Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.789
Локација
"preko bare"
Stvarno boli ovaj poraz. Nisam uspio da pogledam cijelu utakmicu, ali mi se čini da se neke stvari popravljaju.
Samo da se dočepamo Beograda i dobijemo vremena da kompletni odradimo više treninga, biće to sve dobro.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.320
Локација
Kipar
O igri veceras najbolje govori faul Kaminskog na 0.9 sekundi do kraja.
Jaramaz u teskom kanalu ali nije to razlog da se krivi za poraz. Igramo konstantno losu odbranu od pocetka sezone.
 
  • Like
Reactions: BaX

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Nemojte pogrešno da me shvatite, ali Jare bi meni posle ove utakmice bio na tribinama sve do kupa Radivoja Koraća. Ovo je sramota šta dečko radi, ne zato što greši, nego što forsira kao da je Džordan lično. Gledam kao organizuje napad, nudi mu se konstantno Kaminski, te pod košem, te na šutu za tri, ovaj bez trunke stida baci ciglu ili krene u neko besmisleno probijanje. Više ne znam ni koju bi ulogu dao dečku, u napadu je izgubio prodornost, šut mu nikad nije ni bio neka jača strana, a odbranu igra jednu utakmicu, narednih pet ga nema. Još on kao nešto Željku uzvraća, mesto da se pokrije ušima. Strašno stvarno koliko je pao igrački, a izgleda i ljudski. Sve se vidi po gestikulacijama i zalaganju. Što se tiče utakmice, mogla je i bolje da se vodi, ali šta ja znam. Da li i Željko pokušava da izvuče nešto od onih koji ne mogu više od toga. Andjuša je solidan za rotaciju, ume on da odradi šta treba, ali da igra ovoliko, to nikako. Opet sa njim se mora, kratka je klupa. Ostali vidno u padu forme, sem Kaminskog i PJ-a, jednostavno ne igraju ono što bi trebali da igraju, jer fali pravi organizator, i naravno fale Panter i Avram. Poraz kao poraz, ali svakako boli kada se desi ovako, nekim glupim i sebičnim greškama pojedinaca.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Strasno kakvih idiota se ovdje nakotilo, a narocito nepoznavaoca ove kosarkaske igre koji daju sebi za pravo da vrte jednu suplju pricu o plejevima, protoku-dotoku lopte itd itd…Banujte me kurac me boli, ali ove sto kukaju odje posle svake utakmice poslao bi u tri lijepe. Forum se pretvorio u twitterase, insajdere, koji, pazi imaju pravo na misljenje. Sloboda govora nije za svakog.

Ova sudijska trojka se itekako potrudila za ovih 90+ poena Efesa. Kakav je ovo bio kriterijum u 4/4.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Pre svega reci da je sudjenje bilo kriminalno. Domacinsko na kvadrat, ali to su stvari na koje ne mozemo da uticemo.
Naravno da ce krenuti paljba po Jaramazu, sto i jeste opravdano, ali ne treba vredjati.
Malo mi ga je zao, deluje kao da ima neki problem( ne i kosarkaske prirode). Pamtim iz prvog mandata, to i ovo nisu isti igraci. Niti zivota u njemu, na stranu sto mu je igra kurac.
Zeljko trenutno nema koga da stavi na pleja i Jaramaz je iznudjeno resenje.
Generalno isto igramo i dalje odbrana ne postoji. Da li ce to uspeti Zeljko da utegne...
Pohvale za Kaminskog i PJ ponajvise, odlicna partija.

Dajte i tog Yogija, koga boli kurac, samo da mu ne drhte ruke na protivnickoj polovini.

Jeziva sposobnost da u jednoj utakmici vaskrsnemo i samoubijemo se za dve cetrvtine...
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.694
Локација
Sunce ti jebem suzdržavam se već dugo da napišem o Kaminskom ovo, svestan sam kvaliteta koje ima u napadu, ali da je neko toliko mekan, nespretan da ne može loptu da uhvati, Klajburn mu otima loptu iz ruke, Vilbekin ga unosi u koš na ulazu sa 188 cm, sad na sekund do kraja pravi faul ne razmišljajući o koš razlici... Ne pratim NBA otkako je otišao Kobi u penziju, Kaminski mi odaje utisak da se tamo odbrana igra samo u poslednjih 90 sekundi utakmice. Jeziv je čovek.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Zašto Anđušić???

Da je on igrao umesto Jaramaza poslednju četvrtinu, mi bi ovo dobili.

Anđušić je doktor za njega na obe strane terena. Larkin se usro u život jaramazu.

Ja ne razumem odakle toliko poverenje Željka u Ognjena?????

Bolje da su Doužer i Anđušić podelili minutažu na pleju nego što smo gledali Jaramaza u prelomnim momentima utakmice.
Ja sam iskreno skakao od srece kada je otisao na klupu ali sam brzo dobio hladan tus kada se vratio. On decko jednostavno lose radi svoj posao, ja ne videh jednu pozitivnu stvar od njega vec samo stetu. Mozda me nazovete pljuvacem ali da bilo ko od nas toliko stete pravi na poslu, vec koliko sutra bi bio na birou.
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Mozemo da pljujemo koliko hocete Jaramaza i Andjusica, uveren sam da se tu nece nista promeniti znacajno, mozda se samo malo smanji minutaza nekome u trenutku kada se vrati Panter i dodje taj plej, kakav god da je, sigurno od Jaramaza nije losiji. A mi, mi cemo i dalje gledati minute i bravure Jaramaza.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sve dok primamo ovoliki broj poena mi nismo ozbiljna ekipa. Ovi su bili na proseku od 70 i nesto datih poena a nama uvalili stotku. Kad ni 10 razlike na kraju trece nije dovoljno za mirniju zavrsnicu i pobedu, slicno kao u Atini... Ma nemam snage za vise da pisem. Toliko.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Ciljamo najviše domete, a dovodimo kreatora koji nije mogao da bude startni igrač u fenjer sezoni Bajerna. Ostoja dreši kesu i dovlači Dragića ili kvalitetnog kreatora, ako ne misliš opet da budeš isteran iz Arene.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Lose, lose. Jaramaz cjelog zivota ne moze da ubode vola sa onim svojim pravolinijskim sutom, a i dalje nista ne radi da ga poboljsa. Pa prijatelju ne ide, onda mjenjaj profesionalac si. Bez Kevina bas nista. Daj boze da se nesto promjeni.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Svaka čast crno-beli.Dali su sve od sebe.
Jednostavno nečije "sve od sebe" nije dobro.
Fenomenalni Doužer,veliki broj poena dobili od Kaminskog...Nažalost veliki broj i primljenih poena zbog gluposti Kaminskog...Ali ne zameram.
Šta da se radi...jebi ga.Ovaj kriterijum u poslednjih 10 minuta nas je pojeo kao ni jedan protivnik do sada.Šteta.
 
Top