno u Pioniru je bilo da publika pokrene preokret, navijanje glasno i ludačko čak i kad se gubilo sa većim razlikama, a sad to mora da bude neko kucanje ili neka trojka itd. Moraju igrači da urade nešto što će da zapali atmosferu. Razumem ja i frustraciju i da su očekivanja i apetiti navijača nakon prošle sezone porasli ali nekako taj muk ta tišina su mi baš bezveze. Ali tako je kako je i to se popravlja. Valjda i određenim navijačima treba vremena da veruju timu da može da preokrene sve i kad ne izgleda dobro.
Što se tiče pljuvanja igrača ne mogu da razumem ni najmanje al ajde. Posle svakog poraza se napljuju od određenih a onda ih nema nigde nakon pobeda. Neki pljuju i nakon pobeda, imaju pravo na svoje mišljenje svi ali meni je nerealno da neki ljudi ne mogu da razumeju da je Željko birao te igrače da je on gledao snimke tih igrača i analizirao sve njihove vrline i mane i da je on odlučio da ih dovede. Ako im on veruje onda ko smo mi da u to sumnjamo. Ima ovde znalaca velikih ali niko od njih ne zna ni stoti deo onoga što Željko zna i zato treba pustiti čoveka da radi ono u čemu je najbolji.
 
Top